Buda Hayatın Süprizi

Buda Hayatın Süprizi

Etiketler hayat sözleri, komik hayat resimleri,buda hayatın süprizi olsa gerek,eğlenceli sözler
Kiz-Kiza Buda Hayatın Süprizi
Kategori guzel-sozler
Hit 58
Yazar NoKTa

Buda Hayatın Süprizi Hakkında Detaylar

Biraz da eğlence olsun dedik. Aslında eğlence değil de hayatın süprizlerini biraz esprili anlatmak diyelim. Hayatta süprizlerle doludur. Artık kime ne hazırladı ise yaşayıp görmek lazım.

 

Hayatta bazı şeyler bizim istediğimiz beklediğimiz gibi gitmiyor. Tam oldu tamam diyoruz birde bakıyoruz ki oolmamış sadece olmuş gibi görünmüş.

Bazen de bizler süprizlerle deneniyoruz. Oldu olacak diye beklentilerle. Beklemekte güzel olur elbette fakat karşımıza ne çıkacak hiç belli olmuyor. Mesela son zamanların en trend en moda işi internet alış verişi. Sadece görselde görüyor beğeniyoruz '' Tamam işte bu aradığım'' diyoruz ve sipariş ediyoruz. Ya gelen.? Nasıl birşey oluyor? Hiç alakasız birşey çıkıp geliyor. Şayet güvenilir bir yerden aldıysanız paranızı geri alma şansınız var peki değilse? Alamıyorsunuz üzerine söz yerinde ise bir bardak su içiliyor ve hayatın bu süprizi bir ders oluyor. Sadece gördüğün bir şeye tamam demeden önce oturup iyice düşünmek şart oluyor. 

Bu durum sadece alışveriş için geçerli olmuyor. İnsanlar içinde geçerli.Hiç kimseye tamam ben onu tanıdım dememek lazım. Çünkü tam tanıdığınızı sandığınız anda başka bir huyu kişiliği ile karşı karşıya kalıryorsunuz. Bu gerçek hayatta öyle ama sanalda daha fazla. Onun için yeni yeni süprizlerle karşılaşmamak için tedbirli olmak lazım. Artık her ne kadar olabiliyorsak :)

Hayat sizlere hep güzel süprizler hazırlasın diyor ve bir yazımın daha sonuna geliyorum.

SevgiLer

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti