Kadın gerçek doğasını

Kadın gerçek doğasını

Etiketler Kadınlar ,hakkinda,yazi,makale
Kiz-Kiza Kadın gerçek doğasını
Kategori yasam-kocu
Bu Yazi 75 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

Kadın gerçek doğasını Hakkında Detaylar

Kadın gerçek doğasını yaşayabildiği ve alanını, enerjisini koruyabildiği sürece kendisine verilmiş doğal gücü hem kendisi yaşar hem de erkeğine, ailesine o enerjiyi aktarabilir

 

Kadından yayılan bu sağlıklı enerjiye partnerin ve varsa çocuklarında ihtiyacı vardır. Kadındaki bu sağlıklı enerjiyi koruma ve sahip çıkma sorumluluğu elbette kadının kendisine aittir. Ancak aileyi koruma, o alana saygı duyma, alan açma ve o kadınla birlikte olabilmeyi sürdürme sorumluluğu da kendine değer veren ve bu enerjinin kıymetini bilen erkeğe aittir. Çünkü enerjisinin ve kendisine verilen bu değerin farkında olan kadın bu değere sahip çıkacak ve onu yaşayabileceği alanı seçebilecektir. Buna karşı çıkan erkek modeli ilk olarak kendisine zarar verdiğini fark etmeli ve kendi doğasının ne olduğunu bilmeli, kendisinin sağlıklı enerjisini tanımalı, kendisine verilmiş güçlerini fark ederek sahip çıkmalı ve buna saygı duyan bu alanı kendisine yaratan kendisininde yaratılışındaki gücünü kabul eden ve hayran kalan kadını tercih edebilmelidir.
Her iki bireyin de kendine ait tartışılmaz doğasının güçlerini tanıması, yaşaması ve sahip çıkması gölge taraflarından çıkıp aydınlık tarafa geçebilmesi ile mümkündür.
2020 bize kendimize dönmemiz, kendi yaratılışımızın gerçeğini tanımamız ve sorumluluklarımızı ve BİR olduğumuzu hatırlatan, aksi takdirde kendimize nasıl zararlar verebildiğimizi gösteren harika bir yıl oldu.
Dilerim 2021 de öğretmen 2020 ye teşekkür edebilir ve kendi doğamızdaki güzellikleri fark edebilir ve açığa çıkararak BİR likte iyi hissetmeyi başarabiliriz. Aydınlık hepimizin hakkı... ışık olabilmek ve yansıtabilmek ümidiyle..Yasam Koçu.
.Gürcan Giray

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • ResimLi Cuma KutLama MesajLarı ResimLi Cuma KutLama MesajLarı En yeni resimli cuma mesajlarını sitemižde bulabilir ve sevdiğiniz herkese gönderip cumalarını kutlayabilirsiniz. Sizler için en yeni cuma mesajları hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz. Sizlerde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.