Bir Ev Kadınının Dramı

Bir Ev Kadınının Dramı

Etiketler ev kadını olmak,bir ev kadının dramı,ev kadını ile ilgili söz,
Kiz-Kiza Bir Ev Kadınının Dramı
Kategori kose-yazarlari
Hit 37
Yazar NoKTa

Bir Ev Kadınının Dramı Hakkında Detaylar

Bir ev kadınının dramı. Evet öyle bir dramdır ev kadını olmak. Bütün gün ev işleri ile uğraşırsın ama günün sonunda tek söz herşeyi bitirir ne yaptın ki..

 

Bir ev kadını olmak..

Aslında her iş kadar ev kadını olmakta bir iştir. Neden mi? Bir günü evde geçirmek o evin bütün işlerini yapmak ve üzerine birde çocuklar olunca bir dram haline geliyor. En insafsız görülmez bir iş gibi. Ev işleri yemek çamaşır çocuıklar alışveriş derken ve bunları hergün yaparken söylenen tek söz ile bütün bu yapılan işler bir anda boş gibi görülüyor. '' Bütün gün evdesin ne yaptın ki?'' kelimesi o günün bütün emeğini yok ediyor. Zor değil ben dışarda sen evde çalışıyorsun bizler için demek. Bir günün nasıl geçti, yada Bir tebessüm ile teşekkür etmek.

Evet kısa da olsa bir ev kadınının dramına ufak bir dokunuş yaptım. Dram diyorum çünkü her gün bir önceki günün aynısı gibi. Sil süpür yıka yemek çocuk tamam gün bitti. Belki bir akşamı kendinize ayırırlar onda da herkes uyuyunca :)

Buradan bütün ev kadınlarına Teşekkür ederim işlerlerinde kolaylıklar dilerim.

SevgiLer

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti