HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi

HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi

Etiketler Pazartesi,yeni hafta, günaydın, pazartesi sözleri,yeni hafta yazısı, günaydın
Kiz-Kiza HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi
Kategori guzel-sozler
Bu Yazi 252 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi Hakkında Detaylar

Günaydın hoşgeLdin yeni gün ve pazartesi yine yeni bir güne güneş doğarken yine sıradan bir gün ya da yine bir pazartesi sendromu dememek için buyrun hem yazımızı okuyunuz hem de sitemize gelerek sıradanlığı bozunuz. Hep birlikte daha güzel günlere. Hoşgeldiniz..

 

Her nedense her pazartesi gününü sendrom günü olarak benimsemiş gibiyiz. Neden öyle düşünüyoruz? Gerek var mı? Diye sorarak bu günü kendimize daha da kolaylaştırabiliriz. Çünkü her yeni gün yeni umut yeni mutluluk ve yeni insanlar olabilir. Nasıl salı, Çarşamba sıradan bir gün ise pazartesi de sıradan bir gündür. Yani kendimize gereksiz yüklenmenin anlamı yoktur. Hatta pazartesi günü daha güzeldir. Peygamberimiz (S.A.S) bu günde doğmamış mıdır.? Yada Peygamberimize gelen mucizeler pazartesi günü gelmemiş midir? Peki neden böyle güzel mücizevi bir günü kendimize stres sendrom dolu bir güne çevirelim ki? 

Gelin yüzümüz günümüz ömrümüz mutluluk güzellik dolsun. Onun için de günümüze huzur doldurarak başlayalım. Eşimize dostumuza çevremize güler yüzel günaydın diyelim. Sadaka veremiyorsak güler yüzümüzde mi yok? Tebessüm de bir sadakadır sonuçta. Hem biz hem karşımızdaki kişiyi mutlu etmek bu kadar kolayken. Ne yapsam? nasıl mutlu etsem? diye düşünmeye son. Yine laf lafı açtı gitti yazı bitti (: eeee hala siz günaydın demediniz mi?

O zaman bizden sizlere gülücük dolu günaydın. Bereketli mutlu huzurlu kolaylıklarla dolu bir gün ve hafta dilerim.

SevgiLer.

 

 

Pazartesi, günaydın,yeni hafta sözü, günaydın pazartesi, pazartesi sözleri,en güzel pazartesi sözleri sitesi, günaydın yazıları

YORUM YAP


ndsm

Tebessüm ki; hayatın en önemli, en karanlık yönlerini aydınlatmak için ilahi bir nurdur.

Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • Ya Sonra Ya Sonra bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.