Değmeyene VeriLen DeğerLer

Değmeyene VeriLen DeğerLer

Etiketler değer sözleri,bazen diyorum ,kendime,ne çok değer vermişim,değersizlere,
Kiz-Kiza Değmeyene VeriLen DeğerLer
Kategori guzel-sozler
Hit 92
Yazar NoKTa

Değmeyene VeriLen DeğerLer Hakkında Detaylar

Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.

 

Nerede ne zaman kaybettik biz bu değeri? Yada neden hep hak etmeyenlere verilir.? Çok zor doğrudur doğru kişiye hak ettiği değeri vermek. Çünkü seçemiyoruz. Bilemiyoruz.

Ne zaman bir kırgınlık bir pişmanlık sararsa o zaman verilen değeri de sorguluyoruz . İç hesaplaşmamız başlıyor sonra diyoruz neden bu kadar çok değer verdim? Bilemiyoruz ki kime ne kadar değer vereceğiz. Kim ne kadarını hak eder.? İçimizden geldiği gibi davranıp sonu pişmanlık olsa da hareket ediyoruz. Ders oluyor mu bize? Hayır elbette. Yine hep başa sarılan bir şarkı gibi dönüp dönüp başa alıyoruz. İstisnalar yok diyemem elbette vardır ama buda bir elin parmakları kadar desek yeridir. Sonra kendimize diyoruz '' Ne kadar çok değer vermişiz Değersizlere'' Yapacak birşey yok hayat bir döngü gibi devam edecek. Ne kadar pişman olsakta verdiğimiz bu değerlerden Yine tekrar tekrar aynısını yapıyor yaşıyoruz. Be sefer ders oldu diyoruz ama almıyoruz. Hep yapıyor hep kendimizi sorguluyoruz. 

Bir kenara not alsakta kalbimize beynimize kazısakta bir daha kimseye bu kadar değer vermeyecem diyerek yaşanacaklardan kaçamıyor ve kendimizi yine aynı başlangıç noktasında buluyoruz. Bugünkü yazımızı Değer üzerine yazdık. HAak ettiğiniz değeri bulmak, Hak edenlere değer vermek üzere..

SevgiLer.

 

 

 

 

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti