Kırk Yıllık Hatır

Kırk Yıllık Hatır

Etiketler Hatır, kahve,sohbet,Özlem,fal,beklemek,
Kiz-Kiza Kırk Yıllık Hatır
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 60 kez görüntülenmiştir
Yazar NoKTa

Kırk Yıllık Hatır Hakkında Detaylar

Kırk Yıllık hatır yükledik yorgun yüreğimize. Geçip giden zaman mı yoksa zamana kapılan ömür mü? İşte bunun arasına sıkışmış kalmış olan bizler. Dumanına özlem koyduğumuz sigaramız ve derin bir iç çekişler. Sonra bir yürek burukluğu ile andığımız dostlar. Yaş mı hiç önemli değil kaç yaşına gelirsen gel insan bir dost konuşacak bir insan arıyor.

 

Usulca kalktım zar zor yerimden, yaşında getirdiği yorgunlukla birlikte. Bir kahve yapma için, aslında her zamanki gibi kahve bahane idi. Eski günlerde ki gibi dostlarla birlikte sohbet eşliğinde içilen kahvelerdi. Ne kadar arar olduk iki kelam edecek insanları. Bakıyorum da kaybolup gitmişiz hayat mücadelesi,hayat telaşı içinde. Onun için belki de para biriktirdiğimiz kadar iyi insanlar da biriktirmek lazımmış. Öyle bir an oluyor ki para var ama sohbet edecek kimse yok. Geçip giden ömrümüze yüklemişiz özlemleri bakıp duruyoruz yanan sigaramızın dumanına. Yıkılmış gönlümüz buruk kalmış umudumuz olmadan iyi insanlar bulup sohbet etmek günün yorgunluğunu atmak gerek. Gelin vakit geçmeden yarınımız bugün,bugünümüz dün olmadan yalnız kalıp yalnız kahve içmeden sigara dumanına özlem hasret yüklemeden sevdiklerinize zaman ayıralım sohbet edelim kıymet bilelim. 

Bu arada kiz-kiza.neti takip edip sohbetimize de katılmanızı isterim.  :) Sevgiler..

YORUM YAP


NeDeSeM

Yazı gerçekleri yansıtmiş tamda bu zaman da maalesef her seyimizi kaybetmiş olduk , türlü , türlü bahanelerle .Bide en büyük sorun (Korona ) nın cıkmasıyla.. Her şey güzel olacak ben inaniyorum umutluyum... Bu özlemler bitecek.. eskı dostluklar gelecek .. Şu zamanda dinlenme ve yanlızlığın tadını cıkarma zamanı.. Ya Sabır .. Gönüllerinizden Sevgi eksik olmasın .Sohbetlerimiz daim olsun.. emegine saglık .. sayın adminn...

Moda Trend KonuLar

 • Balık Burcu Balık Burcu Duygusal anlamda bazı öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar sizin açınızdan farklı bir hal alabilir.
 • Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Daha dün hayırlı güzel bir hafta olsun derken bugün Hayırlı Cumalar diyoruz. İş zaman dediğimiz de su misali akıp gidiyor. Artık bizde ne getiriyor ne götürüyor arada oturup bir hayat muhasebesi yapmak lazım sanki. Bugün sizlere yine yeni cuma mesajları ve dini sözler hazırladık.
 • Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizler en çok karşımızdaki kişiyi yada o kişinin sözlerini kafaya takıp üzülürüz. Üzülürüz de bizim üzüldüğümüzden kim ne kadar haberi oluyor ki. Onun için dosta sevgi düşmana dert olsun diyor bizi üzenlere gülüp geçiyoruz.
 • Trend Şal Bağlama Modelleri Trend Şal Bağlama Modelleri En trend şal bağlama modellerini öğrenmek için doğru adrestesiniz
 • 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri   2021 İlkbahar-Yaz Şıklığına İmza Atmaya Hazırmısınız Modaya Damgasını Vuracak Elbiseleri Sizlere sunuyoruz
 • Yeni Pazar Günü MesajLarı Yeni Pazar Günü MesajLarı Kimileri çalışma durumunda olsa da ülkemizde en yaygın tatil günü pazar günüdür. Bu yüzden özellikle pazar sabahları uyuma ve çalışma günlerinin yorgunluğunu atma zamanıdır. Pazar günü ne kadar dinlenme günü olsa da eşe dosta sevgiliye yine mesajlarla ulaşıp bu gün için de insanlar pazar günü için yakınlarına mesaj gönderiyorlar.
 • Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları  Makyaj yapmak istiyorum fakat doğru ürünü neler tercih edeceğimi bilmiyorum diyenler buraya,mavi göz makyajı,instagram makyajlari,youtube makyaj yapimi örnekleri
 • Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarın.. Garantisi olmayan bir gün meçhuldür. Yaşayacak mıyız, neler olacak,neler getirecek neler götürecek bir bilinmezlik.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • Cumartesi günaydın mesajı Cumartesi günaydın mesajı Günaydın.. 2021 yılının ilk hafta sonundan günaydın sizlere. Sevdikleriniz için ister Instagram ister Twitter ister Facebook da sevdiklerinize günaydın demek onlara tebessüm ettirecek resimli mesajlar için bizi takip edebilir yeni yeni mesajlarınızı sevdikleriniz için paylaşabilirsiniz.