Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız

Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız

Etiketler komik sözler,bizi üzenelere ne yapacağız, elbette gülüp geçeceğiz,imali resimli sözler,inceden laf sokan sözler,resimli anlamlı sözler
Kiz-Kiza Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız
Kategori guzel-sozler
Hit 70
Yazar NoKTa

Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Hakkında Detaylar

Bizler en çok karşımızdaki kişiyi yada o kişinin sözlerini kafaya takıp üzülürüz. Üzülürüz de bizim üzüldüğümüzden kim ne kadar haberi oluyor ki. Onun için dosta sevgi düşmana dert olsun diyor bizi üzenlere gülüp geçiyoruz.

 

Kırılmak üzülmek ne kadar kolay. Bazen bir bakış, bazen bir söz, bazen de umursanmayış. Biz üzülüyor kırılıyoruz da acaba bizi kıran üzen kişi bunun farkında mı? yoksa biz kendi kendimiz mi kırılıp üzülüyoruz. Bu durumu telafi için ne yapıyor.? Farkında ise belki bir özür yada bir hediye ile gönkünüzü alabilir. Ya fakında değil ise? işte o zaman siz üzüldüğünüzle kalıyorsunuz.

Her söze ve harekete bizim de elbette bir cevabımız olur. Bu cevaplar söz ile olmak zorunda değil. Kırınlığımızı üzgünlüğümüzü içimizde saklayıp dosta sevinç düşmana dert olsun diye yüzümüze bir gülücük koyarız. Onlara yaptıklarına gülüp geçeriz. Ve bak yine birşey olmamış diye onlara dert olur bu gülüşlerimiz. Hiç kimse ve hiç birşey için ne sevmekten ne yaşamaktan ne de gülmekten asla vazgeçmeyin. Çünkü vazgeçtiğiniz hayatınızdır ve hayatınızı değmeyecek kişilere üzülerek geçirmek kendinize haksızlıktır. Bir söz vardır belki konuyla alakalı yada değil ama ben uygun buldum. '' tavşan dağa küsmüşte dağın haberi bile olmamış'' diye. Sizler kimlerde değerliyseniz anlar bilir. Bilmeyenin ise hayatınızda yeri ve önemi olmamalıdır.

Her can kişiye emanet iken. Bu emaneti iyi değerlendirmek en güzelidir. Sözümüzü başlığımız ile kapatalım ne yapıyoruz.. Bizi üzenlere gülüp geçiyoruz... Gününüz güzellikler içinde sevdikleriniz ile geçsin.

SevgiLer

 

güzel sözler,resimli anlamlı sözler,üzülmek sözler,inceden laf koyan sözler,alaycı sözler

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti