Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız

Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız

Etiketler komik sözler,bizi üzenelere ne yapacağız, elbette gülüp geçeceğiz,imali resimli sözler,inceden laf sokan sözler,resimli anlamlı sözler
Kiz-Kiza Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 317 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Hakkında Detaylar

Bizler en çok karşımızdaki kişiyi yada o kişinin sözlerini kafaya takıp üzülürüz. Üzülürüz de bizim üzüldüğümüzden kim ne kadar haberi oluyor ki. Onun için dosta sevgi düşmana dert olsun diyor bizi üzenlere gülüp geçiyoruz.

 

Kırılmak üzülmek ne kadar kolay. Bazen bir bakış, bazen bir söz, bazen de umursanmayış. Biz üzülüyor kırılıyoruz da acaba bizi kıran üzen kişi bunun farkında mı? yoksa biz kendi kendimiz mi kırılıp üzülüyoruz. Bu durumu telafi için ne yapıyor.? Farkında ise belki bir özür yada bir hediye ile gönkünüzü alabilir. Ya fakında değil ise? işte o zaman siz üzüldüğünüzle kalıyorsunuz.

Her söze ve harekete bizim de elbette bir cevabımız olur. Bu cevaplar söz ile olmak zorunda değil. Kırınlığımızı üzgünlüğümüzü içimizde saklayıp dosta sevinç düşmana dert olsun diye yüzümüze bir gülücük koyarız. Onlara yaptıklarına gülüp geçeriz. Ve bak yine birşey olmamış diye onlara dert olur bu gülüşlerimiz. Hiç kimse ve hiç birşey için ne sevmekten ne yaşamaktan ne de gülmekten asla vazgeçmeyin. Çünkü vazgeçtiğiniz hayatınızdır ve hayatınızı değmeyecek kişilere üzülerek geçirmek kendinize haksızlıktır. Bir söz vardır belki konuyla alakalı yada değil ama ben uygun buldum. '' tavşan dağa küsmüşte dağın haberi bile olmamış'' diye. Sizler kimlerde değerliyseniz anlar bilir. Bilmeyenin ise hayatınızda yeri ve önemi olmamalıdır.

Her can kişiye emanet iken. Bu emaneti iyi değerlendirmek en güzelidir. Sözümüzü başlığımız ile kapatalım ne yapıyoruz.. Bizi üzenlere gülüp geçiyoruz... Gününüz güzellikler içinde sevdikleriniz ile geçsin.

SevgiLer

 

güzel sözler,resimli anlamlı sözler,üzülmek sözler,inceden laf koyan sözler,alaycı sözler

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • HayırLı CumaLar MesajLarı HayırLı CumaLar MesajLarı Yine bir cuma gününe merhaba derken sizlere yeni cuma mesajları hazırladık. Zor dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde resimli yada yazılı kısa mesajlarla birbirimizin yanında olduğunu hissettirmek lazım.
 • yaz ayları renkleri yaz ayları renkleri 2022 Bahar ve Yaz aylarında giyimde hangi renkler tercih edilecek 2022 yaz moda renkleri 2022 yaz renkleri Pantone 2022 2023 trend renkler 2022 Yaz Modası 2022 KUMAŞ Trendleri 2021 2022 Yaz Modası 2022 Pantone renkleri,Bu yılın sıcak havalarda en çok tercih edilen renkleri yeşil, bej ve açık renklerin yanında; beyaz ve siyah her zaman vazgeçilmez olacak gibi görünüyor
 • Unutulmayan En Şık Kadınlar Unutulmayan En Şık Kadınlar Geride bırakmaya hazırladığımız 2021 yılının unutulmaz en şık 4 kadınını seçtik.
 • 2021 Tığ İşi Şal Modelleri 2021 Tığ İşi Şal Modelleri Hem şık hem de kolay yapılan ve her birini sizler için özel olarak seçerek bir araya getirdiğim örgü şal modellerisanıyorum hemen hepinizin büyük beğenisini toplayacak.
 • Perşembe Gününe Merhaba Perşembe Gününe Merhaba Yine bir perşembe gününden günaydın diyoruz sesimizin yazımızın ulaştığı her yere herkese, Güzel gönlünüzce geçecek bir güne daha merhaba diyerek başlamak lazım ki günümüz güzel geçsin.
 • Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Her alanda olduğu gibi tesettür giyimde modayı takip eden bayanlarımız oldukça fazladır. Özellikle düğün, nişan, kutlama,nikah gibi özel günlerde kullandığımız şal ve bonelerle göze çarpar. Öyle ki şıklığınıza şıklık katar. Eşarp bone ve şallar aslında tesettür olması kadar kıyafetinizi de tamamlayan birer aksesuar gibi kıyafetiniz ile birlikte sizi tamamlar. Bazen spor bazen klasik olarak kullanmayı tercih ederiz.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi Günaydın hoşgeLdin yeni gün ve pazartesi yine yeni bir güne güneş doğarken yine sıradan bir gün ya da yine bir pazartesi sendromu dememek için buyrun hem yazımızı okuyunuz hem de sitemize gelerek sıradanlığı bozunuz. Hep birlikte daha güzel günlere. Hoşgeldiniz..
 • Günaydın Pazartesi Günaydın Pazartesi Günaydın dostlar yeni bir güne uyanmak yeni bir güne sağlıklı huzurlu mutlu bir şekilde gözlerimizi açmak ne kadar güzel. Böyle zor günler yaşarken sevdiklerimiz yanımızda olarak hayatımıza devam etmek kadar güzel bir şey olmasa gerek. Elimizde kahvemiz çayımız yanımızda karşımızda sevdiğimiz kişiler sohbet etmenin tadına doyum olmaz. Sevdiklerinize güzel mesajlarla güzel günlerine güzellik katmak isterseniz elbette bizler sizlerin tek adresiyiz.