Bugün Hiç Birşey Yapmayacam

Bugün Hiç Birşey Yapmayacam

Etiketler Komik yazılar,komik mesajlar, hiç birşey yapmadan oturmak, hafta sonu keyfi,hafta sonu,tee böyle oturacam, cumartesi
Kiz-Kiza Bugün Hiç Birşey Yapmayacam
Kategori guzel-sozler
Hit 123
Yazar NoKTa

Bugün Hiç Birşey Yapmayacam Hakkında Detaylar

Bazen öyle bir zaman olur ki hem bedenen hem ruhen kendimizi çok yorgun hissederiz. Özellikle mevsim geçişlerinde. O anda hiç birşey yapmadan öylece boş boş oturmak kendimizle başbaşa kalmak isteriz. Elimizde kahvemiz ya bir müzik ya televizyon da bir dizi ile vakit geçiririz.

 

Bugün kendime izin veriyorum. Hiç birşey yapmadan öylece oturmak kendime vakit ayırmak istiyorum. Bazen insanın kendi kendine bile izin verebiliyor. Elinde bir kitap, ya dinlediğimiz bir müzik ile kendimizi oyalıyoruz. Artık beden de ruh da yorulmuş. Dinlenmesi lazım. :) Nasıl dinlenecek derken akla teeee böle oturmak geliyor. Nasıl telefon tablet şarj edilince daha verimli olup kapanmadan çalışıyorsa insan bedeni de ara sıra kendini şarj etmek için dinlenmeyi istiyor. Dinlensin ki daha verimli daha iyi iş yapıp çalışsın. Şayet dinlenmezse verim beklemek anlamsız olur. Bugün de haftanın son iş günü yani Cuma. Dinlenme ve şarj olma vakti. Kendinizi şarj ederken bizlerden de uzak kalmayın. Kendinize ayırdığınız zamanlar arasına bizide katabilirsiniz. Sohbetimize eşlik edip öylece oturup bizlerle vakit geçirebilirsiniz. Neyse uzun lafın kısası teee böyle otururken bizler aklınıza gelsin ve teee öyle bize gelin. Keyifli güzel vakitler dileriz. 

SevgiLer

 

Komik yazılar,komik resimli yazılar,haftasonu, cumartesi, hiçbir şey yapmadan oturmak. Bugün hiç birşey yapmayacam tee böyle oturacam :)

YORUM YAP


ZehiR

Yapma bugün tee öyle otur oturabilirsen:)))

enDer

gayet iyi yapıyorsun .. ne iş biter nede seni senden başka düşünen olur .. sen kendini düşünmezsen sanmakı seni düşünenler olur.. teee öyle otur sende kendinin keyf ini cıkar hak edenlerdensin senede bir gün misali... teee öyle keyf çıkarmalar dilerim ,güzel bi bakış ve konu olmuş emeğine saglık..

Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti