güzel sözler

güzel sözler

Etiketler En Güzel Sözler 2022 , Sevgiliye Kısa, Uzun, Romantik sözleri
Kiz-Kiza güzel sözler
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 424 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

güzel sözler Hakkında Detaylar

Özlü sözler anlamı ne kısa sözler, ağır Güzel Sözler güzel sözler, ağır güzel sözler, kısa aşk Paylaşılacak güzel sözler Kısa Sözler Paylaşılacak güzel Sözler kısa Anlamlı güzel Sözler Mevlana nın ünlü sözleri nelerdir Kısa ve öz sözlere ne denir

 

En Güzel Sözler 2022

AnLayın Ki Hayat Bugün Var,Yarın Diye Geçen Her Gün İhtimaL.

Her ağlayan güçsüz değildir. Tıpkı her gülenin mutlu olmadığı gibi.

İnsanların seni en çok sevdiği zaman, onların işine en çok yaradığın zamandır.

İki yüzlü insanın; Dilinde tat, kalbinde fesat gizlidir!

Güven bir ayna gibidir. Bir kez çatladı mı, hep çizik gösterir.

Terk etmek kolaysa senin için, el sallamak zor değil benim için!

Sevmek zaman ayırmaktır. Boş zamanları doldurmak değil...

Hayaller size gücünüzün olduğunu gösterir.

Eğer bir insan sürekli seni üzüyorsa anla ki mutlu etmek istediği kişi sen değilsin.

Herkesten yakın olmak istediğin insana, uzaktan bakmak çok zor.

Bulutlar diyorum, bu dünyaya göre fazla güzeller.

Sevgiliye Kısa, Uzun, Romantik, Duygusal, Özlü Ve Anlamlı Güzel Sözler

Kapisi olmayan bir kafeste kuş beslemeye çalişmakmiş Hayati sevmek. Ardinda bir tüy bile Birakmadan uçup Gidince anliyor İnsan

Seni Seviyorum'dan daha güzel bir cümle vardir , Sana Güveniyorum.. Çünkü herkes herkesi Sevebiliyor Ama herkese Güvenemiyor.

Konuşma ihtiyaci duydugunda Kendinle konuş varsin deli desinler Çünkü Seni Senden başkasi içten dinlemez..

Hiç Bir Uyku Hapı Bizi Ayakta UyutanLar Kadar TesirLi DeğiLdir..

Çorbayı karıştırırken küçük bir girdap oluşturup,hemen ardından ters yöne karıştırıp eğlenen insandan kimseye zarar gelmez

gözden ırak olanın gönülden ebesinin nikahına kadar yolu vardır . cam bardakta çay ikram edenleriniz olsun

Moda Trend KonuLar

 • BurçLar ve EmojiLeri BurçLar ve EmojiLeri  Emojiler nerede ise hayatımızın girmediği alanı yok. Twitter Instagram Facebook WhatsApp aklımıza gelen her sosyal medyada kullanılıyor. Şimdi ise bu emojileri burçlara uyarlanmış halini size sunuyoruz.
 • Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bazen öyle bir zaman olur ki hem bedenen hem ruhen kendimizi çok yorgun hissederiz. Özellikle mevsim geçişlerinde. O anda hiç birşey yapmadan öylece boş boş oturmak kendimizle başbaşa kalmak isteriz. Elimizde kahvemiz ya bir müzik ya televizyon da bir dizi ile vakit geçiririz.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • KoLay EyeLiner Çekmek KoLay EyeLiner Çekmek Kız kızada kolay makjay tüyoları veriyoruz. Bilindiği gibi eyeliner kullanması oldukça zordur. Eşit ve düzgün çizgiler oluşturmak çok dikkat etmek gerekir. Makyaj tekniklerin yanında sohbet içinde biz mircte.org ,dinichat.net,dinisohbetodalari.com sitelerinden dini sohbet,İslami sohbet,arkadaş sohbet odaları,türk sohbet odaları, bizbize sohbet olarak odalarımıza gelip sohbetimize katılabilirsiniz.
 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim Geriye ne kalıyor bir kişi başkasının kaLbinden giderken. Ya da ne söyler ne diler. Bir hoşçakal bir Allaha emanet ol der ve gider..
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • Deniz Toprak Beauty Deniz Toprak Beauty     Deniz Toprak Beauty İstanbul geneli +90 216 622 12 51 Kaş Alma, Randevu al. Dudak Üstü, Randevu al Bay Bayan Çocuk Güzellik için her şey. Kaş için her şey Kirpik için her şey El Ayak Bakımı Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım