KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular

KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular

Etiketler
Kiz-Kiza KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular
Kategori yazar-uyelik
Bu Yazi 65 kez görüntülenmiştir
Yazar NoKTa

KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular Hakkında Detaylar

2017 yılının ağustos ayında ziyaretçileri ile buluşan kiz-kiza.net adresimiz hakkında sizlerle paylaşmak istediğimiz bilgileri okumak için hoşgeldiniz...

 

Kız Kıza Net adresimize hoşgeldiniz sizler de sitemizde kendi çizimleriniz veyahut sizlere ait olan düşünceleri tüm ziyaretçilerimizle paylaşmak istiyor iseniz bu konumuzu okumanız faydalı olucaktır.Ziyaretçilerine moda,sağlık,burç yorumları ve güzel zaman geçirmeleri için kaliteli içerik üretmeyi hedeflemiş internet adresimiz de kendinize ait bir yer olmasına ne dersiniz ? :)

Eğer cevabınız evet ise İLETİŞİM sayfamızdan bizlere ulaşabilir değerli düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.7/24 ziyaretçileri ile aktif halde iletişim de olmayı hedeflediğimiz adresimizde yazar olabilirsiniz.

ÖNEMLİ : İletişim veya İstek sayfalarımızdan bizlere mesaj gönderirken mail vb iletişim adreslerinizi yazmayı unutmayınız.

Esen kalın...

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Balık Burcu Balık Burcu Duygusal anlamda bazı öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar sizin açınızdan farklı bir hal alabilir.
 • Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Daha dün hayırlı güzel bir hafta olsun derken bugün Hayırlı Cumalar diyoruz. İş zaman dediğimiz de su misali akıp gidiyor. Artık bizde ne getiriyor ne götürüyor arada oturup bir hayat muhasebesi yapmak lazım sanki. Bugün sizlere yine yeni cuma mesajları ve dini sözler hazırladık.
 • Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizler en çok karşımızdaki kişiyi yada o kişinin sözlerini kafaya takıp üzülürüz. Üzülürüz de bizim üzüldüğümüzden kim ne kadar haberi oluyor ki. Onun için dosta sevgi düşmana dert olsun diyor bizi üzenlere gülüp geçiyoruz.
 • Trend Şal Bağlama Modelleri Trend Şal Bağlama Modelleri En trend şal bağlama modellerini öğrenmek için doğru adrestesiniz
 • 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri   2021 İlkbahar-Yaz Şıklığına İmza Atmaya Hazırmısınız Modaya Damgasını Vuracak Elbiseleri Sizlere sunuyoruz
 • Yeni Pazar Günü MesajLarı Yeni Pazar Günü MesajLarı Kimileri çalışma durumunda olsa da ülkemizde en yaygın tatil günü pazar günüdür. Bu yüzden özellikle pazar sabahları uyuma ve çalışma günlerinin yorgunluğunu atma zamanıdır. Pazar günü ne kadar dinlenme günü olsa da eşe dosta sevgiliye yine mesajlarla ulaşıp bu gün için de insanlar pazar günü için yakınlarına mesaj gönderiyorlar.
 • Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları  Makyaj yapmak istiyorum fakat doğru ürünü neler tercih edeceğimi bilmiyorum diyenler buraya,mavi göz makyajı,instagram makyajlari,youtube makyaj yapimi örnekleri
 • Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarın.. Garantisi olmayan bir gün meçhuldür. Yaşayacak mıyız, neler olacak,neler getirecek neler götürecek bir bilinmezlik.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • Cumartesi günaydın mesajı Cumartesi günaydın mesajı Günaydın.. 2021 yılının ilk hafta sonundan günaydın sizlere. Sevdikleriniz için ister Instagram ister Twitter ister Facebook da sevdiklerinize günaydın demek onlara tebessüm ettirecek resimli mesajlar için bizi takip edebilir yeni yeni mesajlarınızı sevdikleriniz için paylaşabilirsiniz.