SevgiLi GünLük

SevgiLi GünLük

Etiketler Yeni gün,günlük,hayat, günaydın,
Kiz-Kiza SevgiLi GünLük
Kategori kose-yazarlari
Bu Yazi 292 kez görüntülenmiştir
Yazar Kiz-Kiza.Net

SevgiLi GünLük Hakkında Detaylar

Yeni bir sayfa daha açıldı ömrümüze. Hayat defterimizin kaç sayfadan ibaret olduğunu asla bilmiyoruz. Her yeni gün yeni bir sayfa olarak açılıyor bize. O gün ne yaşadıysak günün sonunda sayfaya onları yazacağız. Belki güzel bir gün yaz yaz bitmeyecek. Ya da hüzünlü bir gün kısaca "yaşandı ve bitti" diye kısaca not edeceğiz.

 

Nasıl hızlı geçer oldu zaman. Ya da biz mi yavaş kalıyoruz anlayamıyorum. Hayatımız da bizi neler bekliyor. Her yeni gün neler yaşatacak bilmiyoruz. Günümüz nasıl geçerse geçsin nasıl biterse bitsin günün sonunda defterimize yaşadıklarımızı yazarak kapatıyoruz. Belki biraz tebessüm ile belki bir kaç damla gözyaşı ile. Gün bitmiştir artık. Umudumuz yeni günde. En azından gelen gün daha iyi geçsin beklentisi içinde oluruz. Çünkü yeni gelen günden asla umut kesilmez. 

Gün biter elimizde kalemimiz uzun uzun düşünürüz neyi nasıl kelimeye döküp neler neler nasıl yazacaz. Nasıl geçti neler getirdi neler götürdü. Hepsini düşünürüz ve günümüzü öyle noktalarız. Sayfayı kapatırken son cümle düşer belkide. "Yarın ola hayr ola." diye. Usulca kapanır heyet defterinin bir sayfası daha. Yarına daha güzel daha umut dolu açılma dileği içinde. 

Ne olur ne biter bilemeyiz ama gelen gün giden günden daha güzel olması dileğiyle. Hayatınızın sayfası hep mutluluğa açılsın.

SevgiLer.

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • HayırLı CumaLar MesajLarı HayırLı CumaLar MesajLarı Yine bir cuma gününe merhaba derken sizlere yeni cuma mesajları hazırladık. Zor dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde resimli yada yazılı kısa mesajlarla birbirimizin yanında olduğunu hissettirmek lazım.
 • yaz ayları renkleri yaz ayları renkleri 2022 Bahar ve Yaz aylarında giyimde hangi renkler tercih edilecek 2022 yaz moda renkleri 2022 yaz renkleri Pantone 2022 2023 trend renkler 2022 Yaz Modası 2022 KUMAŞ Trendleri 2021 2022 Yaz Modası 2022 Pantone renkleri,Bu yılın sıcak havalarda en çok tercih edilen renkleri yeşil, bej ve açık renklerin yanında; beyaz ve siyah her zaman vazgeçilmez olacak gibi görünüyor
 • Unutulmayan En Şık Kadınlar Unutulmayan En Şık Kadınlar Geride bırakmaya hazırladığımız 2021 yılının unutulmaz en şık 4 kadınını seçtik.
 • 2021 Tığ İşi Şal Modelleri 2021 Tığ İşi Şal Modelleri Hem şık hem de kolay yapılan ve her birini sizler için özel olarak seçerek bir araya getirdiğim örgü şal modellerisanıyorum hemen hepinizin büyük beğenisini toplayacak.
 • Perşembe Gününe Merhaba Perşembe Gününe Merhaba Yine bir perşembe gününden günaydın diyoruz sesimizin yazımızın ulaştığı her yere herkese, Güzel gönlünüzce geçecek bir güne daha merhaba diyerek başlamak lazım ki günümüz güzel geçsin.
 • Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Abiye ŞaL ve Bone ModeLLeri Her alanda olduğu gibi tesettür giyimde modayı takip eden bayanlarımız oldukça fazladır. Özellikle düğün, nişan, kutlama,nikah gibi özel günlerde kullandığımız şal ve bonelerle göze çarpar. Öyle ki şıklığınıza şıklık katar. Eşarp bone ve şallar aslında tesettür olması kadar kıyafetinizi de tamamlayan birer aksesuar gibi kıyafetiniz ile birlikte sizi tamamlar. Bazen spor bazen klasik olarak kullanmayı tercih ederiz.
 • Tencere kapağı ile koltuk temizleme Tencere kapağı ile koltuk temizleme Ev temizliğinde pratik bilgiler kullanıp işlerimizi daha çabuk bitirmeyi kim istemez ki, sizler için araştırıp bu konular da yardımcı olmaya çalışacağız, bir tencere kapağını temizlik mucizesi olarak kullanacağız,pırıl pırıl koltuklar için temizlik tüyoları,koltuklar hiç bu kadar kolay temizlenmemişti
 • Cuma Gününe SeLam oLsun Cuma Gününe SeLam oLsun En güzel ve en yeni cuma mesajları bulacağınız tek adres ister kısa mesaj ister yazılı mesaj sevdiklerinizin cumasını kutlamak için en güzel mesajlar sizler için hazır.
 • HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi HoşgeLdin Yeni Hafta HoşgeLdin Pazartesi Günaydın hoşgeLdin yeni gün ve pazartesi yine yeni bir güne güneş doğarken yine sıradan bir gün ya da yine bir pazartesi sendromu dememek için buyrun hem yazımızı okuyunuz hem de sitemize gelerek sıradanlığı bozunuz. Hep birlikte daha güzel günlere. Hoşgeldiniz..
 • Günaydın Pazartesi Günaydın Pazartesi Günaydın dostlar yeni bir güne uyanmak yeni bir güne sağlıklı huzurlu mutlu bir şekilde gözlerimizi açmak ne kadar güzel. Böyle zor günler yaşarken sevdiklerimiz yanımızda olarak hayatımıza devam etmek kadar güzel bir şey olmasa gerek. Elimizde kahvemiz çayımız yanımızda karşımızda sevdiğimiz kişiler sohbet etmenin tadına doyum olmaz. Sevdiklerinize güzel mesajlarla güzel günlerine güzellik katmak isterseniz elbette bizler sizlerin tek adresiyiz.