Ey Yüreğimdeki Hüzün

Ey Yüreğimdeki Hüzün

Etiketler hüzünlü sözler,dini sözler.resimli anlamlı sözler, ey yüreğimdeki hüzün,gözyaşına sübhanAllah,acıya elhamdülillah
Kiz-Kiza Ey Yüreğimdeki Hüzün
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 509 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Ey Yüreğimdeki Hüzün Hakkında Detaylar

Sevgiler mutluluklar ne kadar belirgin ise acı hüzün de o kadar sessizdir gizlidir. Dile gelmez sadece çeken bilir acısını. Belki yüzünde gülücükleri vardır geçmiş sayardır ya kalbi işte onun çektiği hüzün Allah a havaledir.

 

Herşeyi anlatacak kelimeler buluruz da acıyı hüzünü anlatacak bir tek kelime bulamayız. Öyle işte der geçeriz. Bu ağır işi kalbimiz gözlerimize yükleriz. Sessiz sessiz yanması ağlaması onlara düşer.

Yine de şükür etmek her acının sonunda '' Ya daha beteri olsaydı'' diye düşünüp Elhamdülillah diye iççekeriz. Kimsesizdir bu hüzünler mekanı gündüz değil gecedir. Kendinizle baş başa kaldığınız o an. Bütün seslerin susup yüreğinizin konuştuğu an. Diller lâl olup gözlerde nem ile yüreğin dua ettiği andır.

İşte o an ya Allah'a havale ederiz ya Emanet ederiz. Bu sessiz kelimeleri içimizde kalan hüzünleri yaşatanları.Sonra alışırız o hüzün ile yaşamayı sonuçta hayat devam ediyor. Öyle böyle geçiyor. Ve bir çok şeyi unutmak için kendimizle savaşıyoruz. Galibi mi? Size kalmış ya siz kazanırsınız ya kaybedersiniz... Bir söz aklıma geliyor bir anda  “İyi ki geçiyorsun zaman. Ya acının en derinime işlediği bir anda donsaydın!” Mevlana  Herşeye rağmen şükür ediyoruz.

Veren Allah'ım çeken benim buda belki benim imtihanım. Hüznüme de şükürler olsun...

SevgiLer

güzel sözler,manidar anlamlı sözler,resimli anlamlı sözler,hüzün sözleri,resimli hüzün sözleri,

Moda Trend KonuLar

 • BurçLar ve EmojiLeri BurçLar ve EmojiLeri  Emojiler nerede ise hayatımızın girmediği alanı yok. Twitter Instagram Facebook WhatsApp aklımıza gelen her sosyal medyada kullanılıyor. Şimdi ise bu emojileri burçlara uyarlanmış halini size sunuyoruz.
 • Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bazen öyle bir zaman olur ki hem bedenen hem ruhen kendimizi çok yorgun hissederiz. Özellikle mevsim geçişlerinde. O anda hiç birşey yapmadan öylece boş boş oturmak kendimizle başbaşa kalmak isteriz. Elimizde kahvemiz ya bir müzik ya televizyon da bir dizi ile vakit geçiririz.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • KoLay EyeLiner Çekmek KoLay EyeLiner Çekmek Kız kızada kolay makjay tüyoları veriyoruz. Bilindiği gibi eyeliner kullanması oldukça zordur. Eşit ve düzgün çizgiler oluşturmak çok dikkat etmek gerekir. Makyaj tekniklerin yanında sohbet içinde biz mircte.org ,dinichat.net,dinisohbetodalari.com sitelerinden dini sohbet,İslami sohbet,arkadaş sohbet odaları,türk sohbet odaları, bizbize sohbet olarak odalarımıza gelip sohbetimize katılabilirsiniz.
 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim Geriye ne kalıyor bir kişi başkasının kaLbinden giderken. Ya da ne söyler ne diler. Bir hoşçakal bir Allaha emanet ol der ve gider..
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • Deniz Toprak Beauty Deniz Toprak Beauty     Deniz Toprak Beauty İstanbul geneli +90 216 622 12 51 Kaş Alma, Randevu al. Dudak Üstü, Randevu al Bay Bayan Çocuk Güzellik için her şey. Kaş için her şey Kirpik için her şey El Ayak Bakımı Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım