Ya Sonra

Ya Sonra

Etiketler acı sözler,damar söz,kırgınlık sözleri,ya sonra,sitem sözleri,hayal kurmak güzel ya sonra
Kiz-Kiza Ya Sonra
Kategori guzel-sozler
Hit 45
Yazar NoKTa

Ya Sonra Hakkında Detaylar

bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.

 

Çok kolay gelen bir hayal kur sana ? Nasıl Güzel. Kurmak kolay da ya sonra.? Her hayal güzel ve kurulduğu gibi bitmiyor işte. Hayaal kırıklıkları da vardır. Tıpklı ca(m)n kırıkları gibi. Neresinden tutmaya çalışsan da kesilir elin. Yada umut bağlayan kalbin.

Aslında hayalsizde olmuyor. Geleceğe işin olmuş, hayatın yoluna girmiş,güzel bir evin ailen olmuş, bunun gibi bir çok hayal kurulur. Bazıları elbette hayalde kalmaz yaşanır yaşanmasına da acaba kurulduğu gibi mi? Sen yine inatla kurmaya devam edersin kıranlar çok olsa da. Aman hayal işte deseler de. Neden gün gelip hayaller gerçek olmasın değil mi? Kurmaya kuruyorsun da ya sonra ? deseler de yine de hayal kurmalara devam edelim. Hayal yaşamın bir parçasıdır. An olur istemeseniz de kendinizi o hayallerin içinde bulursunuz. Aslında güzel birşey insana yaşama umudu mutluluğu verir. 

Yarınsız hayalsiz gün olmaz diyerek satırlarımıza son verirken her ne kadar Ya sonra ? Deseler de Asla ama asla hayal kurmaktan vazgeçmeyiniz. Hayaller umuttur. Umudunuzu kimselere yıktırmayın hayalsiz kalmayın :)

SevgiLer

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti