Geçmez Dediğimiz Zaman..

Geçmez Dediğimiz Zaman..

Etiketler Zaman, duygusal yazılar, geçip giden zaman,Özlem yazıları,sevgi,hasretlik,kaybetmek bütün duygular, sohbet için adres
Kiz-Kiza Geçmez Dediğimiz Zaman..
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 93 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Geçmez Dediğimiz Zaman.. Hakkında Detaylar

Geçmez dediğimiz zaman nasıl da geçip gidiyor sevdiklerimizi de alıp giderek. Bazen sanki durmuş gibi hissederiz zamanı. Aslında bir su gibi akıp gider ne görürüz ne de hissederiz. Ta ki canımıza dokununca ya kadar. Birde bakıyoruz ki zaman nasılsa geçmiş biz ise öylece arkasından bakmışız. Bazen gözü yaşlı, bazen gülen gözlerle. Zaman.... Geçip giden zaman.

 

Şimdi şöyle bir bakıyor ve düşünüyorum da; nasıl geçip gitmiş zaman. Ne anladım derseniz bir elin parmaklarını geçmeyen dost kazanmak. O kadar olumsuzluklara inat o zamanı yaşamak. Hani geçmez dediğimiz zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz bile. Giderken de boş gitmiyor aslında. Sevdiklerimizi de alıp gidiyor. Aslında işte o zaman anlıyoruz zamanın nasıl da su gibi akıp gittiğini. Bir kuş misali uçtuğunu. Hemde bir daha geri dönmemek üzere. Onun içindir ki yarına yaparım,yarın ararım,yarın,yarın demeyelim. Belli mi olur belki de yarınımız olmaz. Elimizde fırsat varken zamanımız varken ve zaman sevdiklerimizi bizden ç/almadan sevelim, sevilelim der bugünkü yazıma noktayı koyarım. Sevgiler

YORUM YAP


NeDeSeM

tam zamanı o halde sevdiklerimize seviyorum demek... SEVİYORUM... Zaman aksa gitsede. her ysşanmışlık lar iz bırakır sende .. hiçbir kimse boşa girmez o zman dilimlerinin içine guzel doğaçlamalarınız bende yorumlarla dogaçlama katılıyorum .. emeğinize saglık can dost ..

Moda Trend KonuLar

 • karşılaştığım yeni bir acı haber karşılaştığım yeni bir acı haber   Son dakika Antalya haberleri ve güncel Antalya haberleri burada. antalya son dakika haberleri
 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Sevgi düşüncesi Sevgi düşüncesi Savaşmak düşüncesi geldiği zaman daha güçlü bir barış düşüncesi ile buna karşı çıkın. Nefret düşüncesi, çok daha kuvvetli bir sevgi düşüncesiyle yok edilmelidir
 • KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular 2017 yılının ağustos ayında ziyaretçileri ile buluşan kiz-kiza.net adresimiz hakkında sizlerle paylaşmak istediğimiz bilgileri okumak için hoşgeldiniz...
 • Saç Bakım Maskeleri ve Saç Bakim Önerileri Saç Bakım Maskeleri ve Saç Bakim Önerileri  Saçlarım Kırılgan Ne Yapsam BakımSız Görünüyor Diyenler Buraya , saç bakım ve onarım maskeleri,saç bakımın da dikkat edilecek unsurlar yazımızda.
 • Amigurumi Örgü Modelleri Amigurumi Örgü Modelleri Son zamanlarda özellikle ev hanımları ve örgü işlerini seven bayanlar tarafından zevkle yapılan bir örgü çeşidi olana amigurumi örgüsü hem gelir kapısı hemde hediyelik olarak yapılan güzel bir uğraştır. Sizlere bir kaç model ile bizler de katkıda bulunalım istedik. Evde boş geçen zamanları değerlendirmek adına hemde gelir kapısı olması adına güzel bir uğraş olmaktadır.
 • Trend Giyim Moda 2021 Trend Giyim Moda 2021 Stilinizi belirleme de başrol oynayacak tasarımları keşfe çıkmaya hazır mısınız?
 • Geçmez Dediğimiz Zaman.. Geçmez Dediğimiz Zaman.. Geçmez dediğimiz zaman nasıl da geçip gidiyor sevdiklerimizi de alıp giderek. Bazen sanki durmuş gibi hissederiz zamanı. Aslında bir su gibi akıp gider ne görürüz ne de hissederiz. Ta ki canımıza dokununca ya kadar. Birde bakıyoruz ki zaman nasılsa geçmiş biz ise öylece arkasından bakmışız. Bazen gözü yaşlı, bazen gülen gözlerle. Zaman.... Geçip giden zaman.
 • Adet Sancı bandı Ne işe yarar Adet Sancı bandı Ne işe yarar Kızlar Bu soğuk kış günlerinde sancı çekenler ve üşüyenlere özel günler için ısıtıcı bant hakkında bilgi veriyorum.
 • Cepte Sohbet Keyfi Cepte Sohbet Keyfi İster yurt dışından ister yurt içinden hiç fark etmeden sizleri de aramıza bekliyoruz. Net in olduğu her yerden ve herşeyden ister cep telefonu ister tablet isterseniz bilgisayar siz nereden nasıl isterseniz aramıza katılabilirsiniz. Sohbet etmek için mobil kullanıcı olsanız bile bizlere ulaşmak zor değil. Sizler için cep telefonuna uyumlu girişleri sizlerin hizmetine sunduk. Gelin mesafeleri aşıp bizbize sohbetler edip günün yorgunluğunu atalım.