Değmeyene VeriLen DeğerLer

Değmeyene VeriLen DeğerLer

Etiketler değer sözleri,bazen diyorum ,kendime,ne çok değer vermişim,değersizlere,
Kiz-Kiza Değmeyene VeriLen DeğerLer
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 206 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Değmeyene VeriLen DeğerLer Hakkında Detaylar

Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.

 

Nerede ne zaman kaybettik biz bu değeri? Yada neden hep hak etmeyenlere verilir.? Çok zor doğrudur doğru kişiye hak ettiği değeri vermek. Çünkü seçemiyoruz. Bilemiyoruz.

Ne zaman bir kırgınlık bir pişmanlık sararsa o zaman verilen değeri de sorguluyoruz . İç hesaplaşmamız başlıyor sonra diyoruz neden bu kadar çok değer verdim? Bilemiyoruz ki kime ne kadar değer vereceğiz. Kim ne kadarını hak eder.? İçimizden geldiği gibi davranıp sonu pişmanlık olsa da hareket ediyoruz. Ders oluyor mu bize? Hayır elbette. Yine hep başa sarılan bir şarkı gibi dönüp dönüp başa alıyoruz. İstisnalar yok diyemem elbette vardır ama buda bir elin parmakları kadar desek yeridir. Sonra kendimize diyoruz '' Ne kadar çok değer vermişiz Değersizlere'' Yapacak birşey yok hayat bir döngü gibi devam edecek. Ne kadar pişman olsakta verdiğimiz bu değerlerden Yine tekrar tekrar aynısını yapıyor yaşıyoruz. Be sefer ders oldu diyoruz ama almıyoruz. Hep yapıyor hep kendimizi sorguluyoruz. 

Bir kenara not alsakta kalbimize beynimize kazısakta bir daha kimseye bu kadar değer vermeyecem diyerek yaşanacaklardan kaçamıyor ve kendimizi yine aynı başlangıç noktasında buluyoruz. Bugünkü yazımızı Değer üzerine yazdık. HAak ettiğiniz değeri bulmak, Hak edenlere değer vermek üzere..

SevgiLer.

 

 

 

 

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • ResimLi Cuma KutLama MesajLarı ResimLi Cuma KutLama MesajLarı En yeni resimli cuma mesajlarını sitemižde bulabilir ve sevdiğiniz herkese gönderip cumalarını kutlayabilirsiniz. Sizler için en yeni cuma mesajları hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz. Sizlerde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.