Kadın gerçek doğasını

Kadın gerçek doğasını

Etiketler Kadınlar ,hakkinda,yazi,makale
Kiz-Kiza Kadın gerçek doğasını
Kategori gurcan-giray
Bu Yazi 245 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Kadın gerçek doğasını Hakkında Detaylar

Kadın gerçek doğasını yaşayabildiği ve alanını, enerjisini koruyabildiği sürece kendisine verilmiş doğal gücü hem kendisi yaşar hem de erkeğine, ailesine o enerjiyi aktarabilir

 

Kadından yayılan bu sağlıklı enerjiye partnerin ve varsa çocuklarında ihtiyacı vardır. Kadındaki bu sağlıklı enerjiyi koruma ve sahip çıkma sorumluluğu elbette kadının kendisine aittir. Ancak aileyi koruma, o alana saygı duyma, alan açma ve o kadınla birlikte olabilmeyi sürdürme sorumluluğu da kendine değer veren ve bu enerjinin kıymetini bilen erkeğe aittir. Çünkü enerjisinin ve kendisine verilen bu değerin farkında olan kadın bu değere sahip çıkacak ve onu yaşayabileceği alanı seçebilecektir. Buna karşı çıkan erkek modeli ilk olarak kendisine zarar verdiğini fark etmeli ve kendi doğasının ne olduğunu bilmeli, kendisinin sağlıklı enerjisini tanımalı, kendisine verilmiş güçlerini fark ederek sahip çıkmalı ve buna saygı duyan bu alanı kendisine yaratan kendisininde yaratılışındaki gücünü kabul eden ve hayran kalan kadını tercih edebilmelidir.
Her iki bireyin de kendine ait tartışılmaz doğasının güçlerini tanıması, yaşaması ve sahip çıkması gölge taraflarından çıkıp aydınlık tarafa geçebilmesi ile mümkündür.
2020 bize kendimize dönmemiz, kendi yaratılışımızın gerçeğini tanımamız ve sorumluluklarımızı ve BİR olduğumuzu hatırlatan, aksi takdirde kendimize nasıl zararlar verebildiğimizi gösteren harika bir yıl oldu.
Dilerim 2021 de öğretmen 2020 ye teşekkür edebilir ve kendi doğamızdaki güzellikleri fark edebilir ve açığa çıkararak BİR likte iyi hissetmeyi başarabiliriz. Aydınlık hepimizin hakkı... ışık olabilmek ve yansıtabilmek ümidiyle..Yasam Koçu.
.Gürcan Giray

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • HayırLı CumaLar MesajLarı HayırLı CumaLar MesajLarı Yine bir cuma gününe merhaba derken sizlere yeni cuma mesajları hazırladık. Zor dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde resimli yada yazılı kısa mesajlarla birbirimizin yanında olduğunu hissettirmek lazım.
 • yaz ayları renkleri yaz ayları renkleri 2022 Bahar ve Yaz aylarında giyimde hangi renkler tercih edilecek 2022 yaz moda renkleri 2022 yaz renkleri Pantone 2022 2023 trend renkler 2022 Yaz Modası 2022 KUMAŞ Trendleri 2021 2022 Yaz Modası 2022 Pantone renkleri,Bu yılın sıcak havalarda en çok tercih edilen renkleri yeşil, bej ve açık renklerin yanında; beyaz ve siyah her zaman vazgeçilmez olacak gibi görünüyor
 • Unutulmayan En Şık Kadınlar Unutulmayan En Şık Kadınlar Geride bırakmaya hazırladığımız 2021 yılının unutulmaz en şık 4 kadınını seçtik.
 • 2021 Tığ İşi Şal Modelleri 2021 Tığ İşi Şal Modelleri Hem şık hem de kolay yapılan ve her birini sizler için özel olarak seçerek bir araya getirdiğim örgü şal modellerisanıyorum hemen hepinizin büyük beğenisini toplayacak.
 • Perşembe Gününe Merhaba Perşembe Gününe Merhaba Yine bir perşembe gününden günaydın diyoruz sesimizin yazımızın ulaştığı her yere herkese, Güzel gönlünüzce geçecek bir güne daha merhaba diyerek başlamak lazım ki günümüz güzel geçsin.
 • Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Her alanda olduğu gibi tesettür giyimde modayı takip eden bayanlarımız oldukça fazladır. Özellikle düğün, nişan, kutlama,nikah gibi özel günlerde kullandığımız şal ve bonelerle göze çarpar. Öyle ki şıklığınıza şıklık katar. Eşarp bone ve şallar aslında tesettür olması kadar kıyafetinizi de tamamlayan birer aksesuar gibi kıyafetiniz ile birlikte sizi tamamlar. Bazen spor bazen klasik olarak kullanmayı tercih ederiz.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi Günaydın hoşgeLdin yeni gün ve pazartesi yine yeni bir güne güneş doğarken yine sıradan bir gün ya da yine bir pazartesi sendromu dememek için buyrun hem yazımızı okuyunuz hem de sitemize gelerek sıradanlığı bozunuz. Hep birlikte daha güzel günlere. Hoşgeldiniz..
 • Günaydın Pazartesi Günaydın Pazartesi Günaydın dostlar yeni bir güne uyanmak yeni bir güne sağlıklı huzurlu mutlu bir şekilde gözlerimizi açmak ne kadar güzel. Böyle zor günler yaşarken sevdiklerimiz yanımızda olarak hayatımıza devam etmek kadar güzel bir şey olmasa gerek. Elimizde kahvemiz çayımız yanımızda karşımızda sevdiğimiz kişiler sohbet etmenin tadına doyum olmaz. Sevdiklerinize güzel mesajlarla güzel günlerine güzellik katmak isterseniz elbette bizler sizlerin tek adresiyiz.