Çarşamba Günü İçin Söz ve MesajLar

Çarşamba Günü İçin Söz ve MesajLar

Etiketler Günaydın çarşamba,çarşamba sözleri,çarşamba günü kısa mesajları,en yeni resimli çarşamba mesajları,
Kiz-Kiza Çarşamba Günü İçin Söz ve MesajLar
Kategori guzel-sozler
Hit 45
Yazar NoKTa

Çarşamba Günü İçin Söz ve MesajLar Hakkında Detaylar

Yine bir haftayı daha ortaladık. Bugün günlerden çarşamba. Hafta sonunu bekleyenler için tatile bir adım daha. Bu güzel günde herşey gönlünüzden geçtiği gibi olsun.

 


Güzel bir çarşamba günüden daha günaydın siz dostlara. Havanın durumu nasıl olursa olsun yeter ki sizlerin havası güneşli mutlu olsun. Haftanın ortasına geldiğimiz bu güzel çarşamba günü için sizlere sevdiklerinize eşinize dostunuza güzel mesajlar derledik ve sizlere sunduk. Sizlerde devdiklerinize bir Günaydın mutlu bir çarşamba günü demeye ne dersiniz.? Evet der gibisiniz. O zaman sizleri mesajlarımız ile başbaşa bırakıp sevdiklerinize sosyal medya üzerinden Günaydın demeye başlayın..
En güzel ÇArşamba günü Sözleri ve Mesajları kiz-kiza.net de bulabilirsiniz...

 


Çarşamba Günü İçin Güzel Sözler


İncecik bir gündüzsün sen / salıyla çarşamba arası. “(Barış Bıçakçı)   

O eksik bir çarşamba ben yoksul bir salı. (Ben Sana Mecburum, Attila İlhan)   

Mesafelerin önemi yok. Çarşamba, perşembe, cuma çarçabuk geçer. Kavuşunca yalnızlık geçer. (Birini Pencere Kenarına Çiçek Koyacak Kadar Sevmek Lazım, Kemal Hamamcıoğlu)    

Bende tarçın sende ıhlamur kokusu Yürürüz başkentin sokaklarında Bir nehir şu tutuk konuşan cumartesi Üstünde iki yonga: Çarşamba, bir de cuma  (Cemal Süreya)    

Kırmızı pazartesi, Sarı salı, Mavi çarşamba, Yeşil perşembe, Mor cuma… Ve Doğa, renkli tırnaklarını yemeye başladı. (Doğa Tarihi, Hakan Bıçakcı)    

An ânı kovalıyor, anlar sonsuzlukta eriyor. Çarşamba perşembeyi, perşembe cumayı sürüklüyor. Kasım, aralık oldu, aralık ocak, ocak şubat olacak. Şubat da mart. Ve biz, karanlığın içinde şu vapur gibi zamanı yara yara ilerliyoruz. Nereye? Bir zamansızlık ülkesine doğru (On İkiye Bir Var, Haldun Taner) 

 


Çarşamba Günü Kısa MesajLarı

Huzurlu dolu güzel bir çarşamba günü geçirmek dileği ile…   

Sevgi dolu bir gün olsun inşallah, Hayırlı sabahlar Günaydın çarşamba.   

Kazasız belasız, acısız, dertsiz, mutluluklarla dolu bir çarşamba olsun.   

Güzel bir çarşamba sabahından selam ve sevgiler. Günaydın . 

 

Hayırlı sabahlar   Hoş geldin çarşamba. Umudunuz sevgi, sevginiz sonsuz, gününüz aydın olsun…   

Güzel, pırıl pırıl bir çarşamba sabahından herkese kucak dolusu sevgiler.   

Günaydın… Hafta ortası Çarşamba hepimize neşe,sağlık ve huzur getirsin…   

Merhaba Çarşamba. Gününüz aydın, neşeniz daim, sağlığınız yerinde olsun   Hayırla başlayan hayırla biten bir çarşamba günü olur inşallah. Hayırlı Günler…   

Merhaba çarşamba. Sahip olduğum ve olacağım her şey için şükürler olsun… Günaydın…   

Kazasız belasız, acısız dertsiz, her şeyin gönlünüzce olacağı hayırlı bereketli bir Çarşamba günü olsun inşallah.   Yeni güne bismillah. Günaydın hafta ortası olan çarşamba…Huzurlu ve mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle….   

çarşamba sözleri,çarşamba günü kısa mesajları,çarşamba ve mesajlar,günaydın çarşamba hoşgeldin,sosyal mesya için çarşamba güzel sözleri

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti