2018-01-26 01:19:00

2018 Burçlar Hakkında Yorumlar

Burcunuzu 2018 yılında neler bekliyor aşk,para,şans ve sağlık hakkında yorumları merak edenler buraya.Burçlar için güncel tavsiyeler

Aşk para ve kariyere 2018 de burçları neler bekliyor yaşantıları ne yönde şekillecek yorum yaptı merak edenlere genel bir değinmede bulunduk.

Koç Burcu 2018'de;Ani değişimleri, yenilikçi fikrleri simgeleyen Uranüs 'ün koç burcunda ilerlemesi devam ediyor.Koç burcu genel olarak Haziran ayına kadar yeni güzellikler katılacak hayatına.
Zaman zaman hayatının uç noktalarında degişiklikler gösterecek.Aşk hayatına degindiğimizde mücadeleci ve sevgi dolu bir beraberlik bekliyor.

Boğa burcu 2018'de;Boğa burcu genel anlamda sabrı ve beklemeyi bilmesiyle sonunda istediğine kavuşan bir burç olduğu için 2018 de istediklerini elde edeceğine zaman zaman tanık olacak.
Bir de üstelik yine sabrı ve azmi dile getiren Asteroid Admestos’un da aynı burçta seyretmesi maddi ve somut konularda daha da büyük başarılar getirecek.
Aşk hayatında ise sabrı ve idealleri sayesinde hayalindeki ilişkiye kavuşacak.

İkizler Burcu 2018'de;Genel olarak bakıldığında 2018 de ikizler burcunu zorlu süreçler bekliyor.İkili ilişkilerde evlilik sevgililik vs. olumsuz etkiler görüleceğini bildiriyor.
Lakin hemen umutsuzluğa kapılmayacak ikizler savunmasız olmayacak arkasında mutlak güç verecek birileri bulunacaktır.

Yengeç Burcu 2018';Genel anlamda bu burç zorlu süreçlerde dışa sert fakat içten kırılgan davranacaklar.kendilerini motive edicek ve çevreden biraz uzak durmalarını öneriyoruz.
Alıngan bir yapıya sahip olan Yengeç burcu bu yılda karşılaştığı haksızlıklarda savunmasız gbi görünsede farklı bir başlangıç ve tutum içerisinde olabilir.

Aslan burcu 2018'de:Aslan burcu yine tüm haşmetiyle tepelerde olacağa benziyor.Gücü ve ihtişamıyla dayanma gücü en yüksek olan burcu simgeliyor.
Yine mücadeleci bir sene aslan burçlarını bekliyor.
Aşk ve beraberliklerinde ise 2018 senesinde ilişkilerinde zorlanacağa benziyor.
Aşk konusunda biraz şansız olacağa benziyen aslan burcu ikili iletişimlerde kendini ifade etmekte güçlük çekeceğe benziyor.

Başak Burcu 2018'de;Başak burçları bu yıl sezgileri ile değilde mantıklarıyla haraket ederlerse başarılı olacaklarını gösteriyor.
Aşk hayatında Eski sevgililere, geçmiş ayrılıklara olan ilgileri bu sene içinde ağırlık kazanacak gibi gözükmekte.

Terazi Burcu 2018'de;Genel anlamda dengenin dengesizliği.Bu yıl bu burçta güç temsilcisi Zeus geziniyor.Mensuplarına yakışır biçimde pozitif sevimlilik, uyumluluk, beraberlik, adalet ve diplomasi getirecek


 

Çok Beğenilenler

SPONSOR