SevdikLerimize Çarşamba MesajLarı

SevdikLerimize Çarşamba MesajLarı

Etiketler Çarşamba mesajı, günaydın çarşamba,sevgiliye çarşamba mesajı,dosta günaydın çarşamba sözü, çarşamba sözleri
Kiz-Kiza SevdikLerimize Çarşamba MesajLarı
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 289 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

SevdikLerimize Çarşamba MesajLarı Hakkında Detaylar

Yazımıza Günaydın güzel bir Çarşamba günü dileyerek başlıyorum. Her gününüz bir önceki günden daha güzel olsun. Sizlerde sevdiklerinize iyi dileklerinizi göstermek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için özel olarak hazırlanan bu mesajları sevdiklerinize göndermek de sizlere kalıyor.

 

Her gün başka bir gündür. Onun için de günlere özel kutlama mesajları hazırlıyor sizler için sunuyoruz. Her türlü sosyal medyaya uyumlu olan bu görsel ve kısa mesajları kullanıp eşinize dostunuza sevdiklerinize güzellikler sunarsınız. Halâ sizler güzel bir mesaj bulamadım diyorsanız. Demek ki daha bizim sitemize gelmediniz. Geç kalmış sayılmazsınız. Sizleri Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp için kullanımınız için mesajlarla baş başa bırakıyoruz.

 

Bu Çarşamba günü yenilenen enerji ve haftanın geri kalanıyla yüzleşmek için büyük bir inançla şafak Günaydın, Çarşamba! 

Günaydın! Gününüz her şeyin mümkün olacağı inancıyla dolu olsun, çünkü umut bize gelen korkuyu yok eder. İyi çarşambalar! 

Haftanızın geri kalanına Allah'ın ilahi ışığı rehberlik etsin, çünkü her birimiz için doğru yolu biliyor. Güzel bir Çarşamba geçirin! 

Cennetin tüm nimetlerine zaten sahibiz, sadece onları ara. Günaydın, Çarşamba! 

Her gün harika olabilir, yanımızda doğru insanlarla beraber olduğumuz sürece. Günaydın, Çarşamba! 

Bugün inanılmaz şeylerin olacağını hissederek uyandım. Hepimiz için harika bir Çarşamba olsun! 

Bugün pişman olmak için bir gün değil, zorlukların üstesinden gelmek ve güven inşa etmek için bir gün. Harika bir çarşamba diliyorum sizlere!

Bugün için size sadece harika şeyler diliyorum. İyi çarşambalar dilerim! 

Yol uzun olabilir, ancak ödüller her zaman daha büyük olacaktır. Harika bir çarşamba var! Günaydın! 

Bu, Çarşamba gününüzün harika başlaması için sihirli bir kelime söyleyin! 

 

 

Her gün hafif bir kalp ve dudaklarında bir gülümseme ile uyanmak rutin hale gelsin, harika şeyler yaymaya hazır ol. Günaydın, Çarşamba! 

Sana iyi günler dilerken harika insanlar olmasaydı, günler nasıl olurdu? Mutlu Çarşambalar! 

Günaydın, Çarşamba! Şafak güneşi bize gülümsemek ve bu harika hayatı kutlamak için daha fazla neden getirsin! 

Bu Çarşamba o kadar güzel ki sana benziyor. Günaydın! 

Bu Çarşamba, hepimiz gülelim! Sonuçta, ağlamak burnu tıkar. 

Bu gece rüyalarımı tatlandıran prensessin, yavru kedim. Sana büyük bir Çarşamba dilerim! 

Tıpkı benim gibi yorgun olmaktan uyandıran iyi Çarşamba günü. Günaydın, 

Çarşamba gününüzde çok iş ve özveri olsun! Sonuçta, güzel doğduk, zengin değil! 

Çarşamba gününüzde ben de dahil olmak üzere size en iyi dileklerimle. 

Günaydın! Uykusuzlukla uzanırım, uyku ile kalkarım. Günaydın, Çarşamba! 

 

 

 

Çarşamba gününüz henüz doğmuş olan bu sabah kadar güzel olsun. Günaydın! 

Çarşamba gününüz sizin için sevgi, şefkat ve güzel şeylerle dolu olsun canım. 

İyi günler! Uyurken, seni hayal ediyoru... ve uyandığımda rüyamı yaşıyorum! Mutlu Çarşambalar, canım! 

Bana olan sevgin şans, bu bir rüya, mükemmel bir gerçeklik. İyi çarşambalar, aşkım! 

Arkadaşlığımızı büyük bir sevgi, sevgi ve saygı ile aydınlatmak için geçiyorum. Günaydın, Çarşamba!

Çarşamba günü size muhteşem ve neşeli bir gün diliyorum. Allah hepimizi korusun.

Umarım bugün hepimiz için huzurlu olur. İyi çarşambalar dilerim!

 

 

günaydın çarşamba,Çarşamba günü mesajları,kısa çarşamba mesajları,günaydın çarşamba kısa mesajları,eşiniz,sevgiliniz,dostunuz için çarşamba günü kutlama resimli kısa mesajları

 

 

 

 

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • Ya Sonra Ya Sonra bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.