Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti

Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti

Etiketler ilhan berk sözleri,ilhan berk,Allah a emanet ol,ayrılık sözleri,kırgınlık yazıları sözler,ilhan berk allah a emanet ol
Kiz-Kiza Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti
Kategori guzel-sozler
Hit 52
Yazar NoKTa

Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Hakkında Detaylar

Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.

 

Sitemliyim sanki bu günlerde. Başkalarına değil yine kendime elbette. Gelen bahar olsa da sanki sonbahar var yüreğimde. Belki de gitme vakti geldi ondandır bu hisler. Zamansız acılar vakitsiz ayrılıklar.

Ne kadar kolay geliyor değil mi söylemesi ''Allah'a emanet ol'' demek. Ama nasıl ve neye göre emanet edilmek. Bir veda mı ? Yoksa kaybetmemek için emanet bırakmak mı? Bir söz bir cümle fakat ne kadar anlam gizliyor içine. Hiç birşey olmamış gibi sanki herşey gayet yolundaymış gibi emanet edilmek. Zaten başka kimimiz var ki emanet edileceğimiz?. Yüreğimizin yükü,gözlerimize gelip de düşemeyen damlalar. Dilimize gelipte çıkmayan kelimeler. Kalbimizde kor olan acılar. Hangisine nerden başlanır değil mi? Biz bile kendimizi Allah'a emanet ediyoruz. Başka bir sığınağımız yok bunu biliyoruz. Belki biraz dikenli yada acı dolu ama olsun. Hayat bu başka ne bekleriz ki? Dün geçip gitmiş, bugünü yaşarken ve yarınımız meçhul iken bırakalım gidenler gibi bizde kendimiz Allah'a emanet edelim. En güzel emanet sahibine.

Bir vedayı daha gülerek karşıladık. Gidenlerin yerine. Yine sükut giydirdik yüreğimize, kifayetsiz kaldı kelimeler. Geriye kalan elde bir mazi belki gözde bir kaç damla yaş dile ise Hoşçakal..

Herşeyin sonu olduğu gibi yazımında sonunda sizlere bir veda kelimesi olarak değil tekrar görüşmek üzere diyorum ki! '' Allah'a Emanet Olun'' gününüz ömrünüz güzel olsun.

Sevgiler

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti