Seni dünyaya getirenler

Seni dünyaya getirenler

Etiketler Seni dünyaya getirenler,sevmek hakkinda güzel sözler
Kiz-Kiza Seni dünyaya getirenler
Kategori yasam-kocu
Bu Yazi 70 kez görüntülenmiştir
Yazar NoKTa

Seni dünyaya getirenler Hakkında Detaylar

Seni dünyaya getirenler sevmediyse eğer, tüm dünya seni sevsede sevgisiz hissedersin

 

Bir dizide paylaşılmış ne kadar önemli ve bir o kadar da bilmemiz gereken bir durum öyle değil mi?

Tanışamadığımız kendimizle yaptığımız bu yaşam yolculuğunda, tanıtılan bizle yola devam ederken, karşımıza çıkan olaylara ve kişilere inandıkça kendimizle ilgili gerçeklere ulaştırmak gayesi ile inleyen ruhumuzun sesini susturmak için uyuşturucu etkisi yapan ilaçlar, alkol ve diğer maddeler, alışveriş, like ve sexle doldurduğumuz manasız bir yaşam!

Ve sözde yaşamı kolaylaştırmak için tıp hekimlerince uygun görülmüş kullanımı zorunlu olanlar hariç kişinin terapi süreci olmadan verilen ve günümüzde neredeyse ihtiyaç haline gelen antideprasan ilaçları bilinçsizce kullanan uyuşturulmuş insanlar!

Bu da yetmiyormuş gibi yalnızca Arapça okutularak manasından uzaklaştırılmış sanki ölümden sonraki yaşam için deniz manzaralı parsel ayırtma çabası taşıyan yürüyen ölüler gibiyiz.

Fiziksel ve ruhsal olarak ortaya çıkan rahatsızlıklarımızın işaretlerini işitemiyor, göremiyor ve malesef anlayamıyoruz!

Yapay zekayı üreten bizler malesef ürettiğimizden daha alt bilinç seviyesi ile birde onlara ulaşmak için çalışan bedenleriz adeta!

Sonuç olarak bilimsel anlamda hızla gelişim sağlarken sanki manayı unutuyor ve "ben kimim? neden buradayım? ne üretiyorum? ne düşünüyorum? nereye gidiyorum? ve ruhum neden acı çekiyor" gibi bazı soruları sormaktan ve yanıtları duymaktan kaçmanın kolay olduğunu düşünüyor ve bilinçsizce hem bize verilen en kıymetli zamanımızı hem de bize sunulan değerleri fark etmeden tüketiyoruz.

Gerçek sevgiye ve güvene ulaşmak için arayışta olan ruhumuzun sesine kulak verebilmek, bizi bu dünyaya getirenlere şükran duyabilmek, içinde bulunduğumuz sıkışmışlığı fark edebilmek, olumlu kendilik algımızla hem bedensel, hem ruhsal açıdan bir bütünlük ve uyum içerisinde olabilmek ve kader kurbanı anlayışından sıyrılarak bize verilen ömürde kendimize ve insanlığa faydalı tablomuzun sanatçısı olabilmek ümidiyle...

Gurcan Giray

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Cuma KutLama Mesajı ve Dini SözLer Daha dün hayırlı güzel bir hafta olsun derken bugün Hayırlı Cumalar diyoruz. İş zaman dediğimiz de su misali akıp gidiyor. Artık bizde ne getiriyor ne götürüyor arada oturup bir hayat muhasebesi yapmak lazım sanki. Bugün sizlere yine yeni cuma mesajları ve dini sözler hazırladık.
 • Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizi ÜzenLere Ne Yapacağız Bizler en çok karşımızdaki kişiyi yada o kişinin sözlerini kafaya takıp üzülürüz. Üzülürüz de bizim üzüldüğümüzden kim ne kadar haberi oluyor ki. Onun için dosta sevgi düşmana dert olsun diyor bizi üzenlere gülüp geçiyoruz.
 • Trend Şal Bağlama Modelleri Trend Şal Bağlama Modelleri En trend şal bağlama modellerini öğrenmek için doğru adrestesiniz
 • Yeni Pazar Günü MesajLarı Yeni Pazar Günü MesajLarı Kimileri çalışma durumunda olsa da ülkemizde en yaygın tatil günü pazar günüdür. Bu yüzden özellikle pazar sabahları uyuma ve çalışma günlerinin yorgunluğunu atma zamanıdır. Pazar günü ne kadar dinlenme günü olsa da eşe dosta sevgiliye yine mesajlarla ulaşıp bu gün için de insanlar pazar günü için yakınlarına mesaj gönderiyorlar.
 • 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri 2021 İlkbahar-Yaz Trendleri   2021 İlkbahar-Yaz Şıklığına İmza Atmaya Hazırmısınız Modaya Damgasını Vuracak Elbiseleri Sizlere sunuyoruz
 • Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları Yeni Başlayanlar İçin Makyaj Sırları  Makyaj yapmak istiyorum fakat doğru ürünü neler tercih edeceğimi bilmiyorum diyenler buraya,mavi göz makyajı,instagram makyajlari,youtube makyaj yapimi örnekleri
 • Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarına BıraKma Yarın SözLeri Yarın.. Garantisi olmayan bir gün meçhuldür. Yaşayacak mıyız, neler olacak,neler getirecek neler götürecek bir bilinmezlik.
 • Youtube Youtube  Herşey gibi nasıl ve ne amaçla kullandığımız ve sonucunda bize kattıkları ve bizden aldıkları
 • Cumartesi günaydın mesajı Cumartesi günaydın mesajı Günaydın.. 2021 yılının ilk hafta sonundan günaydın sizlere. Sevdikleriniz için ister Instagram ister Twitter ister Facebook da sevdiklerinize günaydın demek onlara tebessüm ettirecek resimli mesajlar için bizi takip edebilir yeni yeni mesajlarınızı sevdikleriniz için paylaşabilirsiniz.
 • 18 Mart Çanakkale Zaferi 18 Mart Çanakkale Zaferi Unutulmaz kahramanlıklarımızın ve asla da unutulmayacak bir savaşın bir başarının unutulmayan unutulmaz İsimsiz kahramanları. Çanakkale savaşı Şehidleri . Sıradan olmayan bir sözün sahipleri. Sizler Çanakkale Kahramanları