Ey Yüreğimdeki Hüzün

Ey Yüreğimdeki Hüzün

Etiketler hüzünlü sözler,dini sözler.resimli anlamlı sözler, ey yüreğimdeki hüzün,gözyaşına sübhanAllah,acıya elhamdülillah
Kiz-Kiza Ey Yüreğimdeki Hüzün
Kategori guzel-sozler
Hit 56
Yazar NoKTa

Ey Yüreğimdeki Hüzün Hakkında Detaylar

Sevgiler mutluluklar ne kadar belirgin ise acı hüzün de o kadar sessizdir gizlidir. Dile gelmez sadece çeken bilir acısını. Belki yüzünde gülücükleri vardır geçmiş sayardır ya kalbi işte onun çektiği hüzün Allah a havaledir.

 

Herşeyi anlatacak kelimeler buluruz da acıyı hüzünü anlatacak bir tek kelime bulamayız. Öyle işte der geçeriz. Bu ağır işi kalbimiz gözlerimize yükleriz. Sessiz sessiz yanması ağlaması onlara düşer.

Yine de şükür etmek her acının sonunda '' Ya daha beteri olsaydı'' diye düşünüp Elhamdülillah diye iççekeriz. Kimsesizdir bu hüzünler mekanı gündüz değil gecedir. Kendinizle baş başa kaldığınız o an. Bütün seslerin susup yüreğinizin konuştuğu an. Diller lâl olup gözlerde nem ile yüreğin dua ettiği andır.

İşte o an ya Allah'a havale ederiz ya Emanet ederiz. Bu sessiz kelimeleri içimizde kalan hüzünleri yaşatanları.Sonra alışırız o hüzün ile yaşamayı sonuçta hayat devam ediyor. Öyle böyle geçiyor. Ve bir çok şeyi unutmak için kendimizle savaşıyoruz. Galibi mi? Size kalmış ya siz kazanırsınız ya kaybedersiniz... Bir söz aklıma geliyor bir anda  “İyi ki geçiyorsun zaman. Ya acının en derinime işlediği bir anda donsaydın!” Mevlana  Herşeye rağmen şükür ediyoruz.

Veren Allah'ım çeken benim buda belki benim imtihanım. Hüznüme de şükürler olsun...

SevgiLer

güzel sözler,manidar anlamlı sözler,resimli anlamlı sözler,hüzün sözleri,resimli hüzün sözleri,

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti