GüLümseme ve MutLuLuk

GüLümseme ve MutLuLuk

Etiketler gülümseme,mutluluk,gizli acılar, gülümseme ile saklanmış acılar
Kiz-Kiza GüLümseme ve MutLuLuk
Kategori moda
Bu Yazi 488 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

GüLümseme ve MutLuLuk Hakkında Detaylar

Bir gülüşün yada tebessümün neler sakladığını asla bilemiyoruz. Belki gerçekten hayattan zevk alma yada hayatın verdiği acılara karşı bir maske.

 

 

Bir kahkaha duyulduğu zaman yada bir gülümseme görüldüğü zaman hemen şu düşünce beliriyor "ne kadar mutlu dünyanın derdi hiç uğramıyor galiba." Diyerek. İşin aslı gerçekten öyle mi acaba?

O anda hemen ön yargımız devreye giriyor işte hayatını yaşadıklarını bilmeden dinlemeden hemen karar veriyoruz. Gülüyor mu? Mutludur değilse nasıl bu kadar kahkaha atılır?

Aslında bazı insanların saklanma şeklidir gülümsemeler kahkahalar. Hayatın verdiği acılara karşı bir maske olabilir. Kıyametler kopsa da içinde herşeye herkese inat dik durmaktır. Kendini saklamaktır. Hiç bu şekilde düşündüğümüz oldumu acaba? Yoksa hep gördüğümüz mü gerçekti.?

İşte bütün bu soruların cevabı o kişinin hayatında gizlidir. Çığlığa sığmayan kelimeler küçük fısıltılara sığar. 

Bugünkü yazımızı görünmeyen acıları gizleyen gülümsemeye ayırmıştım. İnsanları gördüklerimiz ile değil yaşadıkları ile tanımaya çalışalım. Kim bilir belki de bir tebessümün altında fırtınalar gizlidir.

 

Hayatınızda attığınız kahkahalar birer maske olmasın. Gerçekten mutluluktan olsun.

SevgiLer

Moda Trend KonuLar

 • BurçLar ve EmojiLeri BurçLar ve EmojiLeri  Emojiler nerede ise hayatımızın girmediği alanı yok. Twitter Instagram Facebook WhatsApp aklımıza gelen her sosyal medyada kullanılıyor. Şimdi ise bu emojileri burçlara uyarlanmış halini size sunuyoruz.
 • Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bazen öyle bir zaman olur ki hem bedenen hem ruhen kendimizi çok yorgun hissederiz. Özellikle mevsim geçişlerinde. O anda hiç birşey yapmadan öylece boş boş oturmak kendimizle başbaşa kalmak isteriz. Elimizde kahvemiz ya bir müzik ya televizyon da bir dizi ile vakit geçiririz.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • KoLay EyeLiner Çekmek KoLay EyeLiner Çekmek Kız kızada kolay makjay tüyoları veriyoruz. Bilindiği gibi eyeliner kullanması oldukça zordur. Eşit ve düzgün çizgiler oluşturmak çok dikkat etmek gerekir. Makyaj tekniklerin yanında sohbet içinde biz mircte.org ,dinichat.net,dinisohbetodalari.com sitelerinden dini sohbet,İslami sohbet,arkadaş sohbet odaları,türk sohbet odaları, bizbize sohbet olarak odalarımıza gelip sohbetimize katılabilirsiniz.
 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim Geriye ne kalıyor bir kişi başkasının kaLbinden giderken. Ya da ne söyler ne diler. Bir hoşçakal bir Allaha emanet ol der ve gider..
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • Deniz Toprak Beauty Deniz Toprak Beauty     Deniz Toprak Beauty İstanbul geneli +90 216 622 12 51 Kaş Alma, Randevu al. Dudak Üstü, Randevu al Bay Bayan Çocuk Güzellik için her şey. Kaş için her şey Kirpik için her şey El Ayak Bakımı Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım