GüLümseme ve MutLuLuk

GüLümseme ve MutLuLuk

Etiketler gülümseme,mutluluk,gizli acılar, gülümseme ile saklanmış acılar
Kiz-Kiza GüLümseme ve MutLuLuk
Kategori moda
Bu Yazi 70 kez görüntülenmiştir
Yazar NoKTa

GüLümseme ve MutLuLuk Hakkında Detaylar

Bir gülüşün yada tebessümün neler sakladığını asla bilemiyoruz. Belki gerçekten hayattan zevk alma yada hayatın verdiği acılara karşı bir maske.

 

 

Bir kahkaha duyulduğu zaman yada bir gülümseme görüldüğü zaman hemen şu düşünce beliriyor "ne kadar mutlu dünyanın derdi hiç uğramıyor galiba." Diyerek. İşin aslı gerçekten öyle mi acaba?

O anda hemen ön yargımız devreye giriyor işte hayatını yaşadıklarını bilmeden dinlemeden hemen karar veriyoruz. Gülüyor mu? Mutludur değilse nasıl bu kadar kahkaha atılır?

Aslında bazı insanların saklanma şeklidir gülümsemeler kahkahalar. Hayatın verdiği acılara karşı bir maske olabilir. Kıyametler kopsa da içinde herşeye herkese inat dik durmaktır. Kendini saklamaktır. Hiç bu şekilde düşündüğümüz oldumu acaba? Yoksa hep gördüğümüz mü gerçekti.?

İşte bütün bu soruların cevabı o kişinin hayatında gizlidir. Çığlığa sığmayan kelimeler küçük fısıltılara sığar. 

Bugünkü yazımızı görünmeyen acıları gizleyen gülümsemeye ayırmıştım. İnsanları gördüklerimiz ile değil yaşadıkları ile tanımaya çalışalım. Kim bilir belki de bir tebessümün altında fırtınalar gizlidir.

 

Hayatınızda attığınız kahkahalar birer maske olmasın. Gerçekten mutluluktan olsun.

SevgiLer

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Balık Burcu Balık Burcu Duygusal anlamda bazı öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar sizin açınızdan farklı bir hal alabilir.
 • Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Daha dün hayırlı güzel bir hafta olsun derken bugün Hayırlı Cumalar diyoruz. İş zaman dediğimiz de su misali akıp gidiyor. Artık bizde ne getiriyor ne götürüyor arada oturup bir hayat muhasebesi yapmak lazım sanki. Bugün sizlere yine yeni cuma mesajları ve dini sözler hazırladık.
 • Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizler en çok karşımızdaki kişiyi yada o kişinin sözlerini kafaya takıp üzülürüz. Üzülürüz de bizim üzüldüğümüzden kim ne kadar haberi oluyor ki. Onun için dosta sevgi düşmana dert olsun diyor bizi üzenlere gülüp geçiyoruz.
 • Trend Şal Bağlama Modelleri Trend Şal Bağlama Modelleri En trend şal bağlama modellerini öğrenmek için doğru adrestesiniz
 • 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri   2021 İlkbahar-Yaz Şıklığına İmza Atmaya Hazırmısınız Modaya Damgasını Vuracak Elbiseleri Sizlere sunuyoruz
 • Yeni Pazar Günü MesajLarı Yeni Pazar Günü MesajLarı Kimileri çalışma durumunda olsa da ülkemizde en yaygın tatil günü pazar günüdür. Bu yüzden özellikle pazar sabahları uyuma ve çalışma günlerinin yorgunluğunu atma zamanıdır. Pazar günü ne kadar dinlenme günü olsa da eşe dosta sevgiliye yine mesajlarla ulaşıp bu gün için de insanlar pazar günü için yakınlarına mesaj gönderiyorlar.
 • Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları  Makyaj yapmak istiyorum fakat doğru ürünü neler tercih edeceğimi bilmiyorum diyenler buraya,mavi göz makyajı,instagram makyajlari,youtube makyaj yapimi örnekleri
 • Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarın.. Garantisi olmayan bir gün meçhuldür. Yaşayacak mıyız, neler olacak,neler getirecek neler götürecek bir bilinmezlik.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • Cumartesi günaydın mesajı Cumartesi günaydın mesajı Günaydın.. 2021 yılının ilk hafta sonundan günaydın sizlere. Sevdikleriniz için ister Instagram ister Twitter ister Facebook da sevdiklerinize günaydın demek onlara tebessüm ettirecek resimli mesajlar için bizi takip edebilir yeni yeni mesajlarınızı sevdikleriniz için paylaşabilirsiniz.