SevgiLi GünLük

SevgiLi GünLük

Etiketler Yeni gün,günlük,hayat, günaydın,
Kiz-Kiza SevgiLi GünLük
Kategori kose-yazarlari
Hit 41
Yazar NoKTa

SevgiLi GünLük Hakkında Detaylar

Yeni bir sayfa daha açıldı ömrümüze. Hayat defterimizin kaç sayfadan ibaret olduğunu asla bilmiyoruz. Her yeni gün yeni bir sayfa olarak açılıyor bize. O gün ne yaşadıysak günün sonunda sayfaya onları yazacağız. Belki güzel bir gün yaz yaz bitmeyecek. Ya da hüzünlü bir gün kısaca "yaşandı ve bitti" diye kısaca not edeceğiz.

 

Nasıl hızlı geçer oldu zaman. Ya da biz mi yavaş kalıyoruz anlayamıyorum. Hayatımız da bizi neler bekliyor. Her yeni gün neler yaşatacak bilmiyoruz. Günümüz nasıl geçerse geçsin nasıl biterse bitsin günün sonunda defterimize yaşadıklarımızı yazarak kapatıyoruz. Belki biraz tebessüm ile belki bir kaç damla gözyaşı ile. Gün bitmiştir artık. Umudumuz yeni günde. En azından gelen gün daha iyi geçsin beklentisi içinde oluruz. Çünkü yeni gelen günden asla umut kesilmez. 

Gün biter elimizde kalemimiz uzun uzun düşünürüz neyi nasıl kelimeye döküp neler neler nasıl yazacaz. Nasıl geçti neler getirdi neler götürdü. Hepsini düşünürüz ve günümüzü öyle noktalarız. Sayfayı kapatırken son cümle düşer belkide. "Yarın ola hayr ola." diye. Usulca kapanır heyet defterinin bir sayfası daha. Yarına daha güzel daha umut dolu açılma dileği içinde. 

Ne olur ne biter bilemeyiz ama gelen gün giden günden daha güzel olması dileğiyle. Hayatınızın sayfası hep mutluluğa açılsın.

SevgiLer.

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Günaydın Perşembe MesajLarı Günaydın Perşembe MesajLarı Yine yeni bir güne gözlerimizi açmış bulunuyoruz. Her yeni gün bize neler getirir neler götürür yaşayıp göreceğiz. Dünümüzden daha güzel bir gün mutluluk huzur ve umut dolu olsun. Kısa ve resimli mesajları sizler için hazırladık Twitter, Instagram, Facebook, WhatsApp, bip Pinterest olmak üzere bütün sosyal paylaşım sitelerine uygundur. Hem sizin hem sevdikleriniz için. Güzel bir Perşembe günü olsun. Günaydın
 • TripLi Bir Yazı TripLi Bir Yazı Trip atmak. Yaşı fark etmez yeter ki trip atmak isteyelim Küçük büyük ayrımı yok yeter ki bayan olalım. Her an trip atmaya hazırız. Onun için beyler bizlere karşı dikkatli olmakta fayda var ne zaman nere de bir triple karşılaşırsınız hi. belli olmaz
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı En Yeni Miraç KandiLi ResimLi MesajLarı Üç ayların girmesi ile birlikte özel gün ve geceleri dua ve ibadetlerle kutlamaktayız. Bunlardan birisi de Miraç Kandilidir. Miraç kandilinde de dua ve ibadetle kutluyoruz. Bu gecede nasıl ibadetler yapılır ve nasıl kutlanır. Tavsiye edilen ibadetler nelerdir. Sizlere kısaca bu konuda bir paylaşım yapmak istedik. Şimdiden Miraç kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah.
 • Değmeyene VeriLen DeğerLer Değmeyene VeriLen DeğerLer Kaybettiğimiz mi yoksa kaybetmeye yüz tutmuş bir duygumu - Değer - ve hak etmeyene verilen sonra da sonunda hüsrana uğradığımız bir durum.
 • 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 Trend Saç Örgüleri Modelleri 2021 trend saç modelleri, 2021 trend Saç Örgü modelleri,2021 trend Saç renkleri
 • 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları 2021 Kış Sezonunun Trend Rujları   2021 Kış Sezonu En Trend Nude Rujları Hangileri,Senin favori ruj rengin nedir,
 • Kimseyi Kendinden Çok Sevme Kimseyi Kendinden Çok Sevme Sevgi... Ne kadar geniş bir kelime. Birde Elde olmadan bağlanmak var. Sen seversin ama senin gibi sevdi mi asla bilemezsin. İşte bu belirsizlikte insanı hep yıpratıyor. Herkesi sev ama kendinden çok kimseyi sevme.
 • BurçLar ve ZıtLıkLarı BurçLar ve ZıtLıkLarı Burçlar ve zıtlıkları. Her burç bir biri ile anlaşamıyor onun için de zırlıklar oluşuyor. Bizlerde sizlerle bu zorlukları paylaşalım istedik.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti