Gizlenmiş bir sevgi

Gizlenmiş bir sevgi

Etiketler Güzellik durumlar, değerli vakitler, mutlu duygular,doğaya saklanmış mutluluk, varlığın sebebi
Kiz-Kiza Gizlenmiş bir sevgi
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 37 kez görüntülenmiştir
Yazar NoKTa

Gizlenmiş bir sevgi Hakkında Detaylar

Bazen kendimizi unutulmuş işe yaramaz biri gibi hissederiz. Aslında durum hiçte öyle değildir. Çünkü sen öyle düşünsen de seninle mutlu olan mutlaka birileri vardır. Nedensiz sebepsiz sadece sen olduğun için. Hiç kimse gereksiz bir kul değildir. Bizler anlaşamadık ya da uyum sağlayamasakta mutlaka anlaşan ve iyi geldiği birileri mutlaka vardır.

 

Bir bahçe de elimizde bir fincan kahve ve göz alabildiğince ağaç çiçek. Mis gibi bir hava ve içimizde tarifsiz bir sevgi. Aslında mutluluk huzur çok uzaklarda olmasa gerek. Bizler sanki birilerini yargılamadan, sorgulamaktan onları takip etmekten çevremize bakmayı unutmuş gibiyiz. Bize uyum sağlayamadıysa yada aynı düşüncede değilsek kimse ile iyi olamaz gibi hissediyoruz. Aslında durum hiçte öyle değil. Belki biz anlaşamıyoruz ama o kişi başka birinin mutluluk sebebi. Onun için gizlenmiş sevgileri görmeden bilmeden kimse için o anlaşılmaz birisi demeyelim. Bir resim paylaştım sizlerle. O resim kendi çekimim ve sizlerle paylaşmak istedim. Neden mi? Bir araba aslında bize göre işe yaramaz kullanılmaz. Ama etrafında ona sarılan çiçekler sarmaşıklar var. Bizim için önemsiz bir eşya olan o araba o çiçekler ve sarmaşıklar için nasıl önemli sarılmış cevresindeler. İşte dostlar bu gördüğümüz bir sevgi ya göremediğimiz sevgi.? Onun için hiç bir kulun kalbine kırıcı olarak dokunmayalım. Sevgi olan yerde güzellik,mutluluk,huzur olur. Sevgilerle.

YORUM YAP


NeDeSeM

Nedensiz sebepsiz sen olduğun için. Hic kimse gereksiz bir kul değildir. bayıldım bu soze .. cok hos bır yazı olmus resmın ıse bı okadar uyumlu .. emegine yuregıne saglık NoKTa . yazıalrının devamını dılerım...

Moda Trend KonuLar

 • Balık Burcu Balık Burcu Duygusal anlamda bazı öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar sizin açınızdan farklı bir hal alabilir.
 • Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Daha dün hayırlı güzel bir hafta olsun derken bugün Hayırlı Cumalar diyoruz. İş zaman dediğimiz de su misali akıp gidiyor. Artık bizde ne getiriyor ne götürüyor arada oturup bir hayat muhasebesi yapmak lazım sanki. Bugün sizlere yine yeni cuma mesajları ve dini sözler hazırladık.
 • Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizler en çok karşımızdaki kişiyi yada o kişinin sözlerini kafaya takıp üzülürüz. Üzülürüz de bizim üzüldüğümüzden kim ne kadar haberi oluyor ki. Onun için dosta sevgi düşmana dert olsun diyor bizi üzenlere gülüp geçiyoruz.
 • Trend Şal Bağlama Modelleri Trend Şal Bağlama Modelleri En trend şal bağlama modellerini öğrenmek için doğru adrestesiniz
 • 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri   2021 İlkbahar-Yaz Şıklığına İmza Atmaya Hazırmısınız Modaya Damgasını Vuracak Elbiseleri Sizlere sunuyoruz
 • Yeni Pazar Günü MesajLarı Yeni Pazar Günü MesajLarı Kimileri çalışma durumunda olsa da ülkemizde en yaygın tatil günü pazar günüdür. Bu yüzden özellikle pazar sabahları uyuma ve çalışma günlerinin yorgunluğunu atma zamanıdır. Pazar günü ne kadar dinlenme günü olsa da eşe dosta sevgiliye yine mesajlarla ulaşıp bu gün için de insanlar pazar günü için yakınlarına mesaj gönderiyorlar.
 • Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları  Makyaj yapmak istiyorum fakat doğru ürünü neler tercih edeceğimi bilmiyorum diyenler buraya,mavi göz makyajı,instagram makyajlari,youtube makyaj yapimi örnekleri
 • Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarın.. Garantisi olmayan bir gün meçhuldür. Yaşayacak mıyız, neler olacak,neler getirecek neler götürecek bir bilinmezlik.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • Cumartesi günaydın mesajı Cumartesi günaydın mesajı Günaydın.. 2021 yılının ilk hafta sonundan günaydın sizlere. Sevdikleriniz için ister Instagram ister Twitter ister Facebook da sevdiklerinize günaydın demek onlara tebessüm ettirecek resimli mesajlar için bizi takip edebilir yeni yeni mesajlarınızı sevdikleriniz için paylaşabilirsiniz.