Kimseyi Kendinden Çok Sevme

Kimseyi Kendinden Çok Sevme

Etiketler sevgi sözleri,sevgili için sitem sözleri,hüzünlü sözler,sevdiğine yanarsın,
Kiz-Kiza Kimseyi Kendinden Çok Sevme
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 897 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Kimseyi Kendinden Çok Sevme Hakkında Detaylar

Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.

 

Aslında ne kadar güzel bir duygudur sevmek sevilmek. Tabiki karşılıklı ise.  Birde herşeyinle sevmek bütün benliğinle hiç birşeyi düşünmeden. Sadece sevdiğin kişiye odaklanarak. Sanki dünya sadece onun etrafında dönüyor gibi.

Bu tür bir sevgini aşkın sonunda ayrılık hani dillere yakışmayan yüreğe acı ve yara veren bir kelime işte ayrılık olduğu zaman... Dünya dönmüyor yıkılıyor. SAnki bir enkazın altında kalmış gibi bir daha asla toparlanamayacaz gibi. Sanki Sevdazede Aşkzede gibi. Geriye kalan bir yangıın yeri harabe yıkık dökük virane içinde gibi oluruz. Oluruz da aslında hayat devam eder biz fark etmiyor gibi olsakta.Sevgi de bile öncelik kendimizde olması en güzeli olsa gerek. Bağlılık Onsuz bir hayat yokmuş gibi düşünmek gözlere yüreğe perde gibi düşer. Hiç birşeyi görmez duymaz olursun. Hayata kör sağır davranırsın.  Belki de onun için herşey dozunda güzel. Aşırısı zarar. Sevginin aşkın bile fazlası israf gibidir. 

Herşeyden önce kendinizi israf etmeyin, Sevginizi aşkınızı israf etmeyin. Unutmayalım ki bı dünyaya ikinci bir defa da gelme şansımız yok. Pişmalık ve keşkelerimizi bu dünyaya bir daha gelirsem yapmam diye söylemek beyhude olur. İş işten geçer acılar olur sana kalan. Evet dostlar bugün sevgi konusunu ele aldık siz okuyan arkadaşlar dostlar konu tavsiyeniz olursa yotumlarla bize destek olabilir düşüncelerinizi bildirebilirsiniz.

SevgiLer

 

sevgi yazıları,ayrılık konusu,hasret ve sevgi sözleri,aşk sözleri

Moda Trend KonuLar

 • BurçLar ve EmojiLeri BurçLar ve EmojiLeri  Emojiler nerede ise hayatımızın girmediği alanı yok. Twitter Instagram Facebook WhatsApp aklımıza gelen her sosyal medyada kullanılıyor. Şimdi ise bu emojileri burçlara uyarlanmış halini size sunuyoruz.
 • Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bazen öyle bir zaman olur ki hem bedenen hem ruhen kendimizi çok yorgun hissederiz. Özellikle mevsim geçişlerinde. O anda hiç birşey yapmadan öylece boş boş oturmak kendimizle başbaşa kalmak isteriz. Elimizde kahvemiz ya bir müzik ya televizyon da bir dizi ile vakit geçiririz.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • KoLay EyeLiner Çekmek KoLay EyeLiner Çekmek Kız kızada kolay makjay tüyoları veriyoruz. Bilindiği gibi eyeliner kullanması oldukça zordur. Eşit ve düzgün çizgiler oluşturmak çok dikkat etmek gerekir. Makyaj tekniklerin yanında sohbet içinde biz mircte.org ,dinichat.net,dinisohbetodalari.com sitelerinden dini sohbet,İslami sohbet,arkadaş sohbet odaları,türk sohbet odaları, bizbize sohbet olarak odalarımıza gelip sohbetimize katılabilirsiniz.
 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim Geriye ne kalıyor bir kişi başkasının kaLbinden giderken. Ya da ne söyler ne diler. Bir hoşçakal bir Allaha emanet ol der ve gider..
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • Deniz Toprak Beauty Deniz Toprak Beauty     Deniz Toprak Beauty İstanbul geneli +90 216 622 12 51 Kaş Alma, Randevu al. Dudak Üstü, Randevu al Bay Bayan Çocuk Güzellik için her şey. Kaş için her şey Kirpik için her şey El Ayak Bakımı Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım