SevgiLi GünLük

SevgiLi GünLük

Etiketler Yeni gün,günlük,hayat, günaydın,
Kiz-Kiza SevgiLi GünLük
Kategori kose-yazarlari
Bu Yazi 100 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

SevgiLi GünLük Hakkında Detaylar

Yeni bir sayfa daha açıldı ömrümüze. Hayat defterimizin kaç sayfadan ibaret olduğunu asla bilmiyoruz. Her yeni gün yeni bir sayfa olarak açılıyor bize. O gün ne yaşadıysak günün sonunda sayfaya onları yazacağız. Belki güzel bir gün yaz yaz bitmeyecek. Ya da hüzünlü bir gün kısaca "yaşandı ve bitti" diye kısaca not edeceğiz.

 

Nasıl hızlı geçer oldu zaman. Ya da biz mi yavaş kalıyoruz anlayamıyorum. Hayatımız da bizi neler bekliyor. Her yeni gün neler yaşatacak bilmiyoruz. Günümüz nasıl geçerse geçsin nasıl biterse bitsin günün sonunda defterimize yaşadıklarımızı yazarak kapatıyoruz. Belki biraz tebessüm ile belki bir kaç damla gözyaşı ile. Gün bitmiştir artık. Umudumuz yeni günde. En azından gelen gün daha iyi geçsin beklentisi içinde oluruz. Çünkü yeni gelen günden asla umut kesilmez. 

Gün biter elimizde kalemimiz uzun uzun düşünürüz neyi nasıl kelimeye döküp neler neler nasıl yazacaz. Nasıl geçti neler getirdi neler götürdü. Hepsini düşünürüz ve günümüzü öyle noktalarız. Sayfayı kapatırken son cümle düşer belkide. "Yarın ola hayr ola." diye. Usulca kapanır heyet defterinin bir sayfası daha. Yarına daha güzel daha umut dolu açılma dileği içinde. 

Ne olur ne biter bilemeyiz ama gelen gün giden günden daha güzel olması dileğiyle. Hayatınızın sayfası hep mutluluğa açılsın.

SevgiLer.

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a Emanet Ol Dedi ve Gitti Allah-a emanet ol derler giderken. Bir emanet ediş yada ediliş. Bazende bir veda kelimesi. Ayrılık cümlesi. Ne kadar çok anlamı oluyor. Artık size hangisi uyuyorsa alır kalbinize giyersiniz.
 • Revani TatLı Tarifi Revani TatLı Tarifi Ramazan geldi hoş geldi. Üç aylara girdik. Recep Şaban derken Ramazan ayına da girmiş bulunuyoruz. Bereketi huzuru mutluluğu ile hoşgeldin Ya Şehri Ramazan diyoruz.
 • Kekik ve faydaları Kekik ve faydaları Kekik, kekik çayı faydaları, sağlığımız için kekik kullanımı
 • Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz Oruç nedir Niçin oruç tutuyoruz "Orucun Arap dilindeki karşılığı “savm” kelimesi olup, bu kelime “bir şeyden uzak durmak, kişinin kendini tutması ve engellemesi” manalarına gelmektedir
 • NEŞE ve KEDER NEŞE ve KEDER   Bu dünyada iki duygudan etkilendiğimiz belirtilmiş; NEŞE ve KEDER... ve şöyle devam ediyor alıntıda
 • öLümden Sonrası BiLe Var öLümden Sonrası BiLe Var Kimse kimsede kalıcı olamıyor. Hiç birşey ayırmasa bile ya zaman ya ecel ayırıyor. Belki de onun için kimse için değil kendimiz için yaşamalıyız. Önce kendimizin kıymetini bilmeliyiz.
 • Su şişesi ile oyuncak kutusu Su şişesi ile oyuncak kutusu  Elimizde olan ve çok basit bir su şişesi ile ister oyuncak kutusu ister mandal kutusu yada istediğiniz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kutucuk yapmak istedim. Hem pratik hem de çok bir maliyeti olmayan kolay bir eşya yapalım. Evde kalan özellikler bayanların evde olan eşyaları değerlendirmek için hobi amaçlı ev eşyaları yapıyoruz. Hem boş vakitlerimiz değerlendirmek hemde aile bütçesine azda olsa katkıda bulunmak için elleri kolları savayıp işe başlayalım
 • kizlarla sohbet kizlarla sohbet Kızlarla sohbet, kız sohbet odası, kız chat, kızlarla seviyeli sohbet,canınızmı sıkıldı ilk adımı gerçek sohbet sitesi olan kiz-kiza.net sitesine bağli Kızlarla Sohbet Odalarında atabilir, chat odalarımız üzerinden klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilir, kızlarla doyasıya chat yapabilirsiniz.Binlerce beyefendi ve hanımefendi sohbet kanallarımızda ücretsiz sohbet ederken herhangi bir ücret veya uye istenmeden ücretsiz doyasiya sohbet
 • SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı SevgiLiLer Günü Hediye ve MesajLarı Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer günü yaklaşırken ne alsam acaba. Hesaplı hediyeler nelerdir. Farklı hediyeler mesajlar olsun diye aramalar olmaktadır. Bizlerde sizler için birkaç hediyelik eşyalar ve resimli yazılı mesajlar hzırladık. Dileriz ki sizlere bira da olsun fikir sunmuşuzdur. Sevgililer günü hediyesi,sevgiliniz için hazır mesajlar,sevgililer günü için resimli mesajlar, sevgililer günü mesajları, sevgiliye özel hediyeler olarak sizlere seçenekler sunduk.
 • Ya Sonra Ya Sonra bazen kolay bazen zor bir sorudur Ya sonra.. sanki yaşadıkların hayatın acıların kısa özeti gibi. Söylenemeyen bütün cümlelerin tek kelimeye sığması gibi.