Suç Ortağı oLmak

Suç Ortağı oLmak

Etiketler sevgi, sevgiye suç ortağı olmak,komik aşk sözleri,sevgiliye aşk sözleri,aşkınız için komik sözler,sevgiliye sevgi sözleri
Kiz-Kiza Suç Ortağı oLmak
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 125 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Suç Ortağı oLmak Hakkında Detaylar

Güzel bir suçtur sevgi. Biri sizi seviyorsa ve sizde güzel hisler duyuyorsanız durmayın gidin ve o suça ortak olsun. En masum suç ortaklığı bu olsa gerek. Kalbinizden sevginizi asla eksik etmeyin.

 

Sevgi... Ne kadar değerli masum bir duygu. Kişi sevdiğini gördüğü zaman o anda hiç kimse yok sadece sevdiğiniz kişi vardır. Kırmadan incitmeden ve sevginizi ektiğiniz o kalbi kanatmadan sevebilmek sevginizi hissettirebilmekte.

Bir bakış bir söz bir gülüştür sizi bağlayan yada varlığıdır sizi mutlu eden. Duyduğunuz bie şarkıda kaybolmak size bakan gözlerinde. Ne kadar kalabalık olsa da sadece sevdiğinizin sesidir duyduğunuz. Karşılıklı işlenen güzel bir suç. Sıradan olan herşeyin sıradanlığının kaybolması kalbinizin sizi dinlememesi. Bir söz vardır mutlaka sizler de duymuş yada okumuşsunuzdur '' KaLp zaten atıyor,marifet ritnimi değiştirebilende'' diye. Tam da bu nokta da kalbiniz sizi dinlemez. Akıl kalp savaşı. Kazanan bellidir aslında ama yine de savaşırlar. Artık sonuç nedir nasıldır yaşayıp görmek gerekir. Hayatınızdan dünyanızdan sevginizi eksit etmeden sanki sevgi yoksa nefes almakta yok gibi olarak kalbinizin ritnimi değiştiren kişiyle yolunuza devam etmek iki ayrık yoldan tek bir yolda yürümek. Hayat arkadaşı Ömür yoldaşı olmak. 

Kolay değildir elbette ama asla hiç birşey de imkansız değildir. BeLkide buz tutmuş bir kaLbe sıcak bir güneş olursunuz. Aşkınızla sevginizle değişen dünyalar güzel yüzler olması dileği ile. Suç ortağı olmak kolay değildir. BedeLi ömürLük Bir Eş oLmak oLabiLir. Sevniz aşkınız ömürLük oLsun.

SevgiLer...

sevgi sözü,aşk yazısı, suç ortağı olmak,sevgili için güzel söz

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Kalplerimizde Bayram sevinci Kalplerimizde Bayram sevinci Her inanışta yapılması istenilen davranışın temelinde bir fayda yattığını ve bunları yapmanın da ruhani anlamda öncelikle kendimize ve diğerlerine fayda sağladığı bilinciydeyiz sanırım
 • 2021 En AnLamLı DuaLı ResimLi Cuma MesajLarı 2021 En AnLamLı DuaLı ResimLi Cuma MesajLarı Heryerde bulunan resimli kısa mesajlardan farklı mesajlarla sevdiklerinizin cumasını kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. En yeni anlamlı dualı mesajlar ile arkadaşlarınızın cumasını kutlayabilirsiniz. İstediğiniz sosyal medya da kullanabilir onları hatırladığınızı hissedilebilirsiniz.
 • 2021 Sonbahar-kış sezonu pratik Saç modelleri 2021 Sonbahar-kış sezonu pratik Saç modelleri   2021 Sonbahar-kış sezonu pratik Saç modelleri,2021 En trend Saç topuzları sizlerle
 • Cumartesi Günü Sözleri Mesajları Cumartesi Günü Sözleri Mesajları Bugün cumartesi, sevdiklerinize hemen bır günaydin mesaji gonderin diye sizler için En Güzel 2021 Cumartesi Mesajları Yeni Doğan gün güzellikleri de beraberinde getirsin. barışı, sevgiyi, dostluğu, dostça yasamayı Mutlu hafta sonları sizlerin olsun
 • Cumartesi ve Haftasonu KutLamak için ResimLi ve Kısa MesajLar Cumartesi ve Haftasonu KutLamak için ResimLi ve Kısa MesajLar Cumartesi günü... Bütün bir haftanın sonunda cumartesi gününde dinlenmek ailemizle, arkadaş ve dostlarla birlikte vakit geçirmek. Deyim yerindeyse iple çekmek gibi bir durum. İş günümüz yoğun bir şekilde olsun yada olmasın fark etmiyor aslında kendimizi hafta sonuna kodluyor gibiyiz. Cuma günü geldiğinde ohh be yarın cumartesi yarın tatil diyoruz.
 • Günaydın Hoşgeldin SaLı Günaydın Hoşgeldin SaLı Gününüz güzel vaktiniz huzur dolu olsun. Yine yeni bir güne merhaba dediğimiz bu salı gününde sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Sizler için hazırladığımız günaydın salı mesajlarınızı eşinize dostunuza sevdiklerinize gönderip güne güzel başlamasını sağlayın.
 • 2021 Kadife Pijama Gecelik Modelleri 2021 Kadife Pijama Gecelik Modelleri  2021 Kadife Pijama Gecelik Modellerine bakmaya nedersiniz,birbirinden çarpıcı renklerle göz kamaştırıcı trend gecelikler.
 • Yeni Pazar Günü MesajLarı Yeni Pazar Günü MesajLarı Kimileri çalışma durumunda olsa da ülkemizde en yaygın tatil günü pazar günüdür. Bu yüzden özellikle pazar sabahları uyuma ve çalışma günlerinin yorgunluğunu atma zamanıdır. Pazar günü ne kadar dinlenme günü olsa da eşe dosta sevgiliye yine mesajlarla ulaşıp bu gün için de insanlar pazar günü için yakınlarına mesaj gönderiyorlar.
 • Çarşamba Günü Günaydın Mesajları Çarşamba Günü Günaydın Mesajları Günaydın Bu, Çarşamba gününüzün harika başlaması için yeni 2021 senesini için çarşamba Günü Günaydın Mesajları ile ilgili 2020 Çarşamba Günü Mesajları Resimli Çarşamba Mesajı indir Hareketli Çarşamba Mesajları Çarşamba akşamı Mesajları Çarşamba Mesajları gif Dini Çarşamba Mesajları Hoşgeldin çarşamba Günaydın mesajlarıni sitemizde bulabılırsınız
 • Pazartesi Günü SözLeri Pazartesi Günü SözLeri   Pazartesi günü sözlerini Sevgilinize,eşinize,dostunuza arkadaşınıza tüm sevdiklerinize bir pazartesi ve yeni hafta mesajı olarak göndermeye ne dersiniz. Sizler için yeni resimli ve kısa mesaj olarak mesajlar hazırladık. Sizlerde sevgiliniz eşiniz dostunuz sevdiklerinize gönderip güzel bir pazartesi ve güzel bir hafta dilerseniz