Sevgili Büyümemis Çocuk

Sevgili Büyümemis Çocuk

Etiketler Çocuk EGO ve, Çocuk EGO sunun farkında, olmayan yetişkin
Kiz-Kiza Sevgili Büyümemis Çocuk
Kategori gurcan-giray
Bu Yazi 298 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Sevgili Büyümemis Çocuk Hakkında Detaylar

Sevgili Büyümemis Çocuk EGO ve Çocuk EGO sunun farkında olmayan yetişkin;

 

Herkes tarafından görülüyor, fark ediliyor ve en büyük kötülüğü kendine yapıyorsun!

Son zamanlarda fark ettiğim ve hatta uzun zamandır bu konuda çalıştığım, yakından izleme fırsatı bulduğum pek çok kişi ile karşılaştım. Sözde kendilerini sevdiklerini zannettikleri ve koruma altına aldıklarını zannederek kendi çıkarları uğruna karşısındakileri yok sayarak sevilme çabası ile bazen maske takarak, bazen yalan söyleyerek, kendi sorumluluklarını yerine getirmemek adına ve tıpkı bir çocuk gibi davranarak çekiciliğini kaybediyor ve Büyük Sistemi unutuyorsun!

Bu davranışların temelinde sevgi, saygı, güven arayışı olsa da bunlara layık olup olmadığını görebilmek ve kendine ışık tutarak aydınlığa çıkabilmeni ve Gerçek Sevgiyi hissedebilmeni diliyorum.

Bilseydik karşımızdaki de biziz!

Doğru zannettigimiz ya da işimize gelen yanlış davranışların hiçbir ruh tarafından kabul edilmediğini ve aslında en çok kendimizde yanlış bir davranış olduğunda bunu fark edip düzeltebilme yeteneğimizin olduğunu, belki de yanlış davranışa karşı sınır koymanın hem kendine hem de karşındakine karşı en büyük sorumluluk olduğunu bilseydik hakikati arar, önce kendimizi düzeltebilir ve yanlış ile doğruyu ayırt edebilir ve Cennet diye adlandırılan yüksek bilinç seviyesine çıkabilirdik.

Kendimize Işık tutabilmek, aydınlanabilmek ve cennet diye adlandırdığımız bilinç seviye kavuşmak ümidiyle...Gürcan Giray Güneş

Moda Trend KonuLar

 • BurçLar ve EmojiLeri BurçLar ve EmojiLeri  Emojiler nerede ise hayatımızın girmediği alanı yok. Twitter Instagram Facebook WhatsApp aklımıza gelen her sosyal medyada kullanılıyor. Şimdi ise bu emojileri burçlara uyarlanmış halini size sunuyoruz.
 • Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bazen öyle bir zaman olur ki hem bedenen hem ruhen kendimizi çok yorgun hissederiz. Özellikle mevsim geçişlerinde. O anda hiç birşey yapmadan öylece boş boş oturmak kendimizle başbaşa kalmak isteriz. Elimizde kahvemiz ya bir müzik ya televizyon da bir dizi ile vakit geçiririz.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • KoLay EyeLiner Çekmek KoLay EyeLiner Çekmek Kız kızada kolay makjay tüyoları veriyoruz. Bilindiği gibi eyeliner kullanması oldukça zordur. Eşit ve düzgün çizgiler oluşturmak çok dikkat etmek gerekir. Makyaj tekniklerin yanında sohbet içinde biz mircte.org ,dinichat.net,dinisohbetodalari.com sitelerinden dini sohbet,İslami sohbet,arkadaş sohbet odaları,türk sohbet odaları, bizbize sohbet olarak odalarımıza gelip sohbetimize katılabilirsiniz.
 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim Geriye ne kalıyor bir kişi başkasının kaLbinden giderken. Ya da ne söyler ne diler. Bir hoşçakal bir Allaha emanet ol der ve gider..
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • Deniz Toprak Beauty Deniz Toprak Beauty     Deniz Toprak Beauty İstanbul geneli +90 216 622 12 51 Kaş Alma, Randevu al. Dudak Üstü, Randevu al Bay Bayan Çocuk Güzellik için her şey. Kaş için her şey Kirpik için her şey El Ayak Bakımı Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım