Buda Hayatın Süprizi

Buda Hayatın Süprizi

Etiketler hayat sözleri, komik hayat resimleri,buda hayatın süprizi olsa gerek,eğlenceli sözler
Kiz-Kiza Buda Hayatın Süprizi
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 111 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Buda Hayatın Süprizi Hakkında Detaylar

Biraz da eğlence olsun dedik. Aslında eğlence değil de hayatın süprizlerini biraz esprili anlatmak diyelim. Hayatta süprizlerle doludur. Artık kime ne hazırladı ise yaşayıp görmek lazım.

 

Hayatta bazı şeyler bizim istediğimiz beklediğimiz gibi gitmiyor. Tam oldu tamam diyoruz birde bakıyoruz ki oolmamış sadece olmuş gibi görünmüş.

Bazen de bizler süprizlerle deneniyoruz. Oldu olacak diye beklentilerle. Beklemekte güzel olur elbette fakat karşımıza ne çıkacak hiç belli olmuyor. Mesela son zamanların en trend en moda işi internet alış verişi. Sadece görselde görüyor beğeniyoruz '' Tamam işte bu aradığım'' diyoruz ve sipariş ediyoruz. Ya gelen.? Nasıl birşey oluyor? Hiç alakasız birşey çıkıp geliyor. Şayet güvenilir bir yerden aldıysanız paranızı geri alma şansınız var peki değilse? Alamıyorsunuz üzerine söz yerinde ise bir bardak su içiliyor ve hayatın bu süprizi bir ders oluyor. Sadece gördüğün bir şeye tamam demeden önce oturup iyice düşünmek şart oluyor. 

Bu durum sadece alışveriş için geçerli olmuyor. İnsanlar içinde geçerli.Hiç kimseye tamam ben onu tanıdım dememek lazım. Çünkü tam tanıdığınızı sandığınız anda başka bir huyu kişiliği ile karşı karşıya kalıryorsunuz. Bu gerçek hayatta öyle ama sanalda daha fazla. Onun için yeni yeni süprizlerle karşılaşmamak için tedbirli olmak lazım. Artık her ne kadar olabiliyorsak :)

Hayat sizlere hep güzel süprizler hazırlasın diyor ve bir yazımın daha sonuna geliyorum.

SevgiLer

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • Ya Sonra Ya Sonra bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.