Bu sabah uyandım

Bu sabah uyandım

Etiketler Bu sabah uyandım ve bugün yapmam gereken işleri düşündüm
Kiz-Kiza Bu sabah uyandım
Kategori gurcan-giray
Bu Yazi 215 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Bu sabah uyandım Hakkında Detaylar

Sabah erken kalkınca yapılacak şeyler Sabah neden yüz yıkanır dinen Sabah uyandığında ilk aklına gelen Sabah nasıl kendime gelirim Sabah erken Ne yenir Kendimize gelmek için ne yapmalıyız

 

Günaydın musmutlu sevgi dolu ve farkındalıklı birgün diliyorum.

Bu sabah uyandım ve bugün yapmam gereken işleri düşündüm. Ve hızlıca planladım kafamda ve fark ettim ki sevgi sorumlulukları içeriyor. Ve sorumlulukları yerine getirmekte enerjiyi yükseltiyor. Çok ilginç bir yükselme ve çekim var.

Kendimi seviyorum ya da kendime değer veriyorum demek kendime karşı sorumluluklarımı yerine getirmekle ne kadar da ilişkili!

Diğerini sevmek de...

Peki kendime ve diğerlerine karşı sorumluluklarım neler? Bunları nereden bileceğim?

Aslında içsel anlamda (ruh-öz) bunlar hepimizde var. Ancak zihnimizin yarattığı düşünceler ve yanlış öğrendiklerimiz ile kalbimizi kapattığımızda malesef bunları doğru kaynaktan öğrenmeden uygulamak mümkün olmuyor.

Burada gerçek sevgiyi arayan kişi için ruh harekete geçiyor. Hakikati arıyor ve uyguladığı anda huzuru ve gerçek sevgiyi hissediyor. Yanlış öğrendiklerini yıkıyor ve yeni bilgilerle kendisini yeniden inşaa ediyor.

Şu an düşündüğümde çok daha net olarak Sevginin Allah Bilinci olduğunu fark ediyorum.

Küçük yaştan itibaren nasıl davranmamız gerektiğini ve sanki vücudumuzda sorumluluk mekanizmasının harekete geçmesi için tüm dinlerde farz olan namazın sebebinin bu olduğunu, daha derine inersek Yaratıcı tarafından gönderilen her bilginin gerçek sevgiyi yarattığını fark ediyorum.

Herkesi bir an durmaya ve düşünmeye davet ediyorum. İzleyin lütfen, ben ne yapıyorum ve niçin yapıyorum diye sorun? Bunları yapmamızı bize kim söyledi? Yaptıklarım beni ve diğerlerini mutlu huzurlu kılıyor mu? Ve en önemlisi Hakikat ne?

Fark edebilmek ve uygulayabilmek ümidiyle..Gürcan Güneş

Moda Trend KonuLar

 • BurçLar ve EmojiLeri BurçLar ve EmojiLeri  Emojiler nerede ise hayatımızın girmediği alanı yok. Twitter Instagram Facebook WhatsApp aklımıza gelen her sosyal medyada kullanılıyor. Şimdi ise bu emojileri burçlara uyarlanmış halini size sunuyoruz.
 • Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bazen öyle bir zaman olur ki hem bedenen hem ruhen kendimizi çok yorgun hissederiz. Özellikle mevsim geçişlerinde. O anda hiç birşey yapmadan öylece boş boş oturmak kendimizle başbaşa kalmak isteriz. Elimizde kahvemiz ya bir müzik ya televizyon da bir dizi ile vakit geçiririz.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • KoLay EyeLiner Çekmek KoLay EyeLiner Çekmek Kız kızada kolay makjay tüyoları veriyoruz. Bilindiği gibi eyeliner kullanması oldukça zordur. Eşit ve düzgün çizgiler oluşturmak çok dikkat etmek gerekir. Makyaj tekniklerin yanında sohbet içinde biz mircte.org ,dinichat.net,dinisohbetodalari.com sitelerinden dini sohbet,İslami sohbet,arkadaş sohbet odaları,türk sohbet odaları, bizbize sohbet olarak odalarımıza gelip sohbetimize katılabilirsiniz.
 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim Geriye ne kalıyor bir kişi başkasının kaLbinden giderken. Ya da ne söyler ne diler. Bir hoşçakal bir Allaha emanet ol der ve gider..
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • Deniz Toprak Beauty Deniz Toprak Beauty     Deniz Toprak Beauty İstanbul geneli +90 216 622 12 51 Kaş Alma, Randevu al. Dudak Üstü, Randevu al Bay Bayan Çocuk Güzellik için her şey. Kaş için her şey Kirpik için her şey El Ayak Bakımı Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım