öLümden Sonrası BiLe Var

öLümden Sonrası BiLe Var

Etiketler etkileyici sözler,atarlı sözler,resimli atarlı sözler,etkileyici damar sözler,damar sözler,acı veren sözler
Kiz-Kiza öLümden Sonrası BiLe Var
Kategori kose-yazarlari
Bu Yazi 72 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

öLümden Sonrası BiLe Var Hakkında Detaylar

Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.

 

Hayatta olmazsa olmaz diye birşey yoktur. Olmadan da oluyor. Ölümden sonrası olduktan sonra kişilerden sonrası neden olmasın? bağlanmak tutulmakta bir yere kadardır. Sonrası yine biz bize kalırız. Onun için belki de en çok değeri kendimiz hak ederiz. İnsan önce kendine değer versin ki Sonra başkasına sıra gelsin.

Kırılır güceniriz ve buda en çok sevdiklerimize olur. İnsanı başkası sevdiği kadar yaralayamaz ki. Bizlerde an olur o kırgınlıkları bir kaç cümle satırla dile gitiririz. YAzılar yazar sileriz. Ama sildiklerimizi hep biz okur biz biliriz. Bilmnesini istediklerimizi gönderir gösteririz. Belki ne kadar kırıldığımızı anlarlar diye. Ölmeden kıymet bilirler diye. Umud ederim ki bilirler. Kaybedilince verilen değerin bir anlamı olmaz kırılmıştır bir kere. 

Değer verin... Yarınızımızın garantisi yokken bugün sevdiklerinize değer verin sarılın. Yarın olmayabilir. Keşkelerle doldurmadan dilinizi pişmanlıklarla doldırmadan kalbinizi değer verdiğinizi hisseddirin. Zor değil güzel bir iki kelime söylemek. Değerli olduğunu sevdiğinizi göstermek. 

Kimse bulunmaz hint kumaşı değildir elbette ama neden senden sonrası da var elbette diye söyletelim ki? Herkesten sonrası mutlaka vardır Herkes içinde ölüm...

Bugünümüz dün olmadan... Sevdiklerimiz el yada toprak olmadan kıymetini bilelim.

SevgiLer

 

atarlı sözler,ağır sözler,sevgiliye ağır sözler,damar sözler,atarlı sözler,damar resimli sözler,whatsapp twitter sözleri

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Sevgi düşüncesi Sevgi düşüncesi Savaşmak düşüncesi geldiği zaman daha güçlü bir barış düşüncesi ile buna karşı çıkın. Nefret düşüncesi, çok daha kuvvetli bir sevgi düşüncesiyle yok edilmelidir
 • KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular KizKizaNet Sitesi Hakkında Yazar Ve Benzeri Duyurular 2017 yılının ağustos ayında ziyaretçileri ile buluşan kiz-kiza.net adresimiz hakkında sizlerle paylaşmak istediğimiz bilgileri okumak için hoşgeldiniz...
 • karşılaştığım yeni bir acı haber karşılaştığım yeni bir acı haber   Son dakika Antalya haberleri ve güncel Antalya haberleri burada. antalya son dakika haberleri
 • Saç Bakım Maskeleri ve Saç Bakim Önerileri Saç Bakım Maskeleri ve Saç Bakim Önerileri  Saçlarım Kırılgan Ne Yapsam BakımSız Görünüyor Diyenler Buraya , saç bakım ve onarım maskeleri,saç bakımın da dikkat edilecek unsurlar yazımızda.
 • Amigurumi Örgü Modelleri Amigurumi Örgü Modelleri Son zamanlarda özellikle ev hanımları ve örgü işlerini seven bayanlar tarafından zevkle yapılan bir örgü çeşidi olana amigurumi örgüsü hem gelir kapısı hemde hediyelik olarak yapılan güzel bir uğraştır. Sizlere bir kaç model ile bizler de katkıda bulunalım istedik. Evde boş geçen zamanları değerlendirmek adına hemde gelir kapısı olması adına güzel bir uğraş olmaktadır.
 • Trend Giyim Moda 2021 Trend Giyim Moda 2021 Stilinizi belirleme de başrol oynayacak tasarımları keşfe çıkmaya hazır mısınız?
 • Geçmez Dediğimiz Zaman.. Geçmez Dediğimiz Zaman.. Geçmez dediğimiz zaman nasıl da geçip gidiyor sevdiklerimizi de alıp giderek. Bazen sanki durmuş gibi hissederiz zamanı. Aslında bir su gibi akıp gider ne görürüz ne de hissederiz. Ta ki canımıza dokununca ya kadar. Birde bakıyoruz ki zaman nasılsa geçmiş biz ise öylece arkasından bakmışız. Bazen gözü yaşlı, bazen gülen gözlerle. Zaman.... Geçip giden zaman.
 • Adet Sancı bandı Ne işe yarar Adet Sancı bandı Ne işe yarar Kızlar Bu soğuk kış günlerinde sancı çekenler ve üşüyenlere özel günler için ısıtıcı bant hakkında bilgi veriyorum.
 • Cepte Sohbet Keyfi Cepte Sohbet Keyfi İster yurt dışından ister yurt içinden hiç fark etmeden sizleri de aramıza bekliyoruz. Net in olduğu her yerden ve herşeyden ister cep telefonu ister tablet isterseniz bilgisayar siz nereden nasıl isterseniz aramıza katılabilirsiniz. Sohbet etmek için mobil kullanıcı olsanız bile bizlere ulaşmak zor değil. Sizler için cep telefonuna uyumlu girişleri sizlerin hizmetine sunduk. Gelin mesafeleri aşıp bizbize sohbetler edip günün yorgunluğunu atalım.