Suç Ortağı oLmak

Suç Ortağı oLmak

Etiketler sevgi, sevgiye suç ortağı olmak,komik aşk sözleri,sevgiliye aşk sözleri,aşkınız için komik sözler,sevgiliye sevgi sözleri
Kiz-Kiza Suç Ortağı oLmak
Kategori guzel-sozler
Hit 39
Yazar NoKTa

Suç Ortağı oLmak Hakkında Detaylar

Güzel bir suçtur sevgi. Biri sizi seviyorsa ve sizde güzel hisler duyuyorsanız durmayın gidin ve o suça ortak olsun. En masum suç ortaklığı bu olsa gerek. Kalbinizden sevginizi asla eksik etmeyin.

 

Sevgi... Ne kadar değerli masum bir duygu. Kişi sevdiğini gördüğü zaman o anda hiç kimse yok sadece sevdiğiniz kişi vardır. Kırmadan incitmeden ve sevginizi ektiğiniz o kalbi kanatmadan sevebilmek sevginizi hissettirebilmekte.

Bir bakış bir söz bir gülüştür sizi bağlayan yada varlığıdır sizi mutlu eden. Duyduğunuz bie şarkıda kaybolmak size bakan gözlerinde. Ne kadar kalabalık olsa da sadece sevdiğinizin sesidir duyduğunuz. Karşılıklı işlenen güzel bir suç. Sıradan olan herşeyin sıradanlığının kaybolması kalbinizin sizi dinlememesi. Bir söz vardır mutlaka sizler de duymuş yada okumuşsunuzdur '' KaLp zaten atıyor,marifet ritnimi değiştirebilende'' diye. Tam da bu nokta da kalbiniz sizi dinlemez. Akıl kalp savaşı. Kazanan bellidir aslında ama yine de savaşırlar. Artık sonuç nedir nasıldır yaşayıp görmek gerekir. Hayatınızdan dünyanızdan sevginizi eksit etmeden sanki sevgi yoksa nefes almakta yok gibi olarak kalbinizin ritnimi değiştiren kişiyle yolunuza devam etmek iki ayrık yoldan tek bir yolda yürümek. Hayat arkadaşı Ömür yoldaşı olmak. 

Kolay değildir elbette ama asla hiç birşey de imkansız değildir. BeLkide buz tutmuş bir kaLbe sıcak bir güneş olursunuz. Aşkınızla sevginizle değişen dünyalar güzel yüzler olması dileği ile. Suç ortağı olmak kolay değildir. BedeLi ömürLük Bir Eş oLmak oLabiLir. Sevniz aşkınız ömürLük oLsun.

SevgiLer...

sevgi sözü,aşk yazısı, suç ortağı olmak,sevgili için güzel söz

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti