2018-01-18 17:03:00

2018 İlkbahar-Yaz Trendleri

2018 İlkbahar-Yaz Şıklığına İmza Atmaya Hazırmısınız Modaya Damgasını Vuracak Elbiseleri Sizlere sunuyoruz

2018 İlkbahar-Yaz trendlerinden herkesten önce haberdar olmak isteyenler toplanın en şık kombinleri sizlerle paylaşıyoruz.
2018 in İlkbahar-Yaz koleksiyonu bu yıla damga vuracağa benziyor.Şıklığından ödün vermeyen bayanlarımız herkesten önce gardıloplarını yenilemek için fikir edinmek isteyenler makalemize göz atarak başlamalı.
Bu yıl ilk olarak göze batan renk uyumları,daha çok pastel renkler ve pırıltılı rengarenk sokak şıklığı olacak.
1-Spor giyimden ve rahatlığına düşkün bayanlara da müjde var, sık sık karşılaşacağımız bisiklet şortlar gündüz ve gece şıklığında göz önünde bulunacak.

 

2-Trençkot şıklığı 2018 yılında da devam ediyor Alexander Mcqueen’in desenleri de cildiniz sarmaya devam ediyor.

3-2018 slip elbiseler, vucüdu saran yatak odası şıklığını geceye yansıtan elbiseler de ön planda.

4-Cruise koleksiyonlarına da göz atmanızı tavisye ediyorum bu yazın trend modasına damga vuracağa benziyor şimdiden büyük beğeni topladı bile.

 

5-2017 nin yaz modası şıklığında vazgeçilmez olan denimler 2018 in de koleksiyonunda yer almakta birbirnden harika denimler,nakış işlemeler,pullu işlemeli denimler yine göz kamaştırıyor.
Jeanlar en rahat kombinlerin temelini oluşturuyor, harika tişört, gömlerlerle kombin edildiğinde dikkatleri üzerine toplayacak günlük ve gece şıklığını kendin yaratabilirsin.


6-2018 Modasında göz batanlar arasında Tulumlar da göz kamaştırıyor, bayanların gün içerisinde hem şık hemde rahatlık açısından tercih ettiği elbiseler kategorisinde sizlerle olacak.


Yaza bomba gibi girmeye hazırlanan bayanlara yardımcı olmuşuzdur şıklıkta ve zariflikten vazgeçemeyen bayanlar sizlere daha ilgi çekici önerilerimiz için takipte kalın :)

Çok Beğenilenler

SPONSOR