Bir Ev Kadınının Dramı

Bir Ev Kadınının Dramı

Etiketler ev kadını olmak,bir ev kadının dramı,ev kadını ile ilgili söz,
Kiz-Kiza Bir Ev Kadınının Dramı
Kategori kose-yazarlari
Bu Yazi 106 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Bir Ev Kadınının Dramı Hakkında Detaylar

Bir ev kadınının dramı. Evet öyle bir dramdır ev kadını olmak. Bütün gün ev işleri ile uğraşırsın ama günün sonunda tek söz herşeyi bitirir ne yaptın ki..

 

Bir ev kadını olmak..

Aslında her iş kadar ev kadını olmakta bir iştir. Neden mi? Bir günü evde geçirmek o evin bütün işlerini yapmak ve üzerine birde çocuklar olunca bir dram haline geliyor. En insafsız görülmez bir iş gibi. Ev işleri yemek çamaşır çocuıklar alışveriş derken ve bunları hergün yaparken söylenen tek söz ile bütün bu yapılan işler bir anda boş gibi görülüyor. '' Bütün gün evdesin ne yaptın ki?'' kelimesi o günün bütün emeğini yok ediyor. Zor değil ben dışarda sen evde çalışıyorsun bizler için demek. Bir günün nasıl geçti, yada Bir tebessüm ile teşekkür etmek.

Evet kısa da olsa bir ev kadınının dramına ufak bir dokunuş yaptım. Dram diyorum çünkü her gün bir önceki günün aynısı gibi. Sil süpür yıka yemek çocuk tamam gün bitti. Belki bir akşamı kendinize ayırırlar onda da herkes uyuyunca :)

Buradan bütün ev kadınlarına Teşekkür ederim işlerlerinde kolaylıklar dilerim.

SevgiLer

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • Ya Sonra Ya Sonra bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.