öLümden Sonrası BiLe Var

öLümden Sonrası BiLe Var

Etiketler etkileyici sözler,atarlı sözler,resimli atarlı sözler,etkileyici damar sözler,damar sözler,acı veren sözler
Kiz-Kiza öLümden Sonrası BiLe Var
Kategori kose-yazarlari
Bu Yazi 541 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

öLümden Sonrası BiLe Var Hakkında Detaylar

Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.

 

Hayatta olmazsa olmaz diye birşey yoktur. Olmadan da oluyor. Ölümden sonrası olduktan sonra kişilerden sonrası neden olmasın? bağlanmak tutulmakta bir yere kadardır. Sonrası yine biz bize kalırız. Onun için belki de en çok değeri kendimiz hak ederiz. İnsan önce kendine değer versin ki Sonra başkasına sıra gelsin.

Kırılır güceniriz ve buda en çok sevdiklerimize olur. İnsanı başkası sevdiği kadar yaralayamaz ki. Bizlerde an olur o kırgınlıkları bir kaç cümle satırla dile gitiririz. YAzılar yazar sileriz. Ama sildiklerimizi hep biz okur biz biliriz. Bilmnesini istediklerimizi gönderir gösteririz. Belki ne kadar kırıldığımızı anlarlar diye. Ölmeden kıymet bilirler diye. Umud ederim ki bilirler. Kaybedilince verilen değerin bir anlamı olmaz kırılmıştır bir kere. 

Değer verin... Yarınızımızın garantisi yokken bugün sevdiklerinize değer verin sarılın. Yarın olmayabilir. Keşkelerle doldurmadan dilinizi pişmanlıklarla doldırmadan kalbinizi değer verdiğinizi hisseddirin. Zor değil güzel bir iki kelime söylemek. Değerli olduğunu sevdiğinizi göstermek. 

Kimse bulunmaz hint kumaşı değildir elbette ama neden senden sonrası da var elbette diye söyletelim ki? Herkesten sonrası mutlaka vardır Herkes içinde ölüm...

Bugünümüz dün olmadan... Sevdiklerimiz el yada toprak olmadan kıymetini bilelim.

SevgiLer

 

atarlı sözler,ağır sözler,sevgiliye ağır sözler,damar sözler,atarlı sözler,damar resimli sözler,whatsapp twitter sözleri

Moda Trend KonuLar

 • BurçLar ve EmojiLeri BurçLar ve EmojiLeri  Emojiler nerede ise hayatımızın girmediği alanı yok. Twitter Instagram Facebook WhatsApp aklımıza gelen her sosyal medyada kullanılıyor. Şimdi ise bu emojileri burçlara uyarlanmış halini size sunuyoruz.
 • Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Bazen öyle bir zaman olur ki hem bedenen hem ruhen kendimizi çok yorgun hissederiz. Özellikle mevsim geçişlerinde. O anda hiç birşey yapmadan öylece boş boş oturmak kendimizle başbaşa kalmak isteriz. Elimizde kahvemiz ya bir müzik ya televizyon da bir dizi ile vakit geçiririz.
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • KoLay EyeLiner Çekmek KoLay EyeLiner Çekmek Kız kızada kolay makjay tüyoları veriyoruz. Bilindiği gibi eyeliner kullanması oldukça zordur. Eşit ve düzgün çizgiler oluşturmak çok dikkat etmek gerekir. Makyaj tekniklerin yanında sohbet içinde biz mircte.org ,dinichat.net,dinisohbetodalari.com sitelerinden dini sohbet,İslami sohbet,arkadaş sohbet odaları,türk sohbet odaları, bizbize sohbet olarak odalarımıza gelip sohbetimize katılabilirsiniz.
 • Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir Rüyada Bebek Görmek Ne AnLama GeLir İnsanların gördüğü rüyaların ne anlama geldiğini merak ederler. Belki bilinç altında yatan duygular ya da o gün yaşadıkları insanların uykuda rüyasını etkileyebilir. Bazen de hiç anlam veremediği rüyalar görürler. Bu rüyaların anlamlarını ararlar.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim İyi Bakamadım Kendime Allah a Emanetim Geriye ne kalıyor bir kişi başkasının kaLbinden giderken. Ya da ne söyler ne diler. Bir hoşçakal bir Allaha emanet ol der ve gider..
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • Deniz Toprak Beauty Deniz Toprak Beauty     Deniz Toprak Beauty İstanbul geneli +90 216 622 12 51 Kaş Alma, Randevu al. Dudak Üstü, Randevu al Bay Bayan Çocuk Güzellik için her şey. Kaş için her şey Kirpik için her şey El Ayak Bakımı Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım