Suç Ortağı oLmak

Suç Ortağı oLmak

Etiketler sevgi, sevgiye suç ortağı olmak,komik aşk sözleri,sevgiliye aşk sözleri,aşkınız için komik sözler,sevgiliye sevgi sözleri
Kiz-Kiza Suç Ortağı oLmak
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 524 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Suç Ortağı oLmak Hakkında Detaylar

Güzel bir suçtur sevgi. Biri sizi seviyorsa ve sizde güzel hisler duyuyorsanız durmayın gidin ve o suça ortak olsun. En masum suç ortaklığı bu olsa gerek. Kalbinizden sevginizi asla eksik etmeyin.

 

Sevgi... Ne kadar değerli masum bir duygu. Kişi sevdiğini gördüğü zaman o anda hiç kimse yok sadece sevdiğiniz kişi vardır. Kırmadan incitmeden ve sevginizi ektiğiniz o kalbi kanatmadan sevebilmek sevginizi hissettirebilmekte.

Bir bakış bir söz bir gülüştür sizi bağlayan yada varlığıdır sizi mutlu eden. Duyduğunuz bie şarkıda kaybolmak size bakan gözlerinde. Ne kadar kalabalık olsa da sadece sevdiğinizin sesidir duyduğunuz. Karşılıklı işlenen güzel bir suç. Sıradan olan herşeyin sıradanlığının kaybolması kalbinizin sizi dinlememesi. Bir söz vardır mutlaka sizler de duymuş yada okumuşsunuzdur '' KaLp zaten atıyor,marifet ritnimi değiştirebilende'' diye. Tam da bu nokta da kalbiniz sizi dinlemez. Akıl kalp savaşı. Kazanan bellidir aslında ama yine de savaşırlar. Artık sonuç nedir nasıldır yaşayıp görmek gerekir. Hayatınızdan dünyanızdan sevginizi eksit etmeden sanki sevgi yoksa nefes almakta yok gibi olarak kalbinizin ritnimi değiştiren kişiyle yolunuza devam etmek iki ayrık yoldan tek bir yolda yürümek. Hayat arkadaşı Ömür yoldaşı olmak. 

Kolay değildir elbette ama asla hiç birşey de imkansız değildir. BeLkide buz tutmuş bir kaLbe sıcak bir güneş olursunuz. Aşkınızla sevginizle değişen dünyalar güzel yüzler olması dileği ile. Suç ortağı olmak kolay değildir. BedeLi ömürLük Bir Eş oLmak oLabiLir. Sevniz aşkınız ömürLük oLsun.

SevgiLer...

sevgi sözü,aşk yazısı, suç ortağı olmak,sevgili için güzel söz

Moda Trend KonuLar

 • BurçLar ve EmojiLeri BurçLar ve EmojiLeri  Emojiler nerede ise hayatımızın girmediği alanı yok. Twitter Instagram Facebook WhatsApp aklımıza gelen her sosyal medyada kullanılıyor. Şimdi ise bu emojileri burçlara uyarlanmış halini size sunuyoruz.
 • Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bazen öyle bir zaman olur ki hem bedenen hem ruhen kendimizi çok yorgun hissederiz. Özellikle mevsim geçişlerinde. O anda hiç birşey yapmadan öylece boş boş oturmak kendimizle başbaşa kalmak isteriz. Elimizde kahvemiz ya bir müzik ya televizyon da bir dizi ile vakit geçiririz.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • KoLay EyeLiner Çekmek KoLay EyeLiner Çekmek Kız kızada kolay makjay tüyoları veriyoruz. Bilindiği gibi eyeliner kullanması oldukça zordur. Eşit ve düzgün çizgiler oluşturmak çok dikkat etmek gerekir. Makyaj tekniklerin yanında sohbet içinde biz mircte.org ,dinichat.net,dinisohbetodalari.com sitelerinden dini sohbet,İslami sohbet,arkadaş sohbet odaları,türk sohbet odaları, bizbize sohbet olarak odalarımıza gelip sohbetimize katılabilirsiniz.
 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim Geriye ne kalıyor bir kişi başkasının kaLbinden giderken. Ya da ne söyler ne diler. Bir hoşçakal bir Allaha emanet ol der ve gider..
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • Deniz Toprak Beauty Deniz Toprak Beauty     Deniz Toprak Beauty İstanbul geneli +90 216 622 12 51 Kaş Alma, Randevu al. Dudak Üstü, Randevu al Bay Bayan Çocuk Güzellik için her şey. Kaş için her şey Kirpik için her şey El Ayak Bakımı Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım