Ceviz Suyu Kürü ile Kilo Vermek

Ceviz Suyu Kürü ile Kilo Vermek

Etiketler Ceviz suyu kürü,fazla kilolardan kurtulmak,ceviz suyu ile kilo vermek,doğal kilo vermek için kürler
Kiz-Kiza Ceviz Suyu Kürü ile Kilo Vermek
Kategori saglik
Hit 0
YazarLar NoKTa,Gürcan Giray

Ceviz Suyu Kürü ile Kilo Vermek Hakkında Detaylar

Fazla kilolar herkesin korkulu rüyasıdır. İster erkek olalım ister kadın fazla kilolar hem sağlık hemde görüntü olarak bir süre sonra rahatsız edici bir hâl almaya başlıyor. Özellikle yavaş yavaş bahar ve yaz ayları yaklaşırken daha hızlı nasıl kilo verebiliriz diye araştırıyoruz. İlk yardımımıza koşan yine evimizde olan malzemeler oluyor.

 

 

 

 

Bayanların olduğu kadar artık baylarında korkulu rüyası olan fazla kilolar. Alınan kilolar görünüm kadar aslında sağlığımız açısından da tehlike arz eder. Hareket kısıtlanması ve yağlanmalar bizleri oldukça zorlar. Yürüme zorluğu,merdiven inme ve çıkmada güçlükler, iş yaparken hareket etmekte de zorlanırız. Onun içinde sağlık bir şekilde nasıl kilo verebiliriz onu araştırmaktayız. Bilindiği gibi piyasa da bir çok kilo verdirici ilaçlar olmakta ama asıl önemli olanı kilo verirken sağlığınızdan da olmamak. Elimizin altında olan bazı yiyecek içeceklerle de kilo verebiliyoruz. Tabiki bunun için bu kürler kadar yeme içme izle dikkat edip evde olan imkanlarla spor yapmak ve bol bol sabıra gerek var. Bu doğal kürler yoğurt, haşlanmış limon, ceviz olarak sıralayabiliriz. Bizlerde sizlerle bu kürleri sırası ile zaman zaman paylaşacağız. İlk önce ceviz kürü ile başlayalım istedik. Bize lazım olan kabuklu bir ceviz ve oda ısısında bir bardak su. İşte malzemeler bu kadar ne kadar kolay değil mi?

Ceviz suyu kürü nasıl hazırlanır.

Elimizde olan bütün cevizi kabuğundan ayırıp oda ısısında olan bir bardak suyun içine koyalım. Bu işlemi gece yatmadan önce hazırlamamız gerekiyor ki sabah kalktığımız zaman aç karına bu suyu içip içinde bulunan cevizi de yiyerek tüketelim. 

Bu ceviz suyu her gece yatmadan önce hazırlanıp taze olarak tüketilmelidir. Şimdiden kolay gelsin istediğiniz kiloda güzel günler dileriz. Sevgiler

YORUM YAP


Moda Trend KonuLar

 • Akrep Burcu Akrep Burcu  Terazide birlikte, ortaklaşa bir yaşam aşamasına gelen birey, artık ortak kurallar doğrultusunda hareket etme eğilimindedir. Bu devrede egonun yokolması, Ben,in ölmesi söz konusudur.
 • Terazi Burcu Terazi Burcu Koç burcunun karşıtı olarak Terazi, eşlik, ortaklık ve yüceltmeyi temsil eder. Yani Koç,un horoskop içinde yarattığı ben, kendine güven ve ego temalarını kompanse edip, dengelenmesini sağlayan burçtur.
 • Altın ve Gümüş Takıları evde parlatma yolları Altın ve Gümüş Takıları evde parlatma yolları Takılar.. Özellikle altın gümüş takılar bayanların vazgeçilmez bir aksesuarlarıdır. Bu takılar ne kadar parlak ise o kadar şık duruyorlar. Fakat zamanlar kullanılan bu takılar eski parlaklığını kaybediyor. Bizlerde bu takıların eski haline gelmesi için paralar döküyoruz. Aslında çözüm basit eski kararmış takımlarımız yine ilk günkü gibi parlak ve şık duracaklar
 • Gizlenmiş bir sevgi Gizlenmiş bir sevgi Bazen kendimizi unutulmuş işe yaramaz biri gibi hissederiz. Aslında durum hiçte öyle değildir. Çünkü sen öyle düşünsen de seninle mutlu olan mutlaka birileri vardır. Nedensiz sebepsiz sadece sen olduğun için. Hiç kimse gereksiz bir kul değildir. Bizler anlaşamadık ya da uyum sağlayamasakta mutlaka anlaşan ve iyi geldiği birileri mutlaka vardır.
 • Yengeç Burcu Yengeç Burcu Yengeç burcunun orijini Babil kültürüne dayanır. Ancak Mısır,da Yengeç takımyıldızı kimi zaman iki kaplumbağa ile temsil edilirken, kimi zaman da
 • Kaktüs çiçeği ve bakımı Kaktüs çiçeği ve bakımı Kaktüsler.. evet kaktüsler küçük büyük çeşit çeşit kaktüsler. Bazen bahçemizde bazen ise küçücük saksıda masamızda penceremizde. Bakımı zahmetsiz ve zamanla da bağımlılık yapan bir çiçek türü. Zor ama sabırla beklendiği zaman çiçek açtığını görürüz. Ayrıca bu çiçeklerin odada bakıldığında bazı radyasyona karşı sağlığımızı koruduğunu söylemleri de bulunmaktadır.
 • Cumartesi günaydın mesajı Cumartesi günaydın mesajı Günaydın.. 2021 yılının ilk hafta sonundan günaydın sizlere. Sevdikleriniz için ister Instagram ister Twitter ister Facebook da sevdiklerinize günaydın demek onlara tebessüm ettirecek resimli mesajlar için bizi takip edebilir yeni yeni mesajlarınızı sevdikleriniz için paylaşabilirsiniz.
 • Dokuz can olsa da beziyor demek ki Dokuz can olsa da beziyor demek ki Yorgun ve yoğun günler içinde olsak da yüzümüzü güldüren resim yazıları görmek bizlere iyi geliyor. Bizler de sizlerin yüzünü biraz da olsa gülümsetmek için en iyi dostlarımız olan kedilerin resimleri videolarını hazırlıyoruz. Şimdi olduğu gibi. Evlerimizde bizlere yoldaş olan yalnızlığımı gideren dostlarımız sayesinde günümüz daha güzel geçiyor. Buyurun sizlere dokuz canı bezen bir dostumuz
 • Dolgun kaşlar ve kirpikler için doğal bakım Dolgun kaşlar ve kirpikler için doğal bakım Kaşlar, kirpikler... Bildiğimiz gibi kaşlar ve kirpikleriniz yüzümüzü en önemli görünümleridir. Kaşlarınız kirpikleriniz ne kadar gür ve bakımlı ise bakışlarınızda o kadar etkilidir. Onun içindir ki kaş ve kirpik bakımları da o kadar önemlidir. Özellikle bayanların daha çok özen ve itina gösterdikleri kaş ve kirpiker için bizde bir kaç bilgi sunacaz
 • Çam kozalağından ev süsleri Çam kozalağından ev süsleri Evet hanımlar yine sizlerle birlikte evde hobi işlerimizde devam ediyoruz. Doğadan topladığımız çam kozalakları ile evimize süsler yapacağız. Belki bir duvar süsü, belki bir kapı süsü. Hem vakit geçirmek için hem ev ekonomisine katkı sağlamak için sizlere maliyeti az malzemelerle evimize değişik aksesuarlar yapmak bunları değerlendirmek ise sizlere kalmış birşey.