Günaydın HoşgeLdin SaLı DiLekLeri

Günaydın HoşgeLdin SaLı  DiLekLeri

Etiketler salı günü mesajları,salı günü dilek ve temennileri,resimli salı günü mesajları,kısa salı mesajları,salı günü dilekleri
Kiz-Kiza Günaydın HoşgeLdin SaLı DiLekLeri
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 1265 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Günaydın HoşgeLdin SaLı DiLekLeri Hakkında Detaylar

Yine bir saLı sabahından Günaydın.. Haftanın ikici gününe merhaba diyorken bu gün sizlere sevdiklerinize dostlarınıza mutluluk huzur neşe getirsin.Sizler de sevdiklerinize güzell bir günaydın mesajı ile merhaba demek istiyorsanız kiz-kiza.net i mutlaka ziyaret etmelisiniz. Sizler ve sevdikleriniz için en yemi Salı Günü mesajlarını hazırladık. Mesajlar bizden kullanması sizden :)

 

Günaydın DostLar diyerek günümüze başlamak istedim. Yeni bir haftaya merhaba dedikten sonra yine günler geçmekte. Bizde kiz-kiza.net olarak haftanın hergününe farklı farklı mesaj söz dilek ve temmenilerle sizlerle olacağız. Sosyal medya hesaplarına uyumlu olarak hazırladığımız bu mesaj dilek ve temmenileri sizler de sevdiklerinize gönderip güne daha güzel başlamasını sağlayabilirsiniz.
Facebook , Twitter. Whatsapp ve Instagram dan kullanıp bütün takipçilerinize dilek ve temmenilerinizi gösterebilirsiniz.


Merhaba Salı. Gününüz aydın, kazancınız bol, neşeniz daim, sağlığınız yerinde olsun.
 

Merhaba Salı. Güzel, mutlu, sevgi dolu bir güne günaydınnn

Hoşgeldin Salı. Gününüz aydın, sağlığınız yerinde, sevdikleriniz yanınızda, rızkınız ve ömrünüz bereketli olsun.
 

  
Günaydın! Hoş gel salı, güzel haberlerle, mucizelerle...

Günaydın. Hoşgeldin salı, sevgi, huzur, sağlı, mutluluk, para, bereket, şans, uğur, getir bize :)

Bugün günlerden mutluluk olsun, hoşgeldin salı! Günaydın!

Günaydın. Hoşgeldin salı, huzur, sevgi, mutluluk getir bize. Bereket dolsun yuvanız.

Güzel bir salı sabahından herkese günaydın

Dertsiz, kedersiz, bol bereketli, güzelliklerle dolu bir salı günü diliyorum. Günaydın!

Umut dolu, neşe dolu, yaşam dolu, arkadaşça, dostça bir salı günü olması dileği ile günaydın.

Merhaba salı! En zor durumlarda hayat kaynağınız sevgi olsun. Gününüz çiçeklerden de güzel olsun. Mutlu, huzur, keyifli bir gün olması...

      


salı günü mesajları,salı mesajı,salı günü dilekleri ve temennileri,salı günü kısa mesajları,merhaba salı,günaydın salı,salı sabahı,salı sabahından günaydın,salı günü en yeni resimli mesajları

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • yaz ayları renkleri yaz ayları renkleri 2022 Bahar ve Yaz aylarında giyimde hangi renkler tercih edilecek 2022 yaz moda renkleri 2022 yaz renkleri Pantone 2022 2023 trend renkler 2022 Yaz Modası 2022 KUMAŞ Trendleri 2021 2022 Yaz Modası 2022 Pantone renkleri,Bu yılın sıcak havalarda en çok tercih edilen renkleri yeşil, bej ve açık renklerin yanında; beyaz ve siyah her zaman vazgeçilmez olacak gibi görünüyor
 • HayırLı CumaLar MesajLarı HayırLı CumaLar MesajLarı Yine bir cuma gününe merhaba derken sizlere yeni cuma mesajları hazırladık. Zor dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde resimli yada yazılı kısa mesajlarla birbirimizin yanında olduğunu hissettirmek lazım.
 • Unutulmayan En Şık Kadınlar Unutulmayan En Şık Kadınlar Geride bırakmaya hazırladığımız 2021 yılının unutulmaz en şık 4 kadınını seçtik.
 • 2021 Tığ İşi Şal Modelleri 2021 Tığ İşi Şal Modelleri Hem şık hem de kolay yapılan ve her birini sizler için özel olarak seçerek bir araya getirdiğim örgü şal modellerisanıyorum hemen hepinizin büyük beğenisini toplayacak.
 • Perşembe Gününe Merhaba Perşembe Gününe Merhaba Yine bir perşembe gününden günaydın diyoruz sesimizin yazımızın ulaştığı her yere herkese, Güzel gönlünüzce geçecek bir güne daha merhaba diyerek başlamak lazım ki günümüz güzel geçsin.
 • Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Her alanda olduğu gibi tesettür giyimde modayı takip eden bayanlarımız oldukça fazladır. Özellikle düğün, nişan, kutlama,nikah gibi özel günlerde kullandığımız şal ve bonelerle göze çarpar. Öyle ki şıklığınıza şıklık katar. Eşarp bone ve şallar aslında tesettür olması kadar kıyafetinizi de tamamlayan birer aksesuar gibi kıyafetiniz ile birlikte sizi tamamlar. Bazen spor bazen klasik olarak kullanmayı tercih ederiz.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi Günaydın hoşgeLdin yeni gün ve pazartesi yine yeni bir güne güneş doğarken yine sıradan bir gün ya da yine bir pazartesi sendromu dememek için buyrun hem yazımızı okuyunuz hem de sitemize gelerek sıradanlığı bozunuz. Hep birlikte daha güzel günlere. Hoşgeldiniz..
 • Günaydın Pazartesi Günaydın Pazartesi Günaydın dostlar yeni bir güne uyanmak yeni bir güne sağlıklı huzurlu mutlu bir şekilde gözlerimizi açmak ne kadar güzel. Böyle zor günler yaşarken sevdiklerimiz yanımızda olarak hayatımıza devam etmek kadar güzel bir şey olmasa gerek. Elimizde kahvemiz çayımız yanımızda karşımızda sevdiğimiz kişiler sohbet etmenin tadına doyum olmaz. Sevdiklerinize güzel mesajlarla güzel günlerine güzellik katmak isterseniz elbette bizler sizlerin tek adresiyiz.