Çarşamba Günü İçin Söz ve MesajLar

Çarşamba Günü İçin Söz ve MesajLar

Etiketler Günaydın çarşamba,çarşamba sözleri,çarşamba günü kısa mesajları,en yeni resimli çarşamba mesajları,
Kiz-Kiza Çarşamba Günü İçin Söz ve MesajLar
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 309 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Çarşamba Günü İçin Söz ve MesajLar Hakkında Detaylar

Yine bir haftayı daha ortaladık. Bugün günlerden çarşamba. Hafta sonunu bekleyenler için tatile bir adım daha. Bu güzel günde herşey gönlünüzden geçtiği gibi olsun.

 


Güzel bir çarşamba günüden daha günaydın siz dostlara. Havanın durumu nasıl olursa olsun yeter ki sizlerin havası güneşli mutlu olsun. Haftanın ortasına geldiğimiz bu güzel çarşamba günü için sizlere sevdiklerinize eşinize dostunuza güzel mesajlar derledik ve sizlere sunduk. Sizlerde devdiklerinize bir Günaydın mutlu bir çarşamba günü demeye ne dersiniz.? Evet der gibisiniz. O zaman sizleri mesajlarımız ile başbaşa bırakıp sevdiklerinize sosyal medya üzerinden Günaydın demeye başlayın..
En güzel ÇArşamba günü Sözleri ve Mesajları kiz-kiza.net de bulabilirsiniz...

 


Çarşamba Günü İçin Güzel Sözler


İncecik bir gündüzsün sen / salıyla çarşamba arası. “(Barış Bıçakçı)   

O eksik bir çarşamba ben yoksul bir salı. (Ben Sana Mecburum, Attila İlhan)   

Mesafelerin önemi yok. Çarşamba, perşembe, cuma çarçabuk geçer. Kavuşunca yalnızlık geçer. (Birini Pencere Kenarına Çiçek Koyacak Kadar Sevmek Lazım, Kemal Hamamcıoğlu)    

Bende tarçın sende ıhlamur kokusu Yürürüz başkentin sokaklarında Bir nehir şu tutuk konuşan cumartesi Üstünde iki yonga: Çarşamba, bir de cuma  (Cemal Süreya)    

Kırmızı pazartesi, Sarı salı, Mavi çarşamba, Yeşil perşembe, Mor cuma… Ve Doğa, renkli tırnaklarını yemeye başladı. (Doğa Tarihi, Hakan Bıçakcı)    

An ânı kovalıyor, anlar sonsuzlukta eriyor. Çarşamba perşembeyi, perşembe cumayı sürüklüyor. Kasım, aralık oldu, aralık ocak, ocak şubat olacak. Şubat da mart. Ve biz, karanlığın içinde şu vapur gibi zamanı yara yara ilerliyoruz. Nereye? Bir zamansızlık ülkesine doğru (On İkiye Bir Var, Haldun Taner) 

 


Çarşamba Günü Kısa MesajLarı

Huzurlu dolu güzel bir çarşamba günü geçirmek dileği ile…   

Sevgi dolu bir gün olsun inşallah, Hayırlı sabahlar Günaydın çarşamba.   

Kazasız belasız, acısız, dertsiz, mutluluklarla dolu bir çarşamba olsun.   

Güzel bir çarşamba sabahından selam ve sevgiler. Günaydın . 

 

Hayırlı sabahlar   Hoş geldin çarşamba. Umudunuz sevgi, sevginiz sonsuz, gününüz aydın olsun…   

Güzel, pırıl pırıl bir çarşamba sabahından herkese kucak dolusu sevgiler.   

Günaydın… Hafta ortası Çarşamba hepimize neşe,sağlık ve huzur getirsin…   

Merhaba Çarşamba. Gününüz aydın, neşeniz daim, sağlığınız yerinde olsun   Hayırla başlayan hayırla biten bir çarşamba günü olur inşallah. Hayırlı Günler…   

Merhaba çarşamba. Sahip olduğum ve olacağım her şey için şükürler olsun… Günaydın…   

Kazasız belasız, acısız dertsiz, her şeyin gönlünüzce olacağı hayırlı bereketli bir Çarşamba günü olsun inşallah.   Yeni güne bismillah. Günaydın hafta ortası olan çarşamba…Huzurlu ve mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle….   

çarşamba sözleri,çarşamba günü kısa mesajları,çarşamba ve mesajlar,günaydın çarşamba hoşgeldin,sosyal mesya için çarşamba güzel sözleri

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • Ya Sonra Ya Sonra bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.