Yeni Pazar Günü MesajLarı

Yeni Pazar Günü MesajLarı

Etiketler Pazar günü mesajları,resimli pazar mesajları,en yeni pazar mesajları,2021 resimli pazar günü mesajları,kısa pazar günü mesajları,
Kiz-Kiza Yeni Pazar Günü MesajLarı
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 93 kez görüntülenmiştir
Yazar NoKTa

Yeni Pazar Günü MesajLarı Hakkında Detaylar

Kimileri çalışma durumunda olsa da ülkemizde en yaygın tatil günü pazar günüdür. Bu yüzden özellikle pazar sabahları uyuma ve çalışma günlerinin yorgunluğunu atma zamanıdır. Pazar günü ne kadar dinlenme günü olsa da eşe dosta sevgiliye yine mesajlarla ulaşıp bu gün için de insanlar pazar günü için yakınlarına mesaj gönderiyorlar.

 

Biz de pazar keyfini paylaşmak isteyenler için pazar mesajları derledik. Eşinize dostunuza sevgilinize gönderip pazar gününde de onlarla olduğunuzu bu mesajlarla hissettirmek için haydin mesajları göndermeye başlayın. İster resimli ister yazılı mesajlarımız sizlerle.

 

 

 

Hepimize çiçekli bir pencere lazım, kötülükleri unutup, çocuk yüreğimizle dışarıyı seyredebileceğimiz.. Mutlu Pazarlar…

 

Selam olsun her şeye rağmen güzel günlere umudunu yitirmeyenlere.. Mutlu pazarlar

 

Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun. Hayırlı pazarlar.

 

Kuşlara yem, kedilere su, çocuklara sevgi, büyüklere hürmet, etrafımızdaki insanlara tebessümü etmeyi unutmayalım! Mutlu Pazarlar!

 

 

 

Ruhumuz genç ayol, mutlu pazarlar.

 

Günaydın mutlu pazarlar gününüz şahane geçsin.

 

Günaydın, dışları gülen kalpleri ağlayan arkadaşlarım, hayırlı pazarlar.

 

Stres ve sıkıntıdan uzak mutlu ve neşeli bir Pazar geçirmeniz dileğiyle iyi pazarlar.

 

 

 

Kıymetli dostuma iyi ve güzel bir gün geçirmesi dileğimle, hayırlı sabahlar, mutlu pazarlar…

 

Bugünün tüm güzellikleri seninle olsun. Günɑydın, iyi pɑzɑrlɑr.

 

Haydi kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş, hayırlı pazarlar.

 

Yüzünüzden tebessümün, aklınızdan güzelliklerin eksik olmadığı nice güzel günler senin olsun...

 

 

 

 

Bir Pɑzɑr sɑbɑhı yɑnımdɑ uyɑnmɑlı, yüzüme ɑçılmɑlı gözlerin.

 

En güzel günler siz ve sevdiklerinizin olsun.

SevgiLer.

 

 

Pazar günü mesajları,resimli pazar günü mesajları,2021 pazar mesajları,2021 en yeni resimli pazar günü mesajları

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Daha dün hayırlı güzel bir hafta olsun derken bugün Hayırlı Cumalar diyoruz. İş zaman dediğimiz de su misali akıp gidiyor. Artık bizde ne getiriyor ne götürüyor arada oturup bir hayat muhasebesi yapmak lazım sanki. Bugün sizlere yine yeni cuma mesajları ve dini sözler hazırladık.
 • Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizler en çok karşımızdaki kişiyi yada o kişinin sözlerini kafaya takıp üzülürüz. Üzülürüz de bizim üzüldüğümüzden kim ne kadar haberi oluyor ki. Onun için dosta sevgi düşmana dert olsun diyor bizi üzenlere gülüp geçiyoruz.
 • Trend Şal Bağlama Modelleri Trend Şal Bağlama Modelleri En trend şal bağlama modellerini öğrenmek için doğru adrestesiniz
 • Yeni Pazar Günü MesajLarı Yeni Pazar Günü MesajLarı Kimileri çalışma durumunda olsa da ülkemizde en yaygın tatil günü pazar günüdür. Bu yüzden özellikle pazar sabahları uyuma ve çalışma günlerinin yorgunluğunu atma zamanıdır. Pazar günü ne kadar dinlenme günü olsa da eşe dosta sevgiliye yine mesajlarla ulaşıp bu gün için de insanlar pazar günü için yakınlarına mesaj gönderiyorlar.
 • 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri   2021 İlkbahar-Yaz Şıklığına İmza Atmaya Hazırmısınız Modaya Damgasını Vuracak Elbiseleri Sizlere sunuyoruz
 • Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları  Makyaj yapmak istiyorum fakat doğru ürünü neler tercih edeceğimi bilmiyorum diyenler buraya,mavi göz makyajı,instagram makyajlari,youtube makyaj yapimi örnekleri
 • Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarın.. Garantisi olmayan bir gün meçhuldür. Yaşayacak mıyız, neler olacak,neler getirecek neler götürecek bir bilinmezlik.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • Cumartesi günaydın mesajı Cumartesi günaydın mesajı Günaydın.. 2021 yılının ilk hafta sonundan günaydın sizlere. Sevdikleriniz için ister Instagram ister Twitter ister Facebook da sevdiklerinize günaydın demek onlara tebessüm ettirecek resimli mesajlar için bizi takip edebilir yeni yeni mesajlarınızı sevdikleriniz için paylaşabilirsiniz.
 • 18 Mart Çanakkale Zaferi 18 Mart Çanakkale Zaferi Unutulmaz kahramanlıklarımızın ve asla da unutulmayacak bir savaşın bir başarının unutulmayan unutulmaz İsimsiz kahramanları. Çanakkale savaşı Şehidleri . Sıradan olmayan bir sözün sahipleri. Sizler Çanakkale Kahramanları