Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız

Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız

Etiketler komik sözler,bizi üzenelere ne yapacağız, elbette gülüp geçeceğiz,imali resimli sözler,inceden laf sokan sözler,resimli anlamlı sözler
Kiz-Kiza Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 149 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Hakkında Detaylar

Bizler en çok karşımızdaki kişiyi yada o kişinin sözlerini kafaya takıp üzülürüz. Üzülürüz de bizim üzüldüğümüzden kim ne kadar haberi oluyor ki. Onun için dosta sevgi düşmana dert olsun diyor bizi üzenlere gülüp geçiyoruz.

 

Kırılmak üzülmek ne kadar kolay. Bazen bir bakış, bazen bir söz, bazen de umursanmayış. Biz üzülüyor kırılıyoruz da acaba bizi kıran üzen kişi bunun farkında mı? yoksa biz kendi kendimiz mi kırılıp üzülüyoruz. Bu durumu telafi için ne yapıyor.? Farkında ise belki bir özür yada bir hediye ile gönkünüzü alabilir. Ya fakında değil ise? işte o zaman siz üzüldüğünüzle kalıyorsunuz.

Her söze ve harekete bizim de elbette bir cevabımız olur. Bu cevaplar söz ile olmak zorunda değil. Kırınlığımızı üzgünlüğümüzü içimizde saklayıp dosta sevinç düşmana dert olsun diye yüzümüze bir gülücük koyarız. Onlara yaptıklarına gülüp geçeriz. Ve bak yine birşey olmamış diye onlara dert olur bu gülüşlerimiz. Hiç kimse ve hiç birşey için ne sevmekten ne yaşamaktan ne de gülmekten asla vazgeçmeyin. Çünkü vazgeçtiğiniz hayatınızdır ve hayatınızı değmeyecek kişilere üzülerek geçirmek kendinize haksızlıktır. Bir söz vardır belki konuyla alakalı yada değil ama ben uygun buldum. '' tavşan dağa küsmüşte dağın haberi bile olmamış'' diye. Sizler kimlerde değerliyseniz anlar bilir. Bilmeyenin ise hayatınızda yeri ve önemi olmamalıdır.

Her can kişiye emanet iken. Bu emaneti iyi değerlendirmek en güzelidir. Sözümüzü başlığımız ile kapatalım ne yapıyoruz.. Bizi üzenlere gülüp geçiyoruz... Gününüz güzellikler içinde sevdikleriniz ile geçsin.

SevgiLer

 

güzel sözler,resimli anlamlı sözler,üzülmek sözler,inceden laf koyan sözler,alaycı sözler

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • Ya Sonra Ya Sonra bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.