Suç Ortağı oLmak

Suç Ortağı oLmak

Etiketler sevgi, sevgiye suç ortağı olmak,komik aşk sözleri,sevgiliye aşk sözleri,aşkınız için komik sözler,sevgiliye sevgi sözleri
Kiz-Kiza Suç Ortağı oLmak
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 69 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Suç Ortağı oLmak Hakkında Detaylar

Güzel bir suçtur sevgi. Biri sizi seviyorsa ve sizde güzel hisler duyuyorsanız durmayın gidin ve o suça ortak olsun. En masum suç ortaklığı bu olsa gerek. Kalbinizden sevginizi asla eksik etmeyin.

 

Sevgi... Ne kadar değerli masum bir duygu. Kişi sevdiğini gördüğü zaman o anda hiç kimse yok sadece sevdiğiniz kişi vardır. Kırmadan incitmeden ve sevginizi ektiğiniz o kalbi kanatmadan sevebilmek sevginizi hissettirebilmekte.

Bir bakış bir söz bir gülüştür sizi bağlayan yada varlığıdır sizi mutlu eden. Duyduğunuz bie şarkıda kaybolmak size bakan gözlerinde. Ne kadar kalabalık olsa da sadece sevdiğinizin sesidir duyduğunuz. Karşılıklı işlenen güzel bir suç. Sıradan olan herşeyin sıradanlığının kaybolması kalbinizin sizi dinlememesi. Bir söz vardır mutlaka sizler de duymuş yada okumuşsunuzdur '' KaLp zaten atıyor,marifet ritnimi değiştirebilende'' diye. Tam da bu nokta da kalbiniz sizi dinlemez. Akıl kalp savaşı. Kazanan bellidir aslında ama yine de savaşırlar. Artık sonuç nedir nasıldır yaşayıp görmek gerekir. Hayatınızdan dünyanızdan sevginizi eksit etmeden sanki sevgi yoksa nefes almakta yok gibi olarak kalbinizin ritnimi değiştiren kişiyle yolunuza devam etmek iki ayrık yoldan tek bir yolda yürümek. Hayat arkadaşı Ömür yoldaşı olmak. 

Kolay değildir elbette ama asla hiç birşey de imkansız değildir. BeLkide buz tutmuş bir kaLbe sıcak bir güneş olursunuz. Aşkınızla sevginizle değişen dünyalar güzel yüzler olması dileği ile. Suç ortağı olmak kolay değildir. BedeLi ömürLük Bir Eş oLmak oLabiLir. Sevniz aşkınız ömürLük oLsun.

SevgiLer...

sevgi sözü,aşk yazısı, suç ortağı olmak,sevgili için güzel söz

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Sevgi düşüncesi Sevgi düşüncesi Savaşmak düşüncesi geldiği zaman daha güçlü bir barış düşüncesi ile buna karşı çıkın. Nefret düşüncesi, çok daha kuvvetli bir sevgi düşüncesiyle yok edilmelidir
 • KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular 2017 yılının ağustos ayında ziyaretçileri ile buluşan kiz-kiza.net adresimiz hakkında sizlerle paylaşmak istediğimiz bilgileri okumak için hoşgeldiniz...
 • karşılaştığım yeni bir acı haber karşılaştığım yeni bir acı haber   Son dakika Antalya haberleri ve güncel Antalya haberleri burada. antalya son dakika haberleri
 • Saç Bakım Maskeleri ve Saç Bakim Önerileri Saç Bakım Maskeleri ve Saç Bakim Önerileri  Saçlarım Kırılgan Ne Yapsam BakımSız Görünüyor Diyenler Buraya , saç bakım ve onarım maskeleri,saç bakımın da dikkat edilecek unsurlar yazımızda.
 • Amigurumi Örgü Modelleri Amigurumi Örgü Modelleri Son zamanlarda özellikle ev hanımları ve örgü işlerini seven bayanlar tarafından zevkle yapılan bir örgü çeşidi olana amigurumi örgüsü hem gelir kapısı hemde hediyelik olarak yapılan güzel bir uğraştır. Sizlere bir kaç model ile bizler de katkıda bulunalım istedik. Evde boş geçen zamanları değerlendirmek adına hemde gelir kapısı olması adına güzel bir uğraş olmaktadır.
 • Trend Giyim Moda 2021 Trend Giyim Moda 2021 Stilinizi belirleme de başrol oynayacak tasarımları keşfe çıkmaya hazır mısınız?
 • Geçmez Dediğimiz Zaman.. Geçmez Dediğimiz Zaman.. Geçmez dediğimiz zaman nasıl da geçip gidiyor sevdiklerimizi de alıp giderek. Bazen sanki durmuş gibi hissederiz zamanı. Aslında bir su gibi akıp gider ne görürüz ne de hissederiz. Ta ki canımıza dokununca ya kadar. Birde bakıyoruz ki zaman nasılsa geçmiş biz ise öylece arkasından bakmışız. Bazen gözü yaşlı, bazen gülen gözlerle. Zaman.... Geçip giden zaman.
 • Adet Sancı bandı Ne işe yarar Adet Sancı bandı Ne işe yarar Kızlar Bu soğuk kış günlerinde sancı çekenler ve üşüyenlere özel günler için ısıtıcı bant hakkında bilgi veriyorum.
 • Cepte Sohbet Keyfi Cepte Sohbet Keyfi İster yurt dışından ister yurt içinden hiç fark etmeden sizleri de aramıza bekliyoruz. Net in olduğu her yerden ve herşeyden ister cep telefonu ister tablet isterseniz bilgisayar siz nereden nasıl isterseniz aramıza katılabilirsiniz. Sohbet etmek için mobil kullanıcı olsanız bile bizlere ulaşmak zor değil. Sizler için cep telefonuna uyumlu girişleri sizlerin hizmetine sunduk. Gelin mesafeleri aşıp bizbize sohbetler edip günün yorgunluğunu atalım.