Yeni Pazar Günü MesajLarı

Yeni Pazar Günü MesajLarı

Etiketler Pazar günü mesajları,resimli pazar mesajları,en yeni pazar mesajları,2021 resimli pazar günü mesajları,kısa pazar günü mesajları,
Kiz-Kiza Yeni Pazar Günü MesajLarı
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 334 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Yeni Pazar Günü MesajLarı Hakkında Detaylar

Kimileri çalışma durumunda olsa da ülkemizde en yaygın tatil günü pazar günüdür. Bu yüzden özellikle pazar sabahları uyuma ve çalışma günlerinin yorgunluğunu atma zamanıdır. Pazar günü ne kadar dinlenme günü olsa da eşe dosta sevgiliye yine mesajlarla ulaşıp bu gün için de insanlar pazar günü için yakınlarına mesaj gönderiyorlar.

 

Biz de pazar keyfini paylaşmak isteyenler için pazar mesajları derledik. Eşinize dostunuza sevgilinize gönderip pazar gününde de onlarla olduğunuzu bu mesajlarla hissettirmek için haydin mesajları göndermeye başlayın. İster resimli ister yazılı mesajlarımız sizlerle.

 

 

 

Hepimize çiçekli bir pencere lazım, kötülükleri unutup, çocuk yüreğimizle dışarıyı seyredebileceğimiz.. Mutlu Pazarlar…

 

Selam olsun her şeye rağmen güzel günlere umudunu yitirmeyenlere.. Mutlu pazarlar

 

Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun. Hayırlı pazarlar.

 

Kuşlara yem, kedilere su, çocuklara sevgi, büyüklere hürmet, etrafımızdaki insanlara tebessümü etmeyi unutmayalım! Mutlu Pazarlar!

 

 

 

Ruhumuz genç ayol, mutlu pazarlar.

 

Günaydın mutlu pazarlar gününüz şahane geçsin.

 

Günaydın, dışları gülen kalpleri ağlayan arkadaşlarım, hayırlı pazarlar.

 

Stres ve sıkıntıdan uzak mutlu ve neşeli bir Pazar geçirmeniz dileğiyle iyi pazarlar.

 

 

 

Kıymetli dostuma iyi ve güzel bir gün geçirmesi dileğimle, hayırlı sabahlar, mutlu pazarlar…

 

Bugünün tüm güzellikleri seninle olsun. Günɑydın, iyi pɑzɑrlɑr.

 

Haydi kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş, hayırlı pazarlar.

 

Yüzünüzden tebessümün, aklınızdan güzelliklerin eksik olmadığı nice güzel günler senin olsun...

 

 

 

 

Bir Pɑzɑr sɑbɑhı yɑnımdɑ uyɑnmɑlı, yüzüme ɑçılmɑlı gözlerin.

 

En güzel günler siz ve sevdiklerinizin olsun.

SevgiLer.

 

 

Pazar günü mesajları,resimli pazar günü mesajları,2021 pazar mesajları,2021 en yeni resimli pazar günü mesajları

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • Ya Sonra Ya Sonra bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.