Tırnak Bakım Kürleri

Tırnak Bakım Kürleri

Etiketler tırnak bakim kürleri,tırnak bakim tekniği,tırnak bakim ve güzellik
Kiz-Kiza Tırnak Bakım Kürleri
Kategori saglik
Bu Yazi 110 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Tırnak Bakım Kürleri Hakkında Detaylar

Tırnaklarım Çok bakımsız Ve evde rutin tırnak bakımı yapmak istiyorum nasıl yapmalıyım diyenler sorununuza çözüm önerileri burada , tırnaklarınızı gülümsetiyoruz bayanlar

 

Bayanlarda en çok göze çarpan detaylardan biride eller ve tırnak bakımıdır.
Tırnak bakımı için bayanlar evde kendi güzellikler yaratmak istiyor.
Bu zor ve imkansız gibi görülsede ufak ipuçlarıyla kendi bakımınızı kendiniz yapabilirsiniz.
Özellikle kış aylarında eller kuruyor ve bakım gerektiriyor.
Nemlendiricilere ve el bakım maskeleri burada büyük görev düşüyor.
Pratik bakım teknikleri nelerdir herkesin uygulayabilecegi bakım önerilerini yazımızda okuyabilirsiniz.

 

 

Evde Tırnak Bakım Nasıl Uygulanmalıdır.
Evde uygulanabilecek bir çok bakım önerileri ve maskeler bulunmakta.Siz cilt tipinize uygun bir bakımla başlayarak tırnak bakımına ön hazırlık yapabilirsiniz.
Tırnaklarım çok güçsüz ve çabuk kırılgan yapısı var bu durum beni rahatsız ediyor diye şikayetçiyseniz hemen bir kaç tırnak bakım kürlerinden başlayalım.

Tırnaklarınızın güçlenmesi için ılık suya ve bir kasenin içerisine;
Bir Tatlı Kaşığı zeytiyağı Ve yarım limon suyunu ekleyiniz.
Tırnaklarınızı 10-20 dk boyunca karışımın içinde bekletiniz.Limonun faydası tırnaklarınızın daha parlak ve mat gürnmesini sağlayacaktır.
Zeytinyağı ise yumuşatarak tırnaklarınızı besleyecektir.

 

Tırnaklarınızı Güçlendirecek Ve Sağlıklı Olmasını sağlayacak bir diğer Kürümüz ise;
1 çy kş.Buğday tohum yağı
1 çy kş. Hintyağı
2 çy kş. Sofra tuzu
Yarım çy kş. nemlendirici krem
Karışımı hazırlayacağınız kasenin içerisine hepsini karıştırıp gece uyumadan önce tırnak diplerinize masaj yaparak uygulayınız.
Sabaha kadar tırnağınızda kalması daha etkili olacaktır.

Güzellik uzmanlarının önerilerini sizlerle paylaştık.
Kuaföre gitmeye vaktim yok diyen bayanlar için hem pratik hemde evde istediğiniz zaman yapabileeğiniz bakım kürlerini sizlere sunduk.


 

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Sevgi düşüncesi Sevgi düşüncesi Savaşmak düşüncesi geldiği zaman daha güçlü bir barış düşüncesi ile buna karşı çıkın. Nefret düşüncesi, çok daha kuvvetli bir sevgi düşüncesiyle yok edilmelidir
 • KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular 2017 yılının ağustos ayında ziyaretçileri ile buluşan kiz-kiza.net adresimiz hakkında sizlerle paylaşmak istediğimiz bilgileri okumak için hoşgeldiniz...
 • karşılaştığım yeni bir acı haber karşılaştığım yeni bir acı haber   Son dakika Antalya haberleri ve güncel Antalya haberleri burada. antalya son dakika haberleri
 • Saç Bakım Maskeleri ve Saç Bakim Önerileri Saç Bakım Maskeleri ve Saç Bakim Önerileri  Saçlarım Kırılgan Ne Yapsam BakımSız Görünüyor Diyenler Buraya , saç bakım ve onarım maskeleri,saç bakımın da dikkat edilecek unsurlar yazımızda.
 • Amigurumi Örgü Modelleri Amigurumi Örgü Modelleri Son zamanlarda özellikle ev hanımları ve örgü işlerini seven bayanlar tarafından zevkle yapılan bir örgü çeşidi olana amigurumi örgüsü hem gelir kapısı hemde hediyelik olarak yapılan güzel bir uğraştır. Sizlere bir kaç model ile bizler de katkıda bulunalım istedik. Evde boş geçen zamanları değerlendirmek adına hemde gelir kapısı olması adına güzel bir uğraş olmaktadır.
 • Trend Giyim Moda 2021 Trend Giyim Moda 2021 Stilinizi belirleme de başrol oynayacak tasarımları keşfe çıkmaya hazır mısınız?
 • Geçmez Dediğimiz Zaman.. Geçmez Dediğimiz Zaman.. Geçmez dediğimiz zaman nasıl da geçip gidiyor sevdiklerimizi de alıp giderek. Bazen sanki durmuş gibi hissederiz zamanı. Aslında bir su gibi akıp gider ne görürüz ne de hissederiz. Ta ki canımıza dokununca ya kadar. Birde bakıyoruz ki zaman nasılsa geçmiş biz ise öylece arkasından bakmışız. Bazen gözü yaşlı, bazen gülen gözlerle. Zaman.... Geçip giden zaman.
 • Adet Sancı bandı Ne işe yarar Adet Sancı bandı Ne işe yarar Kızlar Bu soğuk kış günlerinde sancı çekenler ve üşüyenlere özel günler için ısıtıcı bant hakkında bilgi veriyorum.
 • Cepte Sohbet Keyfi Cepte Sohbet Keyfi İster yurt dışından ister yurt içinden hiç fark etmeden sizleri de aramıza bekliyoruz. Net in olduğu her yerden ve herşeyden ister cep telefonu ister tablet isterseniz bilgisayar siz nereden nasıl isterseniz aramıza katılabilirsiniz. Sohbet etmek için mobil kullanıcı olsanız bile bizlere ulaşmak zor değil. Sizler için cep telefonuna uyumlu girişleri sizlerin hizmetine sunduk. Gelin mesafeleri aşıp bizbize sohbetler edip günün yorgunluğunu atalım.