Kadın gerçek doğasını

Kadın gerçek doğasını

Etiketler Kadınlar ,hakkinda,yazi,makale
Kiz-Kiza Kadın gerçek doğasını
Kategori yasam-kocu
Hit 29
Yazar NoKTa

Kadın gerçek doğasını Hakkında Detaylar

Kadın gerçek doğasını yaşayabildiği ve alanını, enerjisini koruyabildiği sürece kendisine verilmiş doğal gücü hem kendisi yaşar hem de erkeğine, ailesine o enerjiyi aktarabilir

 

Kadından yayılan bu sağlıklı enerjiye partnerin ve varsa çocuklarında ihtiyacı vardır. Kadındaki bu sağlıklı enerjiyi koruma ve sahip çıkma sorumluluğu elbette kadının kendisine aittir. Ancak aileyi koruma, o alana saygı duyma, alan açma ve o kadınla birlikte olabilmeyi sürdürme sorumluluğu da kendine değer veren ve bu enerjinin kıymetini bilen erkeğe aittir. Çünkü enerjisinin ve kendisine verilen bu değerin farkında olan kadın bu değere sahip çıkacak ve onu yaşayabileceği alanı seçebilecektir. Buna karşı çıkan erkek modeli ilk olarak kendisine zarar verdiğini fark etmeli ve kendi doğasının ne olduğunu bilmeli, kendisinin sağlıklı enerjisini tanımalı, kendisine verilmiş güçlerini fark ederek sahip çıkmalı ve buna saygı duyan bu alanı kendisine yaratan kendisininde yaratılışındaki gücünü kabul eden ve hayran kalan kadını tercih edebilmelidir.
Her iki bireyin de kendine ait tartışılmaz doğasının güçlerini tanıması, yaşaması ve sahip çıkması gölge taraflarından çıkıp aydınlık tarafa geçebilmesi ile mümkündür.
2020 bize kendimize dönmemiz, kendi yaratılışımızın gerçeğini tanımamız ve sorumluluklarımızı ve BİR olduğumuzu hatırlatan, aksi takdirde kendimize nasıl zararlar verebildiğimizi gösteren harika bir yıl oldu.
Dilerim 2021 de öğretmen 2020 ye teşekkür edebilir ve kendi doğamızdaki güzellikleri fark edebilir ve açığa çıkararak BİR likte iyi hissetmeyi başarabiliriz. Aydınlık hepimizin hakkı... ışık olabilmek ve yansıtabilmek ümidiyle..Yasam Koçu.
.Gürcan Giray

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti