Merhaba Cuma

Merhaba Cuma

Etiketler Merhaba Cuma, cuma gününe başlamak,haftasonu, günaydın cuma, günaydın sözleri, cuma dileği
Kiz-Kiza Merhaba Cuma
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 117 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Merhaba Cuma Hakkında Detaylar

Yine bir haftanın sonuna geldik. İyisi ile kötüsü ile geride kalan bir hafta. İş yorgunluğunu bir kenara bırakıp iki günlük tatilde dinlenmek eğlenmek günlerin stresini atmak gerekiyor. Hem mübarek bir gün hemde tatilin müjdecisi olan cuma gününü belki de bunun için çok seviyoruz.

 

 

Merhaba Cuma :)

Daha dün gibi idi pazartesi gününe başlamamız. Şimdi ise merhaba Cuma diyoruz. Merhaba Cuma merhaba tatil. Bir hafta süresince yorgun düşen hem beden hem beyni dinlendirme vakti. Herşeyi bir kenara bırakıp önümüzdeki iki günlük tatilin keyfini çıkarın. Nasıl olsa kendinizi hırpalasanızda yorsanızda streslere katsanızda iş olacağına varıyor. Onun içindir ki ne bedeninizi ne de beyninizi aşırı yormadan günü haftayı bitirmek lazım. Sonuçta sağlık bize herzaman lazım :)

Elimize kahvemizi çayımızı alıp haftanın son günü olan Cumaya merhaba diyerek gülümsemeler saçarak güne başlayalım. Bir tebessüm de sadaka değil miydi? Zor olmayan bu sadakayı herkese dağıtıp haftamızın sonuna günümüzün başına merhaba diyelim. O zaman bizlerde sizlere merhabalar diyerek güne başlıyoruz.

Ya Bismillah....

SevgiLer.

 

Cuma temennileri,merhaba Cuma,cuma sözü,cuma günü yazısı,cuma,cuma günü, günaydın cuma

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • Ya Sonra Ya Sonra bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.