Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti

Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti

Etiketler ilhan berk sözleri,ilhan berk,Allah a emanet ol,ayrılık sözleri,kırgınlık yazıları sözler,ilhan berk allah a emanet ol
Kiz-Kiza Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 519 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Hakkında Detaylar

Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.

 

Sitemliyim sanki bu günlerde. Başkalarına değil yine kendime elbette. Gelen bahar olsa da sanki sonbahar var yüreğimde. Belki de gitme vakti geldi ondandır bu hisler. Zamansız acılar vakitsiz ayrılıklar.

Ne kadar kolay geliyor değil mi söylemesi ''Allah'a emanet ol'' demek. Ama nasıl ve neye göre emanet edilmek. Bir veda mı ? Yoksa kaybetmemek için emanet bırakmak mı? Bir söz bir cümle fakat ne kadar anlam gizliyor içine. Hiç birşey olmamış gibi sanki herşey gayet yolundaymış gibi emanet edilmek. Zaten başka kimimiz var ki emanet edileceğimiz?. Yüreğimizin yükü,gözlerimize gelip de düşemeyen damlalar. Dilimize gelipte çıkmayan kelimeler. Kalbimizde kor olan acılar. Hangisine nerden başlanır değil mi? Biz bile kendimizi Allah'a emanet ediyoruz. Başka bir sığınağımız yok bunu biliyoruz. Belki biraz dikenli yada acı dolu ama olsun. Hayat bu başka ne bekleriz ki? Dün geçip gitmiş, bugünü yaşarken ve yarınımız meçhul iken bırakalım gidenler gibi bizde kendimiz Allah'a emanet edelim. En güzel emanet sahibine.

Bir vedayı daha gülerek karşıladık. Gidenlerin yerine. Yine sükut giydirdik yüreğimize, kifayetsiz kaldı kelimeler. Geriye kalan elde bir mazi belki gözde bir kaç damla yaş dile ise Hoşçakal..

Herşeyin sonu olduğu gibi yazımında sonunda sizlere bir veda kelimesi olarak değil tekrar görüşmek üzere diyorum ki! '' Allah'a Emanet Olun'' gününüz ömrünüz güzel olsun.

Sevgiler

Moda Trend KonuLar

 • BurçLar ve EmojiLeri BurçLar ve EmojiLeri  Emojiler nerede ise hayatımızın girmediği alanı yok. Twitter Instagram Facebook WhatsApp aklımıza gelen her sosyal medyada kullanılıyor. Şimdi ise bu emojileri burçlara uyarlanmış halini size sunuyoruz.
 • Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bazen öyle bir zaman olur ki hem bedenen hem ruhen kendimizi çok yorgun hissederiz. Özellikle mevsim geçişlerinde. O anda hiç birşey yapmadan öylece boş boş oturmak kendimizle başbaşa kalmak isteriz. Elimizde kahvemiz ya bir müzik ya televizyon da bir dizi ile vakit geçiririz.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • KoLay EyeLiner Çekmek KoLay EyeLiner Çekmek Kız kızada kolay makjay tüyoları veriyoruz. Bilindiği gibi eyeliner kullanması oldukça zordur. Eşit ve düzgün çizgiler oluşturmak çok dikkat etmek gerekir. Makyaj tekniklerin yanında sohbet içinde biz mircte.org ,dinichat.net,dinisohbetodalari.com sitelerinden dini sohbet,İslami sohbet,arkadaş sohbet odaları,türk sohbet odaları, bizbize sohbet olarak odalarımıza gelip sohbetimize katılabilirsiniz.
 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim Geriye ne kalıyor bir kişi başkasının kaLbinden giderken. Ya da ne söyler ne diler. Bir hoşçakal bir Allaha emanet ol der ve gider..
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • Deniz Toprak Beauty Deniz Toprak Beauty     Deniz Toprak Beauty İstanbul geneli +90 216 622 12 51 Kaş Alma, Randevu al. Dudak Üstü, Randevu al Bay Bayan Çocuk Güzellik için her şey. Kaş için her şey Kirpik için her şey El Ayak Bakımı Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım