Kimseyi Kendinden Çok Sevme

Kimseyi Kendinden Çok Sevme

Etiketler sevgi sözleri,sevgili için sitem sözleri,hüzünlü sözler,sevdiğine yanarsın,
Kiz-Kiza Kimseyi Kendinden Çok Sevme
Kategori guzel-sozler
Hit 88
Yazar NoKTa

Kimseyi Kendinden Çok Sevme Hakkında Detaylar

Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.

 

Aslında ne kadar güzel bir duygudur sevmek sevilmek. Tabiki karşılıklı ise.  Birde herşeyinle sevmek bütün benliğinle hiç birşeyi düşünmeden. Sadece sevdiğin kişiye odaklanarak. Sanki dünya sadece onun etrafında dönüyor gibi.

Bu tür bir sevgini aşkın sonunda ayrılık hani dillere yakışmayan yüreğe acı ve yara veren bir kelime işte ayrılık olduğu zaman... Dünya dönmüyor yıkılıyor. SAnki bir enkazın altında kalmış gibi bir daha asla toparlanamayacaz gibi. Sanki Sevdazede Aşkzede gibi. Geriye kalan bir yangıın yeri harabe yıkık dökük virane içinde gibi oluruz. Oluruz da aslında hayat devam eder biz fark etmiyor gibi olsakta.Sevgi de bile öncelik kendimizde olması en güzeli olsa gerek. Bağlılık Onsuz bir hayat yokmuş gibi düşünmek gözlere yüreğe perde gibi düşer. Hiç birşeyi görmez duymaz olursun. Hayata kör sağır davranırsın.  Belki de onun için herşey dozunda güzel. Aşırısı zarar. Sevginin aşkın bile fazlası israf gibidir. 

Herşeyden önce kendinizi israf etmeyin, Sevginizi aşkınızı israf etmeyin. Unutmayalım ki bı dünyaya ikinci bir defa da gelme şansımız yok. Pişmalık ve keşkelerimizi bu dünyaya bir daha gelirsem yapmam diye söylemek beyhude olur. İş işten geçer acılar olur sana kalan. Evet dostlar bugün sevgi konusunu ele aldık siz okuyan arkadaşlar dostlar konu tavsiyeniz olursa yotumlarla bize destek olabilir düşüncelerinizi bildirebilirsiniz.

SevgiLer

 

sevgi yazıları,ayrılık konusu,hasret ve sevgi sözleri,aşk sözleri

YORUM YAP


ZehiR

Ne kadar güzel bir noktaya değinmişsin insan herşeye yetişir kendine geç kalır kendinin farkına varmalı ve kendini sevmeli nasılsa herkes herkesi çok seviyor..

NoKTa

Aynen öyle canım insan kendine geç kaldıktan sonra başkasına erken gitse ne faydası olacak ki ?

NeDeSeM

Özgün yazı dediğimiz bu olsa gerek ..yüreğine sağlık NoKTa .. evet sevgi siz ne insan ne hayat devam edebilirdi .yaradılırken Rabbim insanoğluna bahşetmiş ..Vermiş....Allah c.c habibim dediği bir peygamber den, Peygamberimiz son nefesinde ümmetim ümmetim dediği de bir sevgi.. ve insan in insana olan tek karşılık sız sevginin bir annenin evladına olan sevgi.si. Gerisi hep karsılıklıdır sev benı seveyyim seni gibi bu durumda kendinden başkasını öne getirme , önce kendini SEV.. üzme, harcama, yıpratma, kendini karsılıkla olan menfaatlarda..adı aşk sevgi ne deniyorsa artık..

NoKTa

Aynen NeDeSeM insan önce kendisi lazımdır. Gerisi mi? Teferruattır. Sen yoksan birşey yok..

Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti