Ya Sonra

Ya Sonra

Etiketler acı sözler,damar söz,kırgınlık sözleri,ya sonra,sitem sözleri,hayal kurmak güzel ya sonra
Kiz-Kiza Ya Sonra
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 93 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Ya Sonra Hakkında Detaylar

bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.

 

Çok kolay gelen bir hayal kur sana ? Nasıl Güzel. Kurmak kolay da ya sonra.? Her hayal güzel ve kurulduğu gibi bitmiyor işte. Hayaal kırıklıkları da vardır. Tıpklı ca(m)n kırıkları gibi. Neresinden tutmaya çalışsan da kesilir elin. Yada umut bağlayan kalbin.

Aslında hayalsizde olmuyor. Geleceğe işin olmuş, hayatın yoluna girmiş,güzel bir evin ailen olmuş, bunun gibi bir çok hayal kurulur. Bazıları elbette hayalde kalmaz yaşanır yaşanmasına da acaba kurulduğu gibi mi? Sen yine inatla kurmaya devam edersin kıranlar çok olsa da. Aman hayal işte deseler de. Neden gün gelip hayaller gerçek olmasın değil mi? Kurmaya kuruyorsun da ya sonra ? deseler de yine de hayal kurmalara devam edelim. Hayal yaşamın bir parçasıdır. An olur istemeseniz de kendinizi o hayallerin içinde bulursunuz. Aslında güzel birşey insana yaşama umudu mutluluğu verir. 

Yarınsız hayalsiz gün olmaz diyerek satırlarımıza son verirken her ne kadar Ya sonra ? Deseler de Asla ama asla hayal kurmaktan vazgeçmeyiniz. Hayaller umuttur. Umudunuzu kimselere yıktırmayın hayalsiz kalmayın :)

SevgiLer

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • Ya Sonra Ya Sonra bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.