Sevgili Büyümemis Çocuk

Sevgili Büyümemis Çocuk

Etiketler Çocuk EGO ve, Çocuk EGO sunun farkında, olmayan yetişkin
Kiz-Kiza Sevgili Büyümemis Çocuk
Kategori gurcan-giray
Bu Yazi 60 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Sevgili Büyümemis Çocuk Hakkında Detaylar

Sevgili Büyümemis Çocuk EGO ve Çocuk EGO sunun farkında olmayan yetişkin;

 

Herkes tarafından görülüyor, fark ediliyor ve en büyük kötülüğü kendine yapıyorsun!

Son zamanlarda fark ettiğim ve hatta uzun zamandır bu konuda çalıştığım, yakından izleme fırsatı bulduğum pek çok kişi ile karşılaştım. Sözde kendilerini sevdiklerini zannettikleri ve koruma altına aldıklarını zannederek kendi çıkarları uğruna karşısındakileri yok sayarak sevilme çabası ile bazen maske takarak, bazen yalan söyleyerek, kendi sorumluluklarını yerine getirmemek adına ve tıpkı bir çocuk gibi davranarak çekiciliğini kaybediyor ve Büyük Sistemi unutuyorsun!

Bu davranışların temelinde sevgi, saygı, güven arayışı olsa da bunlara layık olup olmadığını görebilmek ve kendine ışık tutarak aydınlığa çıkabilmeni ve Gerçek Sevgiyi hissedebilmeni diliyorum.

Bilseydik karşımızdaki de biziz!

Doğru zannettigimiz ya da işimize gelen yanlış davranışların hiçbir ruh tarafından kabul edilmediğini ve aslında en çok kendimizde yanlış bir davranış olduğunda bunu fark edip düzeltebilme yeteneğimizin olduğunu, belki de yanlış davranışa karşı sınır koymanın hem kendine hem de karşındakine karşı en büyük sorumluluk olduğunu bilseydik hakikati arar, önce kendimizi düzeltebilir ve yanlış ile doğruyu ayırt edebilir ve Cennet diye adlandırılan yüksek bilinç seviyesine çıkabilirdik.

Kendimize Işık tutabilmek, aydınlanabilmek ve cennet diye adlandırdığımız bilinç seviye kavuşmak ümidiyle...Gürcan Giray Güneş

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • HayırLı CumaLar MesajLarı HayırLı CumaLar MesajLarı Yine bir cuma gününe merhaba derken sizlere yeni cuma mesajları hazırladık. Zor dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde resimli yada yazılı kısa mesajlarla birbirimizin yanında olduğunu hissettirmek lazım.
 • yaz ayları renkleri yaz ayları renkleri 2022 Bahar ve Yaz aylarında giyimde hangi renkler tercih edilecek 2022 yaz moda renkleri 2022 yaz renkleri Pantone 2022 2023 trend renkler 2022 Yaz Modası 2022 KUMAŞ Trendleri 2021 2022 Yaz Modası 2022 Pantone renkleri,Bu yılın sıcak havalarda en çok tercih edilen renkleri yeşil, bej ve açık renklerin yanında; beyaz ve siyah her zaman vazgeçilmez olacak gibi görünüyor
 • Unutulmayan En Şık Kadınlar Unutulmayan En Şık Kadınlar Geride bırakmaya hazırladığımız 2021 yılının unutulmaz en şık 4 kadınını seçtik.
 • 2021 Tığ İşi Şal Modelleri 2021 Tığ İşi Şal Modelleri Hem şık hem de kolay yapılan ve her birini sizler için özel olarak seçerek bir araya getirdiğim örgü şal modellerisanıyorum hemen hepinizin büyük beğenisini toplayacak.
 • Perşembe Gününe Merhaba Perşembe Gününe Merhaba Yine bir perşembe gününden günaydın diyoruz sesimizin yazımızın ulaştığı her yere herkese, Güzel gönlünüzce geçecek bir güne daha merhaba diyerek başlamak lazım ki günümüz güzel geçsin.
 • Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Her alanda olduğu gibi tesettür giyimde modayı takip eden bayanlarımız oldukça fazladır. Özellikle düğün, nişan, kutlama,nikah gibi özel günlerde kullandığımız şal ve bonelerle göze çarpar. Öyle ki şıklığınıza şıklık katar. Eşarp bone ve şallar aslında tesettür olması kadar kıyafetinizi de tamamlayan birer aksesuar gibi kıyafetiniz ile birlikte sizi tamamlar. Bazen spor bazen klasik olarak kullanmayı tercih ederiz.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi Günaydın hoşgeLdin yeni gün ve pazartesi yine yeni bir güne güneş doğarken yine sıradan bir gün ya da yine bir pazartesi sendromu dememek için buyrun hem yazımızı okuyunuz hem de sitemize gelerek sıradanlığı bozunuz. Hep birlikte daha güzel günlere. Hoşgeldiniz..
 • Günaydın Pazartesi Günaydın Pazartesi Günaydın dostlar yeni bir güne uyanmak yeni bir güne sağlıklı huzurlu mutlu bir şekilde gözlerimizi açmak ne kadar güzel. Böyle zor günler yaşarken sevdiklerimiz yanımızda olarak hayatımıza devam etmek kadar güzel bir şey olmasa gerek. Elimizde kahvemiz çayımız yanımızda karşımızda sevdiğimiz kişiler sohbet etmenin tadına doyum olmaz. Sevdiklerinize güzel mesajlarla güzel günlerine güzellik katmak isterseniz elbette bizler sizlerin tek adresiyiz.