Merhaba Cuma

Merhaba Cuma

Etiketler Merhaba Cuma, cuma gününe başlamak,haftasonu, günaydın cuma, günaydın sözleri, cuma dileği
Kiz-Kiza Merhaba Cuma
Kategori guzel-sozler
Hit 60
Yazar NoKTa

Merhaba Cuma Hakkında Detaylar

Yine bir haftanın sonuna geldik. İyisi ile kötüsü ile geride kalan bir hafta. İş yorgunluğunu bir kenara bırakıp iki günlük tatilde dinlenmek eğlenmek günlerin stresini atmak gerekiyor. Hem mübarek bir gün hemde tatilin müjdecisi olan cuma gününü belki de bunun için çok seviyoruz.

 

 

Merhaba Cuma :)

Daha dün gibi idi pazartesi gününe başlamamız. Şimdi ise merhaba Cuma diyoruz. Merhaba Cuma merhaba tatil. Bir hafta süresince yorgun düşen hem beden hem beyni dinlendirme vakti. Herşeyi bir kenara bırakıp önümüzdeki iki günlük tatilin keyfini çıkarın. Nasıl olsa kendinizi hırpalasanızda yorsanızda streslere katsanızda iş olacağına varıyor. Onun içindir ki ne bedeninizi ne de beyninizi aşırı yormadan günü haftayı bitirmek lazım. Sonuçta sağlık bize herzaman lazım :)

Elimize kahvemizi çayımızı alıp haftanın son günü olan Cumaya merhaba diyerek gülümsemeler saçarak güne başlayalım. Bir tebessüm de sadaka değil miydi? Zor olmayan bu sadakayı herkese dağıtıp haftamızın sonuna günümüzün başına merhaba diyelim. O zaman bizlerde sizlere merhabalar diyerek güne başlıyoruz.

Ya Bismillah....

SevgiLer.

 

Cuma temennileri,merhaba Cuma,cuma sözü,cuma günü yazısı,cuma,cuma günü, günaydın cuma

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti