2021 İlkbahar-Yaz Trendleri

2021 İlkbahar-Yaz Trendleri

Etiketler 2021 ilkbahar koleksiyonu,2021 trend giysiler,yaz koleksiyonu
Kiz-Kiza 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri
Kategori moda
Hit 0
YazarLar NoKTa,Gürcan Giray

2021 İlkbahar-Yaz Trendleri Hakkında Detaylar

2021 İlkbahar-Yaz Şıklığına İmza Atmaya Hazırmısınız Modaya Damgasını Vuracak Elbiseleri Sizlere sunuyoruz

 

2021 İlkbahar-Yaz trendlerinden herkesten önce haberdar olmak isteyenler toplanın en şık kombinleri sizlerle paylaşıyoruz.
2021 in İlkbahar-Yaz koleksiyonu bu yıla damga vuracağa benziyor.Şıklığından ödün vermeyen bayanlarımız herkesten önce gardıloplarını yenilemek için fikir edinmek isteyenler makalemize göz atarak başlamalı.
Bu yıl ilk olarak göze batan renk uyumları,daha çok pastel renkler ve pırıltılı rengarenk sokak şıklığı olacak.
1-Spor giyimden ve rahatlığına düşkün bayanlara da müjde var, sık sık karşılaşacağımız bisiklet şortlar gündüz ve gece şıklığında göz önünde bulunacak.

 

2-Trençkot şıklığı 2021 yılında da devam ediyor Alexander Mcqueen’in desenleri de cildiniz sarmaya devam ediyor.

3-2018 slip elbiseler, vucüdu saran yatak odası şıklığını geceye yansıtan elbiseler de ön planda.

4-Cruise koleksiyonlarına da göz atmanızı tavisye ediyorum bu yazın trend modasına damga vuracağa benziyor şimdiden büyük beğeni topladı bile.

 

5-2021 nin yaz modası şıklığında vazgeçilmez olan denimler 2021 in de koleksiyonunda yer almakta birbirnden harika denimler,nakış işlemeler,pullu işlemeli denimler yine göz kamaştırıyor.
Jeanlar en rahat kombinlerin temelini oluşturuyor, harika tişört, gömlerlerle kombin edildiğinde dikkatleri üzerine toplayacak günlük ve gece şıklığını kendin yaratabilirsin.


6-2021 Modasında göz batanlar arasında Tulumlar da göz kamaştırıyor, bayanların gün içerisinde hem şık hemde rahatlık açısından tercih ettiği elbiseler kategorisinde sizlerle olacak.


Yaza bomba gibi girmeye hazırlanan bayanlara yardımcı olmuşuzdur şıklıkta ve zariflikten vazgeçemeyen bayanlar sizlere daha ilgi çekici önerilerimiz için takipte kalın :)

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Akrep Burcu Akrep Burcu  Terazide birlikte, ortaklaşa bir yaşam aşamasına gelen birey, artık ortak kurallar doğrultusunda hareket etme eğilimindedir. Bu devrede egonun yokolması, Ben,in ölmesi söz konusudur.
 • Terazi Burcu Terazi Burcu Koç burcunun karşıtı olarak Terazi, eşlik, ortaklık ve yüceltmeyi temsil eder. Yani Koç,un horoskop içinde yarattığı ben, kendine güven ve ego temalarını kompanse edip, dengelenmesini sağlayan burçtur.
 • Altın ve Gümüş Takıları evde parlatma yolları Altın ve Gümüş Takıları evde parlatma yolları Takılar.. Özellikle altın gümüş takılar bayanların vazgeçilmez bir aksesuarlarıdır. Bu takılar ne kadar parlak ise o kadar şık duruyorlar. Fakat zamanlar kullanılan bu takılar eski parlaklığını kaybediyor. Bizlerde bu takıların eski haline gelmesi için paralar döküyoruz. Aslında çözüm basit eski kararmış takımlarımız yine ilk günkü gibi parlak ve şık duracaklar
 • Gizlenmiş bir sevgi Gizlenmiş bir sevgi Bazen kendimizi unutulmuş işe yaramaz biri gibi hissederiz. Aslında durum hiçte öyle değildir. Çünkü sen öyle düşünsen de seninle mutlu olan mutlaka birileri vardır. Nedensiz sebepsiz sadece sen olduğun için. Hiç kimse gereksiz bir kul değildir. Bizler anlaşamadık ya da uyum sağlayamasakta mutlaka anlaşan ve iyi geldiği birileri mutlaka vardır.
 • Yengeç Burcu Yengeç Burcu Yengeç burcunun orijini Babil kültürüne dayanır. Ancak Mısır,da Yengeç takımyıldızı kimi zaman iki kaplumbağa ile temsil edilirken, kimi zaman da
 • Kaktüs çiçeği ve bakımı Kaktüs çiçeği ve bakımı Kaktüsler.. evet kaktüsler küçük büyük çeşit çeşit kaktüsler. Bazen bahçemizde bazen ise küçücük saksıda masamızda penceremizde. Bakımı zahmetsiz ve zamanla da bağımlılık yapan bir çiçek türü. Zor ama sabırla beklendiği zaman çiçek açtığını görürüz. Ayrıca bu çiçeklerin odada bakıldığında bazı radyasyona karşı sağlığımızı koruduğunu söylemleri de bulunmaktadır.
 • Cumartesi günaydın mesajı Cumartesi günaydın mesajı Günaydın.. 2021 yılının ilk hafta sonundan günaydın sizlere. Sevdikleriniz için ister Instagram ister Twitter ister Facebook da sevdiklerinize günaydın demek onlara tebessüm ettirecek resimli mesajlar için bizi takip edebilir yeni yeni mesajlarınızı sevdikleriniz için paylaşabilirsiniz.
 • Dokuz can olsa da beziyor demek ki Dokuz can olsa da beziyor demek ki Yorgun ve yoğun günler içinde olsak da yüzümüzü güldüren resim yazıları görmek bizlere iyi geliyor. Bizler de sizlerin yüzünü biraz da olsa gülümsetmek için en iyi dostlarımız olan kedilerin resimleri videolarını hazırlıyoruz. Şimdi olduğu gibi. Evlerimizde bizlere yoldaş olan yalnızlığımı gideren dostlarımız sayesinde günümüz daha güzel geçiyor. Buyurun sizlere dokuz canı bezen bir dostumuz
 • Dolgun kaşlar ve kirpikler için doğal bakım Dolgun kaşlar ve kirpikler için doğal bakım Kaşlar, kirpikler... Bildiğimiz gibi kaşlar ve kirpikleriniz yüzümüzü en önemli görünümleridir. Kaşlarınız kirpikleriniz ne kadar gür ve bakımlı ise bakışlarınızda o kadar etkilidir. Onun içindir ki kaş ve kirpik bakımları da o kadar önemlidir. Özellikle bayanların daha çok özen ve itina gösterdikleri kaş ve kirpiker için bizde bir kaç bilgi sunacaz
 • Çam kozalağından ev süsleri Çam kozalağından ev süsleri Evet hanımlar yine sizlerle birlikte evde hobi işlerimizde devam ediyoruz. Doğadan topladığımız çam kozalakları ile evimize süsler yapacağız. Belki bir duvar süsü, belki bir kapı süsü. Hem vakit geçirmek için hem ev ekonomisine katkı sağlamak için sizlere maliyeti az malzemelerle evimize değişik aksesuarlar yapmak bunları değerlendirmek ise sizlere kalmış birşey.