öLümden Sonrası BiLe Var

öLümden Sonrası BiLe Var

Etiketler etkileyici sözler,atarlı sözler,resimli atarlı sözler,etkileyici damar sözler,damar sözler,acı veren sözler
Kiz-Kiza öLümden Sonrası BiLe Var
Kategori kose-yazarlari
Bu Yazi 297 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

öLümden Sonrası BiLe Var Hakkında Detaylar

Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.

 

Hayatta olmazsa olmaz diye birşey yoktur. Olmadan da oluyor. Ölümden sonrası olduktan sonra kişilerden sonrası neden olmasın? bağlanmak tutulmakta bir yere kadardır. Sonrası yine biz bize kalırız. Onun için belki de en çok değeri kendimiz hak ederiz. İnsan önce kendine değer versin ki Sonra başkasına sıra gelsin.

Kırılır güceniriz ve buda en çok sevdiklerimize olur. İnsanı başkası sevdiği kadar yaralayamaz ki. Bizlerde an olur o kırgınlıkları bir kaç cümle satırla dile gitiririz. YAzılar yazar sileriz. Ama sildiklerimizi hep biz okur biz biliriz. Bilmnesini istediklerimizi gönderir gösteririz. Belki ne kadar kırıldığımızı anlarlar diye. Ölmeden kıymet bilirler diye. Umud ederim ki bilirler. Kaybedilince verilen değerin bir anlamı olmaz kırılmıştır bir kere. 

Değer verin... Yarınızımızın garantisi yokken bugün sevdiklerinize değer verin sarılın. Yarın olmayabilir. Keşkelerle doldurmadan dilinizi pişmanlıklarla doldırmadan kalbinizi değer verdiğinizi hisseddirin. Zor değil güzel bir iki kelime söylemek. Değerli olduğunu sevdiğinizi göstermek. 

Kimse bulunmaz hint kumaşı değildir elbette ama neden senden sonrası da var elbette diye söyletelim ki? Herkesten sonrası mutlaka vardır Herkes içinde ölüm...

Bugünümüz dün olmadan... Sevdiklerimiz el yada toprak olmadan kıymetini bilelim.

SevgiLer

 

atarlı sözler,ağır sözler,sevgiliye ağır sözler,damar sözler,atarlı sözler,damar resimli sözler,whatsapp twitter sözleri

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • HayırLı CumaLar MesajLarı HayırLı CumaLar MesajLarı Yine bir cuma gününe merhaba derken sizlere yeni cuma mesajları hazırladık. Zor dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde resimli yada yazılı kısa mesajlarla birbirimizin yanında olduğunu hissettirmek lazım.
 • yaz ayları renkleri yaz ayları renkleri 2022 Bahar ve Yaz aylarında giyimde hangi renkler tercih edilecek 2022 yaz moda renkleri 2022 yaz renkleri Pantone 2022 2023 trend renkler 2022 Yaz Modası 2022 KUMAŞ Trendleri 2021 2022 Yaz Modası 2022 Pantone renkleri,Bu yılın sıcak havalarda en çok tercih edilen renkleri yeşil, bej ve açık renklerin yanında; beyaz ve siyah her zaman vazgeçilmez olacak gibi görünüyor
 • Unutulmayan En Şık Kadınlar Unutulmayan En Şık Kadınlar Geride bırakmaya hazırladığımız 2021 yılının unutulmaz en şık 4 kadınını seçtik.
 • 2021 Tığ İşi Şal Modelleri 2021 Tığ İşi Şal Modelleri Hem şık hem de kolay yapılan ve her birini sizler için özel olarak seçerek bir araya getirdiğim örgü şal modellerisanıyorum hemen hepinizin büyük beğenisini toplayacak.
 • Perşembe Gününe Merhaba Perşembe Gününe Merhaba Yine bir perşembe gününden günaydın diyoruz sesimizin yazımızın ulaştığı her yere herkese, Güzel gönlünüzce geçecek bir güne daha merhaba diyerek başlamak lazım ki günümüz güzel geçsin.
 • Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Her alanda olduğu gibi tesettür giyimde modayı takip eden bayanlarımız oldukça fazladır. Özellikle düğün, nişan, kutlama,nikah gibi özel günlerde kullandığımız şal ve bonelerle göze çarpar. Öyle ki şıklığınıza şıklık katar. Eşarp bone ve şallar aslında tesettür olması kadar kıyafetinizi de tamamlayan birer aksesuar gibi kıyafetiniz ile birlikte sizi tamamlar. Bazen spor bazen klasik olarak kullanmayı tercih ederiz.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi Günaydın hoşgeLdin yeni gün ve pazartesi yine yeni bir güne güneş doğarken yine sıradan bir gün ya da yine bir pazartesi sendromu dememek için buyrun hem yazımızı okuyunuz hem de sitemize gelerek sıradanlığı bozunuz. Hep birlikte daha güzel günlere. Hoşgeldiniz..
 • Günaydın Pazartesi Günaydın Pazartesi Günaydın dostlar yeni bir güne uyanmak yeni bir güne sağlıklı huzurlu mutlu bir şekilde gözlerimizi açmak ne kadar güzel. Böyle zor günler yaşarken sevdiklerimiz yanımızda olarak hayatımıza devam etmek kadar güzel bir şey olmasa gerek. Elimizde kahvemiz çayımız yanımızda karşımızda sevdiğimiz kişiler sohbet etmenin tadına doyum olmaz. Sevdiklerinize güzel mesajlarla güzel günlerine güzellik katmak isterseniz elbette bizler sizlerin tek adresiyiz.